Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

aida
5. jún 2009

silvika v Dunajskej Luznej a v Pezinku

silvika
5. jún 2009

aaha ja ze v ba niekde

aida
5. jún 2009

V Ba nie tam ich je dost.
V luznej mame uz cca 18 rokov a v Pezinku sme otvarali minuly rok

janka1874
autor
5. jún 2009

aida tak škoda že nie ste niekde aj v Ke lebo drahý zbožňuje zmrzku a musím priznať aj ja si rada dám 😀 😀 😀

silvika
5. jún 2009

18 rokov to uz je rodinny podnik. aj ti chuti zmrzlina? ja jej teda zjem na litre 😝

aida
5. jún 2009

chuti mi kazdy den si musim dat aj si niekedy domov balim 😀

silvika
5. jún 2009

no aspon ze tak, aj ju vies sama "varit"?

aida
5. jún 2009

som zavislacka 😀
jasne ze ju viem sama varit ale to ma nebavi ja ju radsej predavam 😀

janka1874
autor
5. jún 2009

no aida tak to by asi bavilo aj mňa zmrzku tiež zbožňujem juj dala by som si aj za vedro
my teraz v lete minieme na to majland stále je nejaká v mrazničke a včera sme si 2 krát nadávkovali 😀 😀 😀

aida
5. jún 2009

no to som nevedela ze ste vsetky take maniacky zmrzlinky tak teda posielam aku si date? 😀

silvika
5. jún 2009

najradsej mas aku? moj najvacsi problem v zmrzlinarni, neviem aku si dat ja mam rada kysele a orieskovu tak si vzdy dam nahadzat do toho velkeho kornuta aby mi nevypadli

janka1874
autor
5. jún 2009

no ja mám najradšej kyslé a potom také ako nugátová, poškótová a podobne ale hlavne jogurtová to musí byť

aida
5. jún 2009

no ja mam najradsej snickers, jogurtovu s visnou a cherry s cokoladou teda lubim skoro vsetky 😀

zucha
5. jún 2009

aida, keby ste ten stanok mali niekde v okoli, kde byvam ja, tak na mne pekne zarabate kazdy den. Ja som totiz maniak na zmrzlinu. Aj pocas zimy som ju mala denne. Vtedy len kupovanu v mraziaku, ale teraz si uzivam konecne tie kopcekove uplne denne, aj ked je skarede pocasie a tie kupovane tiez denne. Kazdy vecer. Moj muz sa strasne hneva, ze zijem na tycinkach a zmrzline 😀

aida
5. jún 2009

zucha dalsia maniacka 😀

janka1874
autor
5. jún 2009

no aida tie sú najlepšie teda pre mňa okrem čokoládovej tú ja moc nemusím a snickers tom ešte nejedla ale znie to dobre

aida
5. jún 2009

teraz mame kinder cokoladu a mam rada aj mozartove gule 😀

janka1874
autor
5. jún 2009

no aida to snáď nemyslíš vážne kinder čokoládovú zmrzku som ešte nejedla ale v tej by som sa asi aj kúpala ak by to teda bolo možné milujem kinder čokolády

ja dnes odpadnem zo Sendy je taká zlatá kľudná si tu chodí bľaboce tie jej hovadiny čomu stejne nerozumiem ale posledné dni stále niečo sebe bľaboce krásne papala až som v šoku no mám znej dosť dnes asi sa fakt dobre vyspala no bodaj by nie za skoro 4 hodinky 😀 😀 😀 😀 😀

aida
5. jún 2009

jani tu lubi aj Vaness
Aj mala sa konecne rozkecala ale niekedy jej nic nerozumiem.
Ked sa zobudi ideme pozriet tata aku zmrzku navaril a dnes konecne po 3 mesiacoch budem aj s mamcou vzdy sme sa stihli len medzi dvermi porozpravat a dnes ma volno. 🙂

janka1874
autor
5. jún 2009

no my už teraz vieme že aj Sendy bude maniak na zmrzku

zucha
5. jún 2009

jani, ty s tym je spankom prvokujes 😖 Ja uz pomaly zacnem uvazovat, ci nebudem Ani davat do jedla odvar z maku. Ved to nie je normalne. Rano o 5 hore, cez obed spi max. 2 hodky a vecer, ked ju ulozim o 20.00, tak este hodinku chodi po izbicke a luci sa s hrackami

aida
5. jún 2009

Vaness asi nebude maniak na zmrzku uz teraz ju moc nemusi kedze sme tam kazdy den a kornutky tie vobec nechce 😉
Ozaj ste niektore na FB? Aj ja som Andrea Kovarikova Butorova

zucha
5. jún 2009

baby a vy uz davate deckam zmrzku? 😕 Ja som sa este neovazila. Dostane vzdy len kornutok

janka1874
autor
5. jún 2009

zucha to je tobré že lúči sa s hračkami 😀 😀 😀 😀 😀
no dnes to bol po dlhej dobe spánkový rekord ináč bežne spáva doobedu 2 hodinky a poobede 1-2 hodinky kedy ako ale na jeden spánok na deň nehrozí to sme skúšali ale nedalo sa taká bola unavená že padala z nôh

aida
5. jún 2009

Teda opacne Andrea Butorova Kovarikova

aida
5. jún 2009

zucha no ja uz davno 😀

zucha
5. jún 2009

do jednoho spanku netreba nutit. Ked jej vyhovuju dva, tak nech ich ma. Ono to pride samo. Teda, ak to u Sendy pride. Ta hadam bude spat dva krat do dna do svojich 18 😀 😀 😀

glorita
5. jún 2009

jejj som objavila dnes nove ihrisku ani nie daleko od domu tak sa vytesujem....a hlavne je ze je to tam pekne ohradene,len keby leo nemusel vyskusat prave tie najviac kaskaderske preliezky ktore su bez schodikov a pod... 😀 on musi vzdy len po rebrinach a tych lanach vyliezt inac sa mu nerata... 😀

ja milujem zmrzku ,ale tak z nej priberam,ze som tento rok tusim ani neskusila ..... 😅 ale musim to napravit,preto sa inak apropo vyhybam strkovcu ,lebo tam mi chutiiiii 😎

inac leo pokalsieva este stale uz tyzden,ale uz mu nic nedavam,na sirup sa mi to vidi dlho,co poviete?kolko uzivate sirupceky?teda deculka?

aida
5. jún 2009

keby to nebola nasa zmrzka tak by som tiez asi nedala 😒

silvika
5. jún 2009

andrea zaslala som ti ziadost na FB, teda dufam, ze si to ty.