Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
27. máj 2009

ženy moje dieťa normálne už 2 hodinu spí v tomto rachote ja mám pocit že sa prepadnú až ku nám už tak toto už dho nevydrží

janka1874
autor
27. máj 2009

tak práve mi ju zobudili začali totiž vrtať nad jej izbou kde spala moja z takým plačom vstala zas chúďa moje

bocmanka
27. máj 2009

😵 jani tak sa teším, že ťa uvidím naživo...
aj my ideme zatepľovať celý dom, plus prerábať balkóny, šak vidíte na fotos, už s balkonom ani nič nerobíme, aj tak ho o chvíľu celý rozbijú, len aby sme už mohli ísť na leto do toho nášho domčeka...a tu nech si búchajú

aadula
27. máj 2009

JANI to máte super preplatok 🙂 ja som sa bála, že budeme mať nedoplatok kvôli tomu, že som doma celý rok a minulo sa iste viac vody...atď. našťastie máme nejakých 35€ preplatok aj my 😝 😀 tak sa môžem realizovať a Paťke dokúpiť na plavecký čo treba

vidím, že už začali výlety...aj Paťa idú zajtra do Trenčína na hrad, asi budú mať chladno ...teda u nás je dosť zima..som vyšla na balkon a fúúúka a mračí sa..normálne naobliekaní chodia ľudia vonku

aadula
27. máj 2009

boc, všetci normálni zateľplujú..len naše spoločenstvo si schválilo "LEN" maľovanie baraku 😠 a že zatepľovať netreba...že sa globálne otepľuje..náš predseda staré babky presvedčil a tak si to odsúhlasili..už nám aj ujovia visia hore dole a maľuje sa

janka1874
autor
27. máj 2009

no aadula presne toho som sa aj ja bála síce tu bývame len roka ale predtým sme tiež mávali preplatky ale to sme domov chodili viac menej len spávať stále sme boli niekde rozlietaní
veru boc aj ja sa teším ináč m z východu Vás asi nebudeme mať možnosť stretnúť

ono aby ste boli presne v obraze my by sme mali peniažky len keby jeden drahého objednávateľ platil ako á už teraz mu dlhuje 50.000,-Sk to o začiatku roka za 5 mesiacov mu toľko dlhuje na porazenie um

janka1874
autor
27. máj 2009

aadula ja som ináč dosť proti zatepľovaniu ako nepoviem stranu čo je na sever ale ostatné by som nedávala ani za nič maximálne vyšpárovať blok a urobiť balkóny to úplne stačí ínáč si potom vyrábam z bloku skleník a to tiež neviem či je také super

aadula
27. máj 2009

jani ak sa zateľpuje činžiak..teda ak mám dobré vedomosti, tak pri veľkom teple by to malo schladzovať..alebo niečo v tom zmysle, že neprehreje sa tak ten zateplený panel... My sme zatiaľ nedoplatok nemali, ale tento rok špekulovali..že nebudú dvíhať platby lebo vlani boli vysoké preplatky...at ak som sa obávala nedopl., ale platila som o niečo mesačne viac..tak možno preto to dopadlo dobre 🙂

bocmanka
27. máj 2009

😵 😵 tak kočky potvrdenééé...
😵 😵 😵
10.januára budem teta, môj brácho s frajerkou sú v 8tt
až mi slzy vyhŕkli do očí, stále som tomu neverila doteraz, teda tehotenskému testu..
len simona je taká mladunkááá, má iba 21 rokov..pokojne mohla byť aj moja žiačka...xixixix, moji prví žiaci majú 20-21r.... 😵

aadula
27. máj 2009

boc, hm...ja čo som bola iskričková vedúca 😀 tak majú teraz 30 tento rok 😀 😀 😀
tak bude decembrovčiatko? či zle som to narátala? január? .... my čakáme každú chvíľku, že švagriná porodí,akurát som s nou chvíľku skypovala..že u nej bola neviem kto..ona žije v nemecku a tam chodí domov akoby taká poradkyňa a prišla sa na ňu pozrieť pred porodom a potom príde po pôrode, že bud prvých 10 dní bude chodiť každý deň alebo ako ju bude potrebovať...tam to funguje nejak úplne inak ako u nás 🙂

janka1874
autor
27. máj 2009

no aadula neviem naši majú zateplený blok a je to ako v kleníku a ten polistirén je už fajne oďobkaný aj puberťákmi a aj zvieratkami vraj ja som to nejako zvlášť neštudovala ale polistirénom by som teda určite nezateľovali a naši blbci v bráne sa dali ukecať už dávnejšie tak si pekne všetci museli ešte brať aj pôžičku aby sa to dalo zrealizovať a teraz by to mali z fondov a aj s balkónmi n rozum pálenka ale čo narobíš ak niekto za to dostal do vreca ukecal zopár dôchodcov a bolo rozhodnuté

boc gratulujeme budeš teta
nevadí že je mladá pokiaľ sa tešia a neriešia, že to nechceli a podobné blbiny tak aspoň toho viac stihne 😀 😀 😀 😀 😀 a aj návrat do práce bude pre ňu ľahší

centik
27. máj 2009

caute zienky,
tak mna rano zobudila postarka teda o 10,30 😀 ale najlepsie natom je ze kym som bezala z postele k dveram uz tam nebola tak sa musim aj tak trepat na postu 😀

a dnes kaslem ako tuberak, uz som od piatku chora a to mam doma este aj psa a prsi, tak neviem ako s nimi obidvoma pojdem von 😅

Jani ja tiez trpnem ake vyuctovanie pride, aj ja chcem takééé 😀 a tu sa je tiez ako na stavenisku, robia nam to parkovisko pred panelakom

janka1874
autor
27. máj 2009

no centik ja už som na nervy z toho ale asi už skončili super stihli mi zobudiť malú ktorá je teraz taká urevaná že des (to je ináč stále ak ju niekto zobudí a vstane s plačom to má asi po mne ja tiež neznášam ak ma niekto budí kôli nejakej blbine a potom som zlá 😀 😀 😀 😀 )

no centik ja som mala hotovú nočnú moru z vyúčtovania som čakala že teraz keď sa nedarí tak poznáš ako to je vtedy sa ako naschval všetko pokazí tak to ja preto som sa tak bála a u nás to zatiaľ aj celkom tak fungovalo začalo to foťákom potom sa pridalo moje auto a tak a furt niečo vybehne

centik
27. máj 2009

moje dieta este spi 😀

ja mam tiez nocnu morúúúúú 😅 😅

janka1874
autor
27. máj 2009

ale neboj u nás ešte nočná mora neskončila ešte príde vyúčtovanie za elektrinu a to podľa mňa bude iná zábava

centik
27. máj 2009

to sme tusim uz mali, len nejakych 10 eur sme doplacali

simka9122008
27. máj 2009

Ahojte, tak konečne som šupla malú spať, nejako ma začína bolieť hlava 😝 , asi to blbé počasie, mohlo by už konečne spŕchnuť, aj keď som mala poobede v pláne ísť s malým ho ostrihať, veď uvidíme
Doobeda sme boli na logopédii a potom som zašla na trh, kúpila som fajnú zeleninku, jahody a aj melón, celkom dobre vyzerá tak dúfam že bude aj chutiť
A na to vyúčtovanie som aj ja strašne zvedavá
Jani no to musela byť dobrá kovbojka s tou naháňačkou

centik
27. máj 2009

ja neviem kedy dam dnes malu spat poobede ked este ani nevstala od vecera 😅

janka1874
autor
27. máj 2009

simi ver tomu že bola celý blok bol na okne to ako z filmu bolo stano si robil srandu že ordinácia má hold smolu nechytá sa 😀 😀 😀 😀 😀

simka9122008
27. máj 2009

Aha že to bolo už večer?

janka1874
autor
27. máj 2009

hej hej niekedy okolo 21.00 malá mi už spala až sme sa čudovali že ani majáky ani náraz a ani varovný výstrel ju nezobudili a to mala otvorené okno

ajula25
27. máj 2009

ahojte
Jani ja som sa tiež včera takto potešila. My sme mali nejakých 131€ preplatok. Ešte sme preplatok v tomto byte asi ani nemali. Tak som happy. Aj keď za plyn a elektrinu sú nedoplatky ale aj tak sme v pluse a tiež bude na výletík, čo ma teší asi najviac..... 😉 🙂

simka9122008
27. máj 2009

Tak už prší aj u nás ☹

alinka76
27. máj 2009

centík to vážne ešte spí? to skoro ako kamoškina dcéra. TO na tvojom mieste by som ju už dnes dala len večer 🙂

aadula
27. máj 2009

boc, si tu hovorím, že slepota moja!! si napísala, že 10. január a ja si pýtam či december či január 😀 a 10. januára je narodený môj synovec 🙂

aadula
27. máj 2009

moj drobček sa nudí...pokiaľ som obed varila, tak mi vynosil všetko z kočíkovej tašky...vytiahol si jednu papierovú vreckovku a na cimprcampr ju rozkúskoval 😝 , dal do vedierka a lyžičkou ich mieša 😝

ajula25
27. máj 2009

simi dole v meste prší? terasa zamračené, ale neprší 😒

a Luky mi zasa začal kašlať. baby ja fakt neviem čo to má byť toto. JA už asi ho dám za sklo a bude. 🙄

abbi
27. máj 2009

ahoj ALI 😉 ahoj BOC 😉 😉

no baby mam zlu spravu ale na 99% nejdeme na vylet ☹ ☹ zial nemozme. ak by to bolo blizsie tak by som na piatok odbehla.. ale je to priliz daleko aby som tam isla. a v sobotu k nam pridu zo SLovinska a to je jediny termin tak musime byt doma. Je mi to hrozne luto. Kedy sa to v piatok zacina???

alinka76
27. máj 2009

aadula, ja som zapla madagaskar, sedí na gauči a šúcha si uši - bahamy. tiež sme boli len v dielni popáliť papiere a dnu, lebo prší ☹

silvika
27. máj 2009

boc nas je 9. januara akurat terminus mal na silvestra 😝 abbi teda dufam, ze to ziadny officialny zaciatok mat nebude bo my pojdeme ked sa bude dat .u nas prsalo uz vecer. teraz poprcha aj fuka tak na striedacku asi vsetko je vonku dokonca uz aj teplo stihlo byt 😝