Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

aadula
27. júl 2009

Ahoj, tiež dodatočne vetkým gratulujeme 🙂

dovolenkárom peknú dovolenku

chorým skoré uzdravenie

abbi a nenachytali ste do v Štúrove? 😕

martinaj
27. júl 2009

dobre ranko, tak dodatocne vsetkym oslavencom vsetko naj 😀
ali, my najblizsie 2 vikendy nemozeme ☹ skoda.....
mala ma od vcera hnacku a vobec netusim z coho 😕

janka1874
autor
27. júl 2009

tak moje bábo spí idem ja niečo popratať a aj navariť sa mi dnes ale nejako do ničoho nechce pustiť

janka1874
autor
27. júl 2009

tu nikoho niet?
teda vidno že je leto

centik
27. júl 2009

ahojte,
my sme pred chvilou vstali tak pijeme mlieko a kavu 😀
nastastie mam navarene zovcera, lebo sa mi nič nechce 😅

janka1874
autor
27. júl 2009

no ja už som z obedom viac menej hotová a aj puding som stihla lebo dnes mi chce prísť gratulovať drahého rodina tak nech je aspoň niečo na stôl
ja som mala tú smolu že sme včera neboli doma tak nemal kto navariť 😀 😀 😀

tinyleaf
27. júl 2009

zrzulka, neboli ste nahodou vcera na hodoch u nas? Aj my sme mali cez vikend hody, maly sa prvykrat povozil na kolotoci 🙂

telinka
27. júl 2009

zdravim kocky po vikende 🙂

u nas je zase doma plna zostava, tak koniec kludnym casom 😝 😅

varim dnes cevapčiči , keby sa chcel niekto inspirovat , bude sviezi cibulovy dych 😀

alinka76
27. júl 2009

ahojte, tak ja mám antibiotiká od dnes, ani kričať po dieťati nevládzem 😖 snáď mi to prejde.

Luculka, no my sme sa už na Orave o tom bavili, že by sme išli do Viedne alebo do Blavy, mne je to jedno, prispôsobíme sa väčšine. my by sme ale prišli už v sobotu a niekde by sme prespali, ak viete o dačom dobrom, aj mimo blavy, budem rada, lebo tam to nepoznám, tak nech neprídeme o majland v ***** hoteli 😲

Teli, ja robím králika na cesnaku a rasci, už mi to vonia v kuchyni 😵

ajula25
27. júl 2009

ahojte
tak ja som dnes len narýchlo polievku zemiakovú urobila, balím ako divá. No dúfam, že na nič nezabudnem. Ideme na dva týždne k mojej babke na dedinu, tak sa trošku deti po vonku budú aspoň naháňať....
MArek mi tu odmieta absolútne vonku chodiť ☹ Nedávno bol vonku a v parku taký ožran búchol do hojdalky. Od vtedy tak sa zľakol, že keď ide von za 10 min. už chce ísť domov a mraučí mi a len sa obzerá....no ja neviem čo s ním robiť. Ak to neprejde do začiatku roka asi k nejakej psychologičke pôjdem. 😖

ajula25
27. júl 2009

abetka Alžbetke všetko naj k narodkám.... 😉

janka1874
autor
27. júl 2009

ajula tak si užite dva týždne je to super byť v domčeku horší je potom návrat do reálu paneláku 😀 😀 😀 😀

ajula25
27. júl 2009

jani dík. však to. deti sú potom zasa len v byte zavreté a závislé na mojej dobrej vôli ísť s nimi von 😅

janka1874
autor
27. júl 2009

no asi tak nejako
ja by som aj tú vôľu mala keby som tak vládala 😀 😀 😀 a najťažšie mesiace sú ešte pred nami 😅

ajula25
27. júl 2009

jani neboj. zvládneš to. ale verím, že teraz by si najradšej nohy vyložila do výšky a driemkala....ale keď musíš tak musíš. 😉

janka1874
autor
27. júl 2009

no dnes na moje počudovanie celkom som v pohodičke ani sa mi tak nenromálne nechce spať (asi prvý deň) 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ajula25
27. júl 2009

žeby sa blýskalo na lepšie časy? 😉

simka9122008
27. júl 2009

Ahojte tak ja už mám všetky izby sprataná a pripravená na zajtra aj som stihla nás pobaliť tak k večeru fičíme ku babke
Zajtra tu bude šalený dom, no keď som sa nato už dala, musím to zvládnuť, už aby bolo potom.

simka9122008
27. júl 2009

spratané a pripravené, píšem jak Maďar, hihihi

ajula25
27. júl 2009

simi ja som si ani nevšimla. no si šikulka...

centik
27. júl 2009

ajulka tak si to uzite u babky 😉 dufam ze to Marekovi prejde 😒

simka9122008
27. júl 2009

Ajul super že idete k babke, užite si to a ty veľa oddychuj

janka1874
autor
27. júl 2009

ajula ale bude to aj pre Teba veget
a mne tá lenivosť nejako moc nevadila len nič som nestihla porobiť 😀 😀 😀 😀 😀

ajula25
27. júl 2009

díky baby. idem aj s našimi, tak dúfam, že si oddýchnem trocha.
centik tiež verím, že zabudne na to u babky... 😒

ajula25
27. júl 2009

jani aj ja mám obdobia maximálnej lenivosti. vtedy sa mi nechce ani postaviť. a o robení? nevravím.
ale niekedy ma to chytí a pratám týždeň v kuse jak divá!

ajula25
27. júl 2009

tak sa lúčim babenky. Majte sa fajn. Ohlásim sa ob týždeň v nedeľu. Prajem vám krásne dni plné slnka. papapa
no ale absťák mám už teraz 😀 😀

simka9122008
27. júl 2009

Ajul držte sa a užite si to tam, paaaaaaaaaaaaaaaa

centik
27. júl 2009

papa Ajul 🙂

mne sa Biba sama vypytala spat 😀 chytila ma za ruku, odviedla k postielke, nech ju tam vylozim 😅

liluska
27. júl 2009

Ahojte
tak som tu z ultrazvuku...uz vieme pohlavie...tak hadajte 🙂

Lili je trosku chora, ma od vcera teplotu, tak nas asi zajtra caka navsteva doktora ☹

centik
27. júl 2009

Lilus tipujem dievcatko