Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

liluska
1. dec 2009

ahojte
dakujeme za gratulacie lianke!!! Mame par foto na FB z oslavy tak pozrite.
Samozrejme aj my gratulujeme rominke, ale aj vcerajsim oslavencom, posielame vsetkym pusinky 😵 😵 😵

Lili ma dnes od rana skutocne narodeninovu naladu....od rana sa sprava akokeby prave zacinala puberta...robi vsetko mozne pre to aby ma najedovala a len po nej kricim...to bude zase den, este ktomu aj prsi takze ani von nebudeme moct ist...no paradny den to bude dnes 😀

Vcerajsie stretnutie z bocmankou bolo fakt perfektne!!! ani som netusila ze to bude taky pekny den vcera.
Bolo to super ze som sa z bocmankou konecne aj nazivo videla, a samozrejme aj rominku 😵

Nemam moc casu na net, takze moc sa do vasich debat nezapajam, ale obcas si vas stihnem precitat aj dozadu, takze vsetky nove info vnimam 😉

Tak pekny dnik vam prajem a majte sa vsetky peknucko 😉

silvika
1. dec 2009

lilus sak ty mozes kazdym dnom ohlasit uz ze rodis, to si stihla naparadu aj tu boc ze na poslednu chvilu teda, fakt ako to tu letiiiiii. ja som sa s tym nasim babom nahanala po dome, teraz zboznuje narazat s velkymi tatrovkami a odrazadlami do nabytku a psov a sedacky a vobec do vsetkeho aj do mna a strasne ho to tesi. tak som ho dneska nahanala aj so psom chvilu tak ze ja jeho aj psa potom pes nas a hulakame pri tom tak dalsi pes sa vypytal radsej prec z domu chudak co je mu uzko z toho nasho zabavania sa, no a mama je urcite najustatejsia a este jej aj v hrdle vyschlo lebo ja nie som velmi trvanliva co sa hulakania tyka ....

telinka
1. dec 2009

caute 🙂

najprv gratulujeme oslavenkianiam dnesnym....cmuk 😵

http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=628341 toto je nas kalendarik 😀 peta ked rano vstala hovori "jééééééj to co to tu mame???" ale nastastie si dala vysvetlit ze odbalovat sa bude az po obede ked budu secky deti doma 😉

zrzulka
1. dec 2009

Krasne telinka,,, super napad

janka1874
autor
1. dec 2009

ahojte
začnem po poriadku

super že sa Vám podarilo urobiť si stretko aj ja by som nejaké prijala 🙂 🙂 🙂

oslávencom ako Rominke a Lianke všetko naj naj naj k narodeninám

no šialene ten čas letí liluska už 39tt a martinaj 29tt páááni no ja som včera tak žasla že Viki už má mesiac a ani neviem ako to uletelo
my sme mali včera úplne úžasnú noc Viki zaspala okolo 21-vej ale spala až do 1.30 som normálne nechápala keď som kuklana hodinky a potom každé 3 hodinky ale to bola už pohodička len 2 krtá do rána to sa dá a Sendy tiež vstala až o 8.00 no hotové vianoce a to sa deň ešte neskončil potom sme boli na kontrolu u ortopéda tak už sa nemusíme na široko baliť a teraz tiež pekne spinkajú čo viac si môžem priať no nie? 😀 😀 😀

horšie je že Seny ani za frasa nepôjde hore schodmi ženy ja už som total zúfalá nevládzem ju a reve tak že nestíha dýchať už sa normálne hanbím ísť na chodbu lebo už minule sused stretol drahého s Viki a hovorí no túto maličkú ani nepočuť len tú staršiu keď ide domov po sochodoch bože hanba no čo narobím ja už fakt neviem no nevládzem ich obe ani náhodou

silvika
1. dec 2009

dnes je fajnsky damsky magazin

huleni
1. dec 2009

ahojteeee...tak ja oneskorene prajem vsetkym uz 2rocnym detickam vsetko len to najsamlempsie..ja nic nestiham tak aspon takto babule a babulkovia.o))) cmuk, my ideme prerabat jadro tak vsetko spratavam a neviem kdem i hlava stoji a snazim sa narychlo zbavit orbitreku aj my jedna baba pisala ze by si ho zobrala ale je z Trebisova a neviete mi niektora poradit, zobrala by to niektora dorucovatelska sluzba aj nezabalene poskladane ci to asi nei?.o)

janka1874
autor
1. dec 2009

no silvika som to prepla nemôžem ja kukať o chorobách

janka1874
autor
1. dec 2009

huleni nezoberú musíš zháňať obal ale choď do nejakej predajne elektro možno ti nejakú veľkú krabicu dajú ja som tak predávala autosedačku a jedina tam som pozháňala krabicu

silvika
1. dec 2009

no ja som skorej o tych vianociach pocuvala, aaale zasa asi som trochu profesionalne vytrenovana na informacie o chorobach a nestasti

janka1874
autor
1. dec 2009

no teraz už je to zaujímavé o éterických olejčekoch to ja môžem

tinyleaf
1. dec 2009

jeej teli, ten adventak je zlato spraveny 🙂 Tie rolky si hadam musela zbierat cely rok. A v kazdej rolke mas rovnake sladkosti pre vsetky 3 slecny? Aby sa nepobili 🙂

janka1874
autor
1. dec 2009

no zajtra to tiež bude zaujímavé budú hovoriť o sterilzácii no len aby som neľutovala zajtra 😀 😀 😀

tinyleaf
1. dec 2009

my dnes ideme do poradne, maly sa ide ockovat druhou davkou proti kliestovej encefalitide a Sofi by mala mat tiez prve ockovanie. Ale este sa jej vobec nespravila reakcia po TBC, vobec nic tam nema, tak dufam ze ju v porodnici naozaj zaockovali ☹

janka1874
autor
1. dec 2009

tiny nemusí mať každé bábo nejakp brutal reakciu na to očkovanie

tinyleaf
1. dec 2009

janka, este ked som chodila k minulej pediatricke, maleho zaockovala prvykrat, az ked sa mu urobila reakcia a potom aj zahojila. Jemu sa to tiez vytvorilo neskoro, prvykrat sa ockoval ked mal 6 mesiacov. No ved uvidim, co mi dnes Dr. povie. Asi kazdemu babu by sa tam mal urobit aspon cerveny fliacik a u nas stale nic.

tinyleaf
1. dec 2009

janka super s tym spankom, dnes boli celkovo asi nejake priaznive podmienky pre unavene maminy 🙂

abetka
1. dec 2009

ahojte.
Lianke a Rominke len to najlepsie 😵
Ja som vsivala zips do Tomasovej bundy a som pocuvala tu mamicku, tak som aj plakala. Je to strasne, ale je to zivot
Tiny- nam Alzbetka nemala vobec reakciu ziadnu na TBC, ale Tomas mal strasnu v mojom ponimani 😝
Jani super.
MY sme uz aj v noci bez plienky, ale stale nerozpravame 😅

janka1874
autor
1. dec 2009

tiny tiež som si všimla že včerajšia noc bola dobrá pre maminy 😀 😀 😀 tak uvidíme čo nás čaká dnes

silvika
1. dec 2009

teeeda jake ste vy vsetky sikovne ... s tymji plienkami myslim

janka1874
autor
1. dec 2009

abetka ani u nás žiadny pokrok v rozprávaní a plienku máme už len na noc na poobedňajšie spanie je stále suchá len nemám nepremokavú plachtu tak pre istotu stále dávam 😀

zrzulka
1. dec 2009

Ani nehovorte s tym spanim. To je take pocasie. ja som nevladala dnes tak som si s malou lahla. ona este stale chrni🙂)))

Tiny a sofinku ockovali v porodnici? ja babetko nechcem nechat zaockovat v porodnici tak dufam ze ho nepichnu.....A kam chodis k pedine do ba??? Ci mate v bernolakove???

Aj ja pozeram ako to leti. Liluska pomaly rodi, po nej Kika, Martinka...
leti to teda rychlo

bzuco
1. dec 2009

ahojte

my s malou zasa na krv 😒 ...volala som si o výsledky, tak vraj má zvýšený cukor, tak ide ešte raz...sa ma pýatala, že čo jedla a pila - som jej dala len pohár čistej vody ráno a pol suchého rožka - som sa bála, aby jej nebolo zle, tak ma dr. sprdla, že mala prísť úplne nalačno
hlavná vec, že som akurát minule čítala, že chodiť na krv na lačno vôbec netreba - nejaká americká štúdia či čo to bolo...
tak dúfam, že to dopadne dobre
helikobaktera jej nepotvrdili, ani parazity...akurát tento cukor má pozitívny 😖 😖

janka1874
autor
1. dec 2009

zrzulka a prečo nechceš tbc dávať očkovať v nemocke?

silvika
1. dec 2009

veru zrzul preco?

martinaj
1. dec 2009

mne vercu neockovali pri odchode z porodnice ( lebo brala antibiotika) ale o mesiac sme tam na TBC museli ist znovu... a az potom ju pichli 🙂 a tym sa jej posuvali vsetky ockovania...

zrzulka
1. dec 2009

...mam na ockovanie isty nazor a rada by som sa tomu TBC u 4 dnoveho dietata vyhla. podla mna pardnove dieta ktore nema ziadnu imunitu ma co robit same so sebou a nie aby este bojovalo s vakcinou. ja davam ochorenie Michaeli do suvisu prave s ockovanim. my mame vsetky ockovania posunute, dokonca to co sa ockuje v 15tich mesiacoch mame posunute na neurcito a som rada ... ked tak citam ake reakcie mali niektore deti nan tak mi je az zle....ale tak nazory na ockovania su rozne...

zrzulka
1. dec 2009

Dufam ze nebudu robit v porodnici problem, podla zakona je potrebne vykonat toto ockovanie do 6tich tyzdnov....

zrzulka
1. dec 2009

martina a preco brala verca antibiotika??? na toto si uz ani nepamatam

martinaj
1. dec 2009

ona odomna chytila streptokoka, tak jej tyzden pichali antibiotika a preto sme boli dlhsie v porodnici... 😖