Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
17. jún 2009

Boc skoro sa uzdravte. Pevné nervy prajem. To je na prášky takéto satavy.... 😔 Hlavne nech detičky sa rýchlo dajú do kopy a potom aj ty budeš na tom lepšie, no nie?

baby už ste dospali tú Oravu? Ja ešte stále chodím ako mátoha 😅

alinka76
17. jún 2009

ajula, my ženy musíme udržiavať rodinný krb, to je to, čo si furt pripomínam. máloktorý muž je romantik, výnimkou je asi abbin 😵

csikike
17. jún 2009

aadul, ved to, ja som si myslela, ze tomik ma tieto ale 20 a on ich ma 21ky a teraz su mu akurat, tak som chcela na leto vacsie, tak reku rozberiem 21.. a prd, doma kukam, ze tie co ma su 21. a bol to posledny kus a za taku super cenu

ajula25
17. jún 2009

ali však hej. rodinný krb. len aby muži neudržiavali niečo iné, niekde inde...

aadula
17. jún 2009

ja by som to zhrnula podľa jedného citátu .... "Chlapi sú pre nás vzduch a bez vzduchu sa nedá žiť" 😅

silvika
17. jún 2009

aaadul no zit sa podla mna aj da, ale na vacsine zien to potom zanechava skarede nasledky 😉

ajula25
17. jún 2009

aadul pekne si to uzavrela 😉

simka9122008
17. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
Preboha Anina, ako si to predýchala, vyzerá to hrôzostrašne 😲 😲 😲

centik
17. jún 2009

baby ved ide prave oto, ze ked ma chlap doma "uhundranu" zenu, aj ked vlastne ta zena ma pravdu tak vela krat sa stane ze tu "milotu" hlada niekde inde, myslite ze preco ja tak hrozne vela rozvodov? preco je tak vela chlapov a zien nevernych? pretoze niektori si myslia ze vztah netreba udrziavat, ze proste uz su svoji a tym to hasne. ale ja si myslim ze vo vacsine pripadov ked sa vzath rozbije je to chyba komunikacie a tolerancie

centik
17. jún 2009

ja ked pridem v sobotu z roboty tak tiez mam pocite ze aka som "narobena" tiez sa mi nechce hned niekde letiet a vravim ze ved posedim si trochu pri PC, ved som cely den makala... a pritom od muza cakam nieco ine..
ale ved vela veci clovek pochopi az casom, ze? 😉

silvika
17. jún 2009

centik, ty mas dneska furt pravdu ... co citas? ci to vsetko zivot pisal?

silvika
17. jún 2009

noo ja casto ani nist nechcem ked pride ale maly ten sa chabre hned k novej "dusi" co sa zjavi doma .... vsetko povysvetlovat ukazat, zavedie .... tak ja vtedy cakam, kedy pridem opat na rad

aadula
17. jún 2009

centi to máš pravdu..ja keď som sobotu čo sobotu chodila do školy...prišla som domov a musela som fungovať doma... mm keď príde z práce ...alebo teraz keď on chodí do školy 😅 tak príde a chce oddychovať... ale určite záleží aj od povahy chlapa a ženy... a rozvodov je veľa pre neveru ...fúúra ...len som zvedavá, že koľko z tých čo sa pre inú rozvedú...alebo pre iného...či s ním aj vydržia...

ajula25
17. jún 2009

tak veru, svätá pravda....ja nehundrem, len keď mám už toho všetkého tak akurát dosť. Napr. sa naje a tanier nechá na stole...tak sa pýtam, či sme v reštike...MArek sa už naučil, že za sebou odloží a pri tom si stále povie: som v rešteurácii.... 😀

anina1
17. jún 2009

centi a ty si čo furt tých chlapov zastávaš? za to, že chodia do roboty tak môžu aj oni doma pomáhať, veď ty keď zaČneš chodiť, tak ťa čaká druhá šichta doma a nie sedieť pri pc 😝

alinka76
17. jún 2009

ajula tak čo sa týka vernosti, tam nepochybujem ani jedným % 😉

ja by som povedala: bez chlapov je ťažko žiť a s nimi ešte ťažšie 😀

centík vy ste koľko s pánom centíkom manželia? že tak múdro vravíš 😀

ajula25
17. jún 2009

no ali nechcem ti nič vravieť, ale nebuď si taká istá.... 😝

aadula
17. jún 2009

horšie je keď chlap začne deň čo deň piť...alebo podľahne gamblerstvu..tie rodiny ozaj ľutujem..aj keď niekedy psychické týranie je horšie

centik
17. jún 2009

ajul dobra fotka 😉

Anina, nezastavam sa ich, len sa ich snazim pochopit, a to je rozdiel 🙂

alinka76
17. jún 2009

ajula, to si dobrá že na stole, môj vezme posledný rezeň z taniera v chladničke a tanier mi tam nechá ako pozdrav 😀 😀 😀

ajula25
17. jún 2009

dík centi 😵

ajula25
17. jún 2009

ali a to ani nepíšem....prázdne nádoby v chladničke. A ide umyť riad a ten čo je v odkvapkávači porozkladá po celej linke....ma z toho urvať ide. Tak potom nastúpim ja ešte a uložím to na miesto....

ajula25
17. jún 2009

centi ale je to ťažké chápať ich, tak ako oni nechápu nás....ako džordž povedal: ja tomu nerozumiem. Idem preč! 😀

alinka76
17. jún 2009

ajula, zatiaľ som si istá, to by som také veci zbadala. on je strašne rád, že nás má, on je ten tip. povedal mi, že keby ma podviedol, tak by sklamal sám seba.

alinka76
17. jún 2009

ajula, práve preto že nás nechápu si tak rozumieme 😀 😀 😀

ajula25
17. jún 2009

no to je fajn. len vieš ako to chodieva. dôveruj, ale preveruj. ale samozrejme nič zlé som tým nemyslela ani nepriala, Bože zavaruj. Ja sa teším, keď sa ľudia majú radi.... 😉

ajula25
17. jún 2009

ali žeby?

centik
17. jún 2009

ajul ale vobec sa tam inac na seba nepodobas 😀

Ali to je super ked mu veris 😉 tak nech ta nikdy nesklame

ajula25
17. jún 2009

tak som inkognito 😀

anina1
17. jún 2009

centi a tvoj sa snaží pochopiť teba, keď ty sa snažíš jeho? chlap má také isté povinnosti ako žena, neni predsa slúžka v domácnosti a opatrovateľka detí, ale žena a mama, žena príde z roboty a čaká ju varenie, žehlenie, pranie, deti a chlap príde z roboty a chce si oddýchnuť 😒