Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

veva1
5. mar 2010

zrz asi nie vazne,alebo velmi? No same blbosti a nejako sa nevieme cez to preniest.
jani neboj sa k raz zaspi. Nebud na seba taka prisna. SAk bolo dobre u kamosky,nie? No tak sa oplatilo 😉

janka1874
autor
5. mar 2010

celkovo ten čas riadne uteká veď Viki už má 4 mesiace a mne to stále príde ako keby sme len teraz prišli z nemocky

a k Sendy tak to si budem dlllho ešte vyčítať v tej svojej prehnanej dokonalosti som to až celé posr... z takého kľudného dieťaťa som proste urobila jednu nerváčku a to si tak skoro neodpustím moja ale má riadny zmätok v tej hlavičke teraz kôli mne ☹ ☹ ☹

simka9122008
5. mar 2010

Jani prosím ťa neobviňuj sa, dá sa to doporiadku, neboj

janka1874
autor
5. mar 2010

ja som na seba až prehnane prísna ale už to nejako ani neviem ovládať už aj mati mi vravela že som až príliš dokonalá mama a to sa nedá no nejako neviem ako to odstrániť a potom zúrim sama na seba

veva1
5. mar 2010

jani pssst,si poriadna mamina co chce len to naj pre svoje deti,ak neprestanes s tymto sebaobvinovanim a vycitkami tak este len teraz vsetko poser.... Precitaj si v batolatach obdobie vzdoru a mozno prides na to ,ze si ani nic zle neurobila a cele to ani ine nemohlo byt 😉

zrzulka
5. mar 2010

jani teraz sa z kazdeho dietata stava "nervak" Proste su v takomto obdobi nase deturence. Aj nasa bola maximalna pohodacka, kazdy sa cudoval aka je kludna ze hadam ani neplace.... a veruze som jej uz aj po riti dala co som sa zaprisahavala ze malu nikdy neudriem. niekedy je to s nou na nevydrzanie... Akoze ja som pri nej maximalne kludna ale niekedy sa fakt neda.... jaci, pisti cely den. Anjelik s rozkami.... 😀

janka1874
autor
5. mar 2010

idem kuk

bocmanka
5. mar 2010

http://www.pediped.com/Product/CategoryInfo.asp...

ja mám dnes topánkvý večer..

veva, kľudne zavítaj k trojdietkovým maminám, a čo ty vieš, možno zavítaš aj "čakáme dvojičky"...

jani, ja len, že nemôžeme od detí očakávať zázraky, stále sú v pohybe a stále sa vyvíjajú a rozvíjajú, raz nás naštvú raz nás prekvapia,
dôležité je aby sme nereagovali v návale zlosti, výčitiek, ale s kľudom,
žiaľ niekedy to nejde stále sa učíme..

janka1874
autor
5. mar 2010

boc ja neočakávam od Sendy zázraky ja viním seba že som ju dotlačila až do takého extrému ☹ no nič zapracujem na tom a bude dobre

krááááásne botičky 🙂

veva1
5. mar 2010

Boc sak som tam uz aj bola. ste tam riadna partia,som pobavila. no a u manzela su dvojicky v rodine😀

silvika
5. mar 2010

dobryyyy vecer, od dneska mam tehu knizku, babo ze je uz poriadne tak sa vyjadrila lekarka a zasa o dva tyzdne ide ze merat kosti najprv mala uz teraz aaale asi si to pomylila lebo kieho. maly si to tam uzival maju fajnsku dlhu chodbu tak tam lietal a hulakal. simi ja sa chystam z plienok do slip prave teraz od pondelka, my mame este ten problem, ze on odmieta sedenie na nocniku strasne jedy ho chytaju ked vidime, ze tiska kako, tak sa strasne hneva ked mu kazeme ze ma sadnut a tlacit tam....tak som veeelmi zvedava ako to vyhodnoti, ked sa pocika, a ze sa isto pocika aj to druhe ...

janka1874
autor
5. mar 2010

silvika to je super užívaj si tehulkovanie 🙂

simka9122008
5. mar 2010

Tak budeme Silvi bojovať spolu s odplienkovaním 😀

bocmanka
5. mar 2010

🙂 a šup šup silvi do druhého trimestra
energie na rozdávanie...
tak sa môžeš pustiť do jarného gruntovania..
a chlapec je určite celý žhavý aby ti pomáhal..
vyzerá na to kučeravý andílek..

silvika
5. mar 2010

noo zasa mam teraz doma choreho chlapa, tak si viete asi predstavit ako je strasno on chory ... prechladnuty je asi 😝 marod. tak ja idem zajtra plavat s chlapcom paradne do teplej vody, drzte mi prstiska nech ma nestretne nejaka mykoza a ine podobne "kamosky".
boc maly pomaha, len mu to dlho nevydrzi, pripadne mi uteka cez dvere na dvor a zasa neni tam zrovna vonku tak ze moze byt vnutri vonku rovnako zaodety.

janka1874
autor
5. mar 2010

silvika sú v lekárňach tampóny pre tehulky to by sa ti bodlo na to plávanie

zrzulka
5. mar 2010

Silvi kam idete???

janka1874
autor
5. mar 2010

tak ja sa s vami lúčim kedže ani nedúfam, že bude pohodová noc tak aspoň pár hodín spánku by bodlo

silvika
5. mar 2010

no uz mi moze bodnut co chce, plavam rano o pol deviatej,
zrzul chodime k nam v trnave je klub kvapka, je pre deticky plavanie sme tam od pol roka, takze uz stari stmagasti a asi posledneho pol roka plaval uz len muz ten ak nebol "chory"

veva1
5. mar 2010

Pohodovu noc jani . silv teba nech vsetky kvasinky obidu a aspon si trochu poveget v tej vode

silvika
5. mar 2010

veva to vis, to budem mat taku rannu rozvicku

abbi
5. mar 2010

ahojte zienky, tak sme doma 🙂 🙂 🙂 🙂 ale po 11 hodinach v aute je to skvely pocit 🙂
Cesta bola OK. O 12 sme vyrazili a o 11 sme uz pekne doma ulozeni v posteli. Natankovi tam vysla jedna stolicka a dnes isla asi druha lebo od 6 do 8 vecer vela plackal, potom o 8 zalomil a spi aj teraz po prenose z auta a prezleceni. Tak dufam, ze do rana. no idem aj ja. DOBRUUUUU 😉 😉

aadula
6. mar 2010

bré ránečko

abbi, vitajte domka 🙂 veru tie zúbky im dávajú zabrať, my máme hádam už všetky vonku...nejak mu očné a tie posledné stoličky vyšli behom dvoch mesiacov...a to ostatné zuby sa mu tlačili hrozne pomaly

Náš drobec včera nechcel cez obed spať a tak o piatej už zalomil ...zobudil sa akurát na kakauko a spal ďalej až do šiestej rána..tak som celkom spokojná, že sme nemali skoro ranné vstávanie 😀

Nám sa s cikaním na to, že sme intenzívne začali pred dvoma týždňami celkom darí..dokonca keď ideme von a chcem mu dať plienku, tak povie..nie toto...ale bojím sa aby neprechladol ak by sa pocikal, tak mu ju pre istotu dávam 😉

jani, tiež si myslím, že to má Sendy len také obdobie...ako ťa čítam, tak moj synovec podobne reagoval..bol zlatý dobrý...a keď sa mu narodil bráško...tak tiež sa zmenil..., ale oni budú zlatí..zahrajú sa spolu a potom ti bude hej 😵

simka9122008
6. mar 2010

Tak my sa už od rána trápime s odplienkovaním, už 3x sa popišala na koberec, mňa už porazííííííííííííííí, POMOOOOOOOOOOOOOOOOOOC

csikike
6. mar 2010

simka, klud, hlavne na nu nekric, aj u nas to takto zacalo, sice to bolo v maji, a bolo uz teplo, tak skor by som sa bala, aby neprechladla...
skus mat trpezlivost a vysvetluj, a vysvetluj...
aj ked podla mna to netreba nutit, lebo sa moze stat, ze to bude mat uplne opacny ucinok

bzuco
6. mar 2010

ahojte
ja som po žúrke - MM ma vytiahol večer von, deti si podelili starké,, tak sme boli žiť 😵 ...sme prišli domov o 1nej ...ale bolo super, sme sa stretli partia z mládí - tak sme pospomínali ako bolo - no nasmiali sme sa ako kone 😀
😀

csikike
6. mar 2010

a este mala rada, z koberca idu cikance super dole a nezostane ani zapach ked to poutieras vlhcenymi utierkami, tie su mimochom super na vsetko (teda z vlastnej skusenosti: vysledok celodenneho papnia na koberci vo forme ustneho aj analneho podania) 😀

csikike
6. mar 2010

bzuco, super...mne to uz tiez chyba, sice naj kamosku mam v BA, ale v lete sa chystam k nej, mozno, ak vyriesim kojenie 😅
inac dnes ma MM poslednu skusku, o 14tej im poslu vysledky mailom, ale vraj to bola brnkacka, takze uz len diplomovku a statnice 😵 sa tesim asi viac ako on 😀

simka9122008
6. mar 2010

No ja už to vidím že to bude riadna drina 😝

simka9122008
6. mar 2010

Keď ju dám na nočník, posedí trochu potom ani toho ju neudržím na ňom a ako náhle ju oblečiem tak po chvíli všetko popišá a darmo jej dookola vysvetlujem, každých 5 minút sa pýtam, ja som už z toho zúfalá