Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

csikike
13. máj 2009

jeeeeeej, mame nove pokracovanie? parada 😵

simka9122008
13. máj 2009

Jani ja vám prajem do páru, chlapčeka

simka9122008
13. máj 2009

Csikike supeeeeeeeeeeeeeeeeer, gratulujem k dievčatku

janka1874
autor
13. máj 2009

no na to si ešte počkáme simka
ajula tak vidíš pridá sa aj simka tak snáď sa to podarí a ber aj manžela nech nie je stano sám chlap a možno si aj pivko dajú 😀

simka9122008
13. máj 2009

A zober aj Mareka, nech sa malý nenudí, sa chalani zahrajú

aadula
13. máj 2009

ja som sem vhupla a pozerám, že prečo nemám ďalšie strany 😀 potom som si všimla, že už 6 je 😀

silvika
13. máj 2009

a co uz takto sikovno hned stretko mate?

aadula
13. máj 2009

ivi jeej adamko je ostrihaný...fešáčisko 😵

silvika
13. máj 2009

kde kde je ostrihany? kde su fotky?

aadula
13. máj 2009

silvika v albume ich má 😉

janka1874
autor
13. máj 2009

hladaj u ivky26
ale je zlatučký vystrihanček 😅 😅 😅
my mse tie ž Sendy trošku ocvakali na chate lebo už mala dlhé pri úškach a to jej teraz na leto netreba a zas až také háro na gumičku nemá

anina1
13. máj 2009

csiki gratulujeme k dievčatku 😉

glorita
13. máj 2009

jeeej csi,G RA T U L U J E M k princeznicke...Musim povedat,ze po porode som stratila moju schopnost,dovtedy som sa trafila vzdy presne,po porode uz len raz a to zuche inak ani jednej kaomske a to ich bolo tusim tak do 6 som netrafila.No co uz..... 😀
Centik,Bi zelame skore uzdravenie,virozy su hnusoba hlavne na vysoke teplotky,aj 3 dni moze mat Bibi okolo 40 🙄 tak sa z toho co najskor vystrabte.

Zrzul,no nechodime skoro vobec k dockej,len ked sme chori,ale na 18 mesiacov nas chce vidiet,asi preto,ze odchadza,inak po 15 mes.neni su uz poradne....ale na to ockovanie co sme vcera absolvovali sme cakali tusim necele 2 mesiace,len furt sme nieco mali,bud kasel,nadcha,6.choroba a pod....

janka1874
autor
13. máj 2009

ja už som taká zvedavá či sa to podarilo aj nám aby bol chlapček zatiaľ to tu skoro každému vyšlo na striedačku a sú páriky

silvika
13. máj 2009

janka noi ked si opeknela a zdas sa aj ostatnym mimoriadne pekna a spokojna je to chlapec ak to nie je taky vyrazny pokrok k zlepseniu ak teda je teda este co zlepsovat tak zasa dievcatko ... tot recept aky mne hovorievali ked ma zbadali ani som nemusela nikomu hovorit secky ze chlapec ... a bol tam .

ivana26
13. máj 2009

dakujeme za pochvaly,
som zistila, ze ta kamoska z ulice, co ma benjamina ,je kadernicka, tak ho ocvakala 😉

janka1874
autor
13. máj 2009

no silvika tak toto pravidlo u mňa veľmi neplatilo lebo pri malej som moc openela ešte aj sama som bola prekvapená a aj mi to všetci vraveli a hľa baba ale to mi tiež podľa brucha vraveli takže neviem
a teraz sa mi nezdá ani že by som opeknela a ani že by som bola škaredšia, ale možno to len ja sama neviem posúdiť 😀 😀 😀
veď uvidíme snáď nám to tak cca za 5týždňov aj prezradí a nebude taký tajnostkár ako bola sendy 😅

janka1874
autor
13. máj 2009

nám už ide očný zub ľudia to je náladovosť pomoooooc už ho normálne cítiť pod ďasnom chúďa dnes ani poriadne nejedla

glorita
13. máj 2009

adamko je akoby taky vyzretejsi s tym new strihom 😎 sekne mu to fesakovi malemu 😵

jani,no ja tipujem dievcatko,takze mas nadej 😀 😀 😀 😀
ja som tak ospatnela po leovi,a tiez vsetci neverili ze je to chalam... 😀 len skoda zemi to ostalo doteraz,nie zeby som predtym bola krasavica,ale.... 😅

abbi
13. máj 2009

jeeej CSIKI tak dievcatko 😉 😉 😉 😉 gratulujem

glorita
13. máj 2009

Inak my dnes oslavujeme...ako kazdt rok tento den,kedze dnes mame 11 rokov od zaciatku chodenia 😀 to je pre nas vacsi sviatok ako narodky,ci svadba ,neviem preco,ale 😀 ma to taku uroven 😎 som uz kupila MM oblubene CD a j s DVD z koncertu/ako inac U2....dufam,ze ho potesiiii 🙂 a vecer ma niekde konecne berie vyvencit,lebo o pol 7 mam byt ready a mame k malemu aj babysit..tak som zvedava co to bude....

janka1874
autor
13. máj 2009

no teeeda glor gratulujeme a nech máte ekný večer a možno aj leovi pribudne súrodenec 😀 😀 😀
a celkom by ma potešilo keby si zas nemala pravdu vo veštbe 😀 😀 😀 😀 😀 ale aj keby bolo dievčatko aspoň nemusíme nič kupovať 😀 😀 😀 😀

glorita
13. máj 2009

jani dakujem 😵
ze surodenec..ja tiez zatial verna tej tvoje patrocnici 😀 😀 😀 😀

ivana26
13. máj 2009

glor, gratulujeme 😵 a uzite si vecer 😉 11 rokov, to je krasne

aadula
13. máj 2009

glor, tvoj je tiež fanda u2 😝 my máme doma tiež nejaké dvd z ich koncertov...mne sa len niektoré pesničky páčia, ale moj je do toho tiež blázon ..jeden čas si to púšťal skoro každý večer 😀

centik
13. máj 2009

ja sa pozaram čo sa deje, kde som sa to dostala 😀 ze to nema dalsie strany, teda vy ste ukecane baby

janka1874
autor
13. máj 2009

no keď nás v poslednej dobe zanedbávaš tak sa musíme samé posnažiť 😀 😀 😀

simka9122008
13. máj 2009

Veru, Centi už tu nechodíš tak často ako za starých čias, a ako je Bibke?

centik
13. máj 2009

Bibke je momentalne lepsie, ale moja babka, 83 rocna co mi s nou pomaha, tak jej musime volat zachranku, suseda mi tu zvonila, ze dole sedi, ze sa nemoze ani pohnut ze padla ked isla k vytahu ☹ ☹ ☹

simka9122008
13. máj 2009

Bože Centi, no máte to pestré, dúfam že babka bude vporiadku, držím palce