Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
9. jún 2009

boc taká by bodla aj mne ale už špekulujem že si dám na vianoce kúpiť kolieskové korčule a kedže Aničku máme tu blízko tak budem chodiť hoci aj večer korčulovať keď bude drahý doma ale najprv ma to musí niekto naučiť 😀 😀 😀 😀

alinka76
9. jún 2009

jani, donesiem 😉

bocmanka
9. jún 2009

😀 😀
ali nem celebrita...ale čo deň to skoro čistá...má môj manželík...
inak na stretko pôjde mm s nami, ale v sobotu ráno musí fuč, lebo je brigáda na martinkách z lyžiarskeho klubu, lebo chalani majú voľné sezónne lístky, tak to treba odpracovať..
ale poobede zase príde späť...
tak som nakoniec dobre urobila, že berieme aj našich.. 😎
😨 😨
už pršííííííííííííííííííí

janka1874
autor
9. jún 2009

bzuco môžeš u nás len tie fičia úplne obyčajné
ďakujem žienky

bzuco
9. jún 2009

boc...už aj tu je to na spadnutie...v sobotu od vás taká búrka prišla, som myslela, že nám strechu odnesie 😲

janka1874
autor
9. jún 2009

tu krásne svieti slniečko príď na návštevu boc 😀 😀 😀 😀
tak idem naložiť pračku a potom špekulovať nad obedom

bocmanka
9. jún 2009

😵 ali inak ty by si mohla zobrať korčule a v tom termíne ked je v mt ten divadelný festival dotyky a spojenia by sme dali dáke nočné žúrky...
predstavenia bývajú do tretej v noci...
a najlepšie sú tie o polnoci v šapitó..
kukni program
www.dotykyaspojenia.sk

alinka76
9. jún 2009

boc, nedraaaaaaaaaaaaždi , vieš ako to v piatok u nás dopadlo. 😎 ale za nejaké 2 týždne MM ide bratovi altánok robiť, tak dojdeme, pôjdeme do Orei? Samozrejme s deťmi 😉

bocmanka
9. jún 2009

🙂 jasnéééééééééé že pôjdeme...

alinka76
9. jún 2009

dievčatá, ešte taká teoretická otázka, ideme každá z domu niesť pitie alko, nealko, špekáčiky a tak, alebo tam spravíme skladačku a kúpime spoločne dačo v sobotu v nejakom obchode?

janka1874
autor
9. jún 2009

no alinka ja by som povedala aj aj 😀 😀 v preklade niečo si donesieme a keď tak sa aj niečo dokúpi na večernú opekačku

bocmanka
9. jún 2009

🙂 presne to ma napadlo...
tam je kuchynka akože jedna pre všetkých či ako?
a chladnička zrejme tiež....
toto čo si ali napísala zrejme my donesieme z domu....
a keď bude treba ešte čosi dokúpiť, tak asi tam...
resp. my chceme prísť v piatok okolo 16, tak niečo na zahryznutie...ale moji sa tešia na reštauráciu....

bzuco
9. jún 2009

dobre že ste začali so stretkom

kto má pod palcom vybavovanie ubytka? tuho rozmýšľame, že by sme prišli už v piatok (nie v sobotu ako bolo v pláne) - len neviem ako je to s voľnými izbami...či budeme mať kde spať tú 1 noc

a ide sa variť ten guľáš?...kedy?
čo doniesť???

bzuco
9. jún 2009

ja si myslím že ak sa ide opekať, tak každý nech si donesie to čo má rád a koľko toho zje, tiež aj chlieb, zeleninu...
no a na guláš sa poskladáme 😉 ...každá donesie 5 zemiakov a 2 cibule a ostatok sa dokúpi 😀 😀 😀

alinka76
9. jún 2009

guláš? o tom neviem...

janka1874
autor
9. jún 2009

bzuco ajula to rieši všetko

janka1874
autor
9. jún 2009

guláš mám dojem padol kôli kotlíku ale nie som istá 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bocmanka
9. jún 2009

🙂 guľáš nám tam hádam uvaria keby sme chceli...stačí im podľa mňa povedať počet osôb...my budeme mať iný program, nem?
inak ivkaaaaaaa, máš prekráááásne fotky z kréty na fb, ak nás čítaš...neprídete kuk na stretko?

alinka76
9. jún 2009

no v sobotu ja chcem ten výlet spraviť, to je na nejaké 2 hodinky program. a zase taký guláš tiež nie je zlý 😉 a to doma nikto kotlík nemá?

bzuco
9. jún 2009

no vidíte...som mimo obrazu 😅 😅

tak len každý sebe čo potrebuje a ako sa bude stravovať 😉

alinka76
9. jún 2009

ivke som písala, že či príde. a že ona nevie čo bude zajtra, nieto o mesiac, ale ak by mali voľno, tak prídu. ale to bolo asi mesiac dozadu.

no dobre, takže donesieme si čo chceme aj na pitie, aj na jedenie. a nezabudnite na palice na opekanie, ak máte doma také kovové vidlice. my máme nejaké, tak berieme.

bocmanka
9. jún 2009

🙂 pršať prestalo...
tak sa hádam vyčasí a dážď pôjde ďalej od nás..

csikike
9. jún 2009

myslim, ze ak bude pekne, tak v sobotu doobeda sa asi vacsina vyberie na ten vlacik a podvecer by mohla byt ta opekacka

csikike
9. jún 2009

u nas svieti zluty ako najaty, idem obliect maleho a tahame von aby sa mohol tatino ucit, zajtra ma skusku

alinka76
9. jún 2009

tu sa teraz rozpršalo ☹

bocmanka
9. jún 2009

😎 presne csi..sobota je na opekacie ideálna...akurát, že aké má byť počko????

janka1874
autor
9. jún 2009

no ja si tiež myslím že v sobotu pôjde nás viac na ten vláčik

a alinka my by sme si aj niečo doniesli na opekanie ale v byte ani kotlíkový guláš nerobiavame a ani špekáčiky neopekáme takže my ani palice ani kotlík nemáme a kedže cestou ideme opačným smerom ani na chate sa neviem zastaviť a odtiaľ vziať ale ešte niečo pošpekulujeme

janka1874
autor
9. jún 2009

vraj má byť pekne

bocmanka
9. jún 2009

🙂 inak baby , mám doma super sandálky, zn.geox, ak kuknete www stránky, tak sú úplne perfiš...
my sme už zásobené topánkami až do jesene...sú č.22 a farba ťavia s troškou oranžovej...kráásne
predáva ich kamoška, mi ich včera núkala, ale my máme..
akurát že stoja 40 euro..

bocmanka
9. jún 2009

🙂 všetky varíte, alebo píšete zoznamy, či ste zdúchli von??