Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
15. máj 2009

a zabudla som k odplienkovaniu tak nám sa to asi tak skoro nepodarí lebo sendy síce sadne na nočník ale nič tam neurobí sem tam sa vyciká a to je všetko a tiež máme to sedátko na wc ale tam ani za svet nesadne

telinka
15. máj 2009

no jani ty mas celkom slusny spolocensky zivot 🙂 prosimta urcite ti to drahy nechce skazit....mama je vzdy mama aj ked starka je z nej o nicom 😉

bocmanka
15. máj 2009

🙂 jani toto som riešila aj ja, ked sme boli v ostrave, ked zobrala svokra so švagrinou moje tri deti plus svoje dve a vybrali sa s nimi k rybníku a ja nech si pospím..skoro ma porazilo, tak som telinke napísala sms, že čo mám robiť...neodpísala, ale kamoška odpísala, že...daj si facku a chod spať, nerieš čo ti netreba akútne
tak som si šla pospať, a ked som sa zobudila, došli s usmiatymi deťmi a spiacou romy v kočíku, takže pohoda, v skúške obstáli..

janka1874
autor
15. máj 2009

no až na to že oni na mňa len kydajú a to som povedala že si neprajem aby to robili pred malou je to totiž už rozumný človiečik a neprajem si aby jej nadávali na mamu a keď sa ma aj stano zastane tak sa hneď pohádajú

ale ďakujem za podporu baby

bocmanka
15. máj 2009

🙂 jani, môj muž mi vždy hovoril a niekoľkokrát to aj dokázal, že ja mám prednosť pred všetkým a keby čosi, aj pred rodinou, či vlastnou mamou..ale ona je našťastie v pohode...
ale aj my máme známych a tí na seba kydajú, on na ňu a opačne, to by som ja nikdy na svojho muža ani krivé slovo, jasné že v rámci nadávania na chlapov všeobecne, to áno..
ale vysvetli mi, prečo má svokra stále s tebou problém...???? čo jej nesedí?..si predstavovali inú nevestu či apriori by to mohla byť hocijaká iná manželka ich syna a vždy by bola v rovnakoms svetle?????

bocmanka
15. máj 2009

🙂 kde nájdem zoznam kto ide na stretko?

janka1874
autor
15. máj 2009

páči sa boc
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

no on sám nevie čo sa im stalo prečo sa tak zmenili pred tým ako sa malá narodila sme mali super vzťahy no oni nejako nepochopili že príchodom malej sa nám zmenili priority a nemáme toľko času chodiť po návštevách a ešte k tomu sme aj kupoali byt a komplet prerábali a tam vznikli problémy im totiž vadí že na všetko máme ale nevidia napr. koľko nás to stálo a že teraz sme total na 0 a nemáme ani korunu ušetrenú lebo všetko išlo do bytu a malej
jeho mama si totiž myslí že keď príde domov z roboty tak prvé čo urobím je otočím ho hore nohamy aby každý cent vypadol a všetko si beriem ja samozrejme len sama pre seba
a jeho sestra mu už aj viac krát povedala a stále nám to vyhadzuje na oči že nie každý sa má tak dobre ako vy a má plné skrine oblečenia a podobne
no čo dodať keď ti vlastná rodina závidí
a oni k malej neprídu ale stále pred každým na nás hovoria že my im ju nedáme no pardón ale malá skôr pozná moje kamošky ako ich tak to ju rovno cudzej pani na ulici môžem dať na prechádzku

bocmanka
15. máj 2009

😵 no super to stretko, si to tam dúfam užijeme a konečne sa spoznáme tie čo sa nepoznáme....mnam klobásky, špekačky, to by som si už teraz dala a to ani nie som tehotná 😀 😀 😀 😀
čudné, jani rodina by mala držať pospolu, zrejme si tým niečo riešia a neznášam keď sa niečo rieši pred deťmi a cez deti...čo oni môžu za to, že dospeláci sú padnutí na hlavu...

janka1874
autor
15. máj 2009

boc presne to vytáča aj mňa čo im to nevinné dieťa urobilo to ešte nepozná hodnoty mať a nemať juj to ma vie vždy tak naštvať 🙄 🙄 🙄
a na stretko sa teda aj ja moc teším lebo Vás nepoznám skoro vôbec len ajulu, simku a ivanu26 a nikoho iného som zatiaľ nemala možnosť spoznať lebo ste všetky taaaaak ďaleko 😀

lucia79
15. máj 2009

ahojte,
no my si so svokrovcami tiež nepadáme okolo krku, ale správame sa k sebe slušne
svokre by som malého aj nechala, nemala by som strach, lebo ona stíha robiť aj 5 vecí naraz, akurát by mi vadilo, že by do ňho napchala všetko možné, ako naposledy chcela do ňho tlačiť kačicu
ale svokor ho mal prvý a posledný raz vtedy, keď ho vyteperil na kosačku a nechal ho tam a vkľude si odišiel 😠

silvika
15. máj 2009

jaaa len tak medzi recou, boc, sak ty tam nie si zapisana v tabulke si?

silvika
15. máj 2009

aaa tak uz som pozerala aj s ocami, ano je boc prva ..huups 😝 😅

silvika
15. máj 2009

no moja mamina je podobne ako tvoja svokra lucia. vzdy je tu vselico pozjedane, ked sa spytam, tak ze nic nechcel, nooo jasneee .... ale okostovat samoska musi dat, neviem ani co ju to napada. nieco stihnu pokazit alebo rozbit lebo si vselico vypyta ... akurat notebook nastastie byva odlozeny ale aj ten ked otvorim je tam uz tukane co su tu vselijake funkcie pospustane....

janka1874
autor
15. máj 2009

tak tu je dnes desne hnusné počasie ako pred dažďom
konečne som dala spať malú dnes spíme len raz uvidíme čo to narobí 😀

janka1874
autor
15. máj 2009

kde ste všetky čo Vám drobčekovia nespinkajú 😀

simka9122008
15. máj 2009

Aj ja som dala teraz malú spať, idem si umyť vlasy, doobedu tu bola kamoška s malým, tak sa deti zahrali, no a poobede čo bude, to závisí hlavne na počasí
Jani, no dúfam že zajtra nám to počasie víde

janka1874
autor
15. máj 2009

no to dúfam aj ja lebo hovorili 28 stupňov ale to aj dnes akože malo byť
a ja idem kuknúť či sendy už zaspala a tiež do sprchy dať sa do kopy na večer 😀 😀 😀

simka9122008
15. máj 2009

Tak sa zabav poriadne

janka1874
autor
15. máj 2009

simi ďakujem dúfam, že sa aj zabavím no uvidíme

ajula25
15. máj 2009

ahojte
jani príjemnú zábavu.
Baby zajtra kde a kedy? Anička platí? Môže byť cca 15.30 - 16.00? neviem kedy Luky vstane. Lebo on vždy vtedy, keď niekam ideme , spí ako na potvoru 3,5 hodky 😀

ajula25
15. máj 2009

Jani nemysli na to čo budú Stano a malá u svokry robiť a o čom hovoriť. Na dnes na to zabudni a zabav sa, aj keď verím, že je to ťažké. Ja chválabohu niečo také neriešim a ani som neriešila. Moja svokra ma mala celkom rada, aj keď muselo byť tak ako ona chcela. No aj keď som povedala, že malému tot nedávať, tak nedala. To skôr moja mamina dá všetko 😅 ale si myslím, že čo detičky nezabije, to ich posilní....okrem sedenia na kosačke. To by som aj ja asi dosť ťažko rzdýchavala.... 🤐

janka1874
autor
15. máj 2009

ajula poznám to spanie ale mne zatiaľ čas celkom vyhovuje keď tak dobehneme neskôr 😀 😀 😀
no pre mňa je to o to ťažšie že kým nebola malá tak sme tam často chodivali a všetko bolo o.k. len oni nejako nechcú pochopiť že teraz nám diriguje malá (myslím jej denný režim) a oni radšej pôjdu hoci kde inde len nie ku nám a potom reptajú že im ju nedáme no a toto ma riadne štve a aj keď tam raz za čas ideme tak si ešte zavolajú inú návštevu no a toto asi nikdy nepochopím

ajula25
15. máj 2009

ok jani. a kde presne tam? aby sme sa nehladali 😉
no tak máte to ťažké. Neviem prečo sú ľudia takí, že si život strpčujú a netešia sa spolu z neho... 🙄

ajula25
15. máj 2009

no na chvílu sa vzdialim. idem dať do kopy ten náš byt, lebo sa lepím k podlahe, čo Luky pije čaj 😀

simka9122008
15. máj 2009

Aj my prídeme poobede ako malá vstane, dohodnime sa kde asi presne

janka1874
autor
15. máj 2009

no pri tom detskom ihrisku (mini golfe)
idem do sprchy hneď som tu

simka9122008
15. máj 2009
janka1874
autor
15. máj 2009

jeeej fakt zlatá

ajula25
15. máj 2009

tak pri minigolfe zajtra cca 15.30...dohodnuté? 😉

fotka úžasná....taká do galérie

simka9122008
15. máj 2009

Tak sme dohodnuté, super, sa teším