Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

centik
4. jún 2009

ahojte,
dufam ze uz je vsetkym choruckym lepsie 😉
ja som dnes mala budicek o 8 smej lebo som bola pomahat babke, asi kazdy den tak budem, hadam zacnem chodit aj skor spat 😀

aadula
4. jún 2009

ahojte

simi, to by moja dcéra a manžel mali takúúú radosť keby som hlas nemala 😅

baby ja som už úplne vyšťavená z tohoto môjho drobca, on stíha od rána robiť zlotu...Paťka ešte ani z domu nohy nevytiahla, ešte len vo dverách bola a on jej už zo šuflíkov vyťahoval šaty...som ho vyhrešila, dala naspäť..už sa hrnul do kuchynskej linky...potom sme šli do obchodu..prišli sme domov a vyhádzal mi z kvetináča zem a utieral to vreckovkou...ja neviem čo mu v tej jeho malej hlávke behá..možno si myslí, že mi pomáha...a to som mu zas začala, že nesmie..otočila som sa a zem bola von znova....a darmo aj po riťke či rúčke dostane...už si pripadám niekedy ako neschopná mama

aadula
4. jún 2009

a všetkým Lenkám prajeme všetúúčko najlepšie, hlavne veľa zdravia 🙂 😵

janka1874
autor
4. jún 2009

máme tu nejaké Lenky? tak všetko naj naj naj

aadula no máš to pestré Sendy v poslednej dobe tiež asi začína trénovať nejaký horolezecký kurz alebo čo tiež sa len všade štverá a vždy len čakám odkiaľ bude krik a plač 😅 😅 😅 no čo už

ja ináč od rána uvažujem čo upečiem na stretko nejako ma pochytilo že chcem niečo upiecť a už aj viem čo vanilkové rožky 😀

aadula
4. jún 2009

jani, našťastie tento náš drobec nevie vyliezať, len zliezať...aj to niekedy by sa hrnul dole hlavou 😝 , ale tieto jeho výmysli...

janka1874
autor
4. jún 2009

no len počkaj aadula ke´d to bude vedieť ešte len vtedy budeš mať zábavu

aadula
4. jún 2009

tak to ma odvezú už na psychiatriu 😝

janka1874
autor
4. jún 2009

no super príprava na najhoršie 😀 😀 😀 😀

abbi
4. jún 2009

zrzulka je LENKA 🙂)) Leni vsetko naj naj 😉 😉

martinaj
4. jún 2009

Lenkam prajeme vsetko naj k meninam 🙂

abbi
4. jún 2009

centik diki 😉 😉 aj ty mas novu 😵 😵 si ostrihana ???

aadula
4. jún 2009

aj alinkyna dcéra je Lenka 🙂

centik
4. jún 2009

Abbi som ostrihana, ale ta foto co mam v pase je asi 4 roky stara 😀 ups dufam ze to neprecita adminka lebo mi ju zmaze 😅 😀

vsetko naj naj naj vsetkym Lenkam 😵

bocmanka
4. jún 2009

všetko najlepšie lenky... 🙂 🙂
🙂
ja večná nestíhačka dávam do pozornosti rozprávkový festival s mat-om a pat-om...
http://www.rozpravkovyfestival.sk/info.html
my pôjdeme zrejme budúci štvrtok pred oravským stretkom, je to v bojniciach..ale je to niečo iné rozprávky na bojnickom zámku..
tie sú tu
http://www.bojnicecastle.sk/PROG/pic/rozpravky.jpg
a má to byť na motívy petra pana..

bocmanka
4. jún 2009

🙂 inak v martine je kosaa jak v ruskom filme, fučíííííííí
..som zobrala marka zo škôlky, že pôjdeme vybaviť pas, keďže už má viac ako 5 rokov a ono som s hrôzou zistila, že je vlastne štvrtok...no šibe mi....tak sa tu hrá s romy a ja si idem vyžehliť vlasy, lebo ich mám jak ošťatá slama, ale v pondelok som objednaná ku kaderníčke, aby som bola na stretku čiernovlasá boc inkognito..xixixi

aadula
4. jún 2009

u nás sú budúci týždeň Hradné slávnosti, tak už keď neideme na to stretko ☹ , tak aspoň tu u nás si trošku vyrazíme

ajula25
4. jún 2009

ahojte
lenkám všetko najlepšie prajem. 😉 Nie je aj liluska Lenka?

aadul tak mňa psychiatria odvezie už čoskoro. Lukáš len mrnččí a na ruky sa ťahá. včera som s ním bola celý deň sama, no večer som myslela, že už asi nevydržím....ale vydržala som! 😀
Inak stery máme negatívne, takže asi pôjdem s ním ku krčnému a na alergo. Nech sa na neho kuknú, aby som mala dušu na pokoji 😅

boc na toho pata a mata by sme určite zašli, ale hold je to naďaleko.... 😨

abbi
4. jún 2009

jej BOC diki za skvely tip. no my asi pojdeme na toho PEtra Pana 😉 😉 vyzera to super.

silvika
4. jún 2009

boc wau a manzel ako reaguje na to, ze ma kazdu chvilu doma inu zenu

glorita
4. jún 2009

vsetko naj LENKAM..apropo aj Liluska je Lenka 😵
a vsetko najlepsie mojmu Leuskovi k 1 a pol rocku 😎 🙂 🙂 🙂

aadula
4. jún 2009

glor aj Leuškovi teda všetko najlepšie 😉

silvika
4. jún 2009

taak glor leuskovu paradnu zurku pri prielzitosti jeho poldruharoku. keby ste potrebovali na zurku nejakeho "spevaka" poslem nasho alexa, od rana mrnci, place vyrevuje si vsetko, vlastne uz od vcera poobedia

glorita
4. jún 2009

joj a este aj vejinmu Palinkovi tiez vsetko najlepsie,oni oslavuju vzdy s leom spolocne 😀

aida
4. jún 2009

ahojte.
Vsetko naj dnesnym oslavencom.
Tak na sobotu som vam vybavila 30 stupnov teda na Orave menej pekne si to tam uzite ja keby som isla tak uz som teraz zbalena 😀

luculka
4. jún 2009

zrzul,,lilus vsetko náááááj,,,,k meninkám 🙂

luculka
4. jún 2009

malá kaslikuje ostošesť,,,dufam ze do stretka bude fajn 😒 ,,,mám doma este timomel tak som jej zacala ten dávať,,a čajik proti kaslu s medíkom,,,, 😉

aj mna skriabe v krku 😠

bocmanka
4. jún 2009
glorita
4. jún 2009

boc,jejjjj......jedine to oblecko ma na babach laka,inak by som nemenila svojho maleho chlapa za nic 😀 😀 😀 😀

inak baby,som prestala kojit cca mesiac dozadu kvoli stitnej a SZ v najlepsom poriadku,takze ani neberiem lieky,ani nekojim,aspon vinko si mozem popijat sem tam 😀

bocmanka
4. jún 2009

🙂 aj leovi všetko naj k 1,5 rôčku, romy ho víta v klube....
😀 luc tie kašlíky a soplíky, to je to počko...čudnééééé
silvi..môj muž už nereaguje nijak, hovorí sa zmena vlasov, nový chlap...a on furt ostáva...xixixix
😀 abbi, tak sa stretneme v bojniciach na petrovi panovi?.....plánuj na štvrtok 11.júna...ok??????

luculka
4. jún 2009

jeeeej boc,,krásne podobne botky mame aj my,,,len kvietkove celé,,,ale tie vpredu tam máme tiez,,, 🙂 tá guma na bokoch sa nám uz odlepuje,,, 😠