Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
6. jan 2010

No naša malá sa nechce vôbec sánkovať, ak ju tam dostanem tak len na 5 sekúnd 😝 a vo veľkom snehu ona chodiť nebude, hneň sa pýta na ruky
Ja som začala veľké upratovanie v skriniach 😀 , nejako musím vyplniť čas, tak je tu ticho odkedy drahý odišiel a smutnoooooooooooooooooo 😢 ☹
Na zajtra sme sa objednali k našim na 2 dni, jupíííííííííííííííííí, nejaká zmena

lucia79
6. jan 2010

Maťo pol hodinu odhŕňahl sneh a potom sa postavil k dverám, že poďme momov (domov), asi sa narobil 😅

aadula
6. jan 2010

veva, 😀 no my sme preto kojenie zatrhli myslím včas...však najdôležitejšie je prvý rok mliečko mamine ...teraz si to neviem predstaviť..asi by tiež bojoval so mnou 😀

csiki, tak to áno...by som sa asi tiež obzrela za tebou 😀 ..ale mohli ti aspoň pomôcť 🙂 tieto naše decká sú celé popletené z toho snehu..však je len chvíľku ..potom nie..podľa mňa to ešte nechápu prečo sa tak rýchlo stratí 😅

csikike
6. jan 2010

simka, neboj, za chvilku si opat v starych kolajach, inac strasne ta obdivujem ako to zvladas, MM chodi teraz rano o 6,30 prec a pride az o 19tej a nechci vediet ako ho vsetci cakame 😨

simka9122008
6. jan 2010

Csikike, veď to že sme si na seba už zvykli, bol tu oveľa dlhšie ako v lete, tak mi teraz veľmi chýba, už po 15 minútach čo odišiel z domu som mu písala sms, ako nám chýba

csikike
6. jan 2010

luci, aj u nas je to momov 😀
simi, tak to ti verim, ale aspon vam zalubenost dlhsie vydrzi 😅
vcera som mala riadnu depku z deti a dnes su ako anjelikovia 😵 , obe spia... to sa nestava casto 😵

veva1
6. jan 2010

Tomo tiez nie je snehovy fanda. este sa gulovat,kym sa mu sneh nedotkne pokozky. potom konecna. a taky naobliekany tiez nie je bohvie co. ale v saniach je rad. aj ho to gulovanie zmohlo,lebo zbrechol,tieto sviatky hadam 4x.

telinka
6. jan 2010

nazdarek 🙂

u nas taky tak...akurat ze je +1,5st a teda sa topiiiii 😒
miska bola s petou vonku na sankach , ked zisla z nich nechcela jej dat ruku , tak sa smykla...nohy hore...hlava dole...tak dosla s revom ze s to stale smyka 😀 😀 😀

csiki tak hovoris ze nech uz je radsel leto , coooo 😅

veva1
6. jan 2010

Simka ja si to neviem ani predstavit. sice mi nas ocko niekedy riadne lezie a vsetko okolo toma je na mne,tak predsa aspon ked vecer stihne okupat toma,umyt riad sem tam upratat,tak to riadne pomoze. Nehovoriac o tom ze ked ste takto od seba tak okrem pomoci s detmi ti chyba aj po citovej stranke. no musi to byt tazke aj pre neho

csikike
6. jan 2010

teli, praveze nie, ja som si to vazne uzivala, bolo super, ja mam rada sneh ale nie dzabanicu 😀

telinka
6. jan 2010

ja ho mam najradsej ked sedim za oknom s cajom v ruke 😅

teraz sa mlada zobudila , dosla si pre tatina do kuchyne a isla naspat spat 😅 ta sa od pondelka aj zblazni ked tata uvidi len rano a pri troche stastia vecer 😝

veva1
6. jan 2010

Joj to neznasam tie pady. nohy hore a buch na hlavu. este ze ich teraz tlmia ciapky. ked tomo smykne tak uz chodit nechce.

telinka
6. jan 2010

inak v tom reichu je to presne tak jak lucul pisala , sme okukovali sanky...stali45€ a ked ich peto isiel 2dni pred vianocami kupit tak stali 20€ 😵

veva1
6. jan 2010

No u nas ocko nejako nie je v kurze. len ked je tomo vyspaty najedeny. inac mama. ale starych rodicov moze.

anina1
6. jan 2010

luci a a čo ideš do kina, čo dávajú?
my sme museli voziť a sánkach takého pidi snehuliaka a ešte ho aj domov priniesť, malá si ho postavila v obývke na zem, tak som ho dala na balkón to bolo revu, lebo ona ho chcela v izbe 😝

janka1874
autor
6. jan 2010

silvi rada by som prečítala len nejako nemám čas idem skúsiť teraz
ale stihla som petkine a prečo a dobre som sa zasmiala zlatá musí byť

janka1874
autor
6. jan 2010

tak som Vás dočítala ale ako vidím asi tu už nikoho niet
tk začnem po poriadku

zrzulka to čo robíš ty pre svoju Mišku je úžasné a ja osobne ťa za to obdivujem ja neviem či by som mala toľko energie v sebe ale to možno preto teraz tak píšem že som už totál unavená a vyčerpaná a čiastočne aj zúfalá ale ešte si aspoň toľko uvedomujem že niet nad zdravé deti aj keď neviem čo to je s Viky lebo ten plač nejako neprechádza a už 2 noci sme poriadne nespali fakt mám dosť

a za oknami krásne sneží a malá kráľovná si teraz sladko spí a v noci zas bude robiť randál no čo narobím len nevieme takto ísť so Sendy von a tato aby išiel sám to nehrozí to maximálne do obchodu
Sendy zbožňuje sánkovanie ona je vysmiata že teraz keď takto sneží by jej aj do pusy nasnežilo 😀 😀 😀

tak idem ďalej niečo robiť len už ani neviem čo spať sa mi zjavne neoplatí a pri Sendy to ani nepôjde tak v tom mám smolu

centik
6. jan 2010

Jani a co ti povedala doki na to plakanie? koliky su 3 mesiace,ci ako sa to pise?

janka1874
autor
6. jan 2010

no poslala nás na gasto ale už to robia len dve dr. a objednali nás na najskorší termín a to 4.2 tak ďakujem pekne ale čo narobím
dovtedy možno už budem aj ja niekde zavretá a už konečne viem prečo je psychiatria hneď vedľajší vchod od detskej kliniky

centik
6. jan 2010

no ty brdo pekne... dovtedy ju to dufajme aj prejde.. ale pribera pekne, nie?

simka9122008
6. jan 2010

Tak kočky, ja som poupratovala všetky skrine v izbe, ešte ma čaká jedna, no musela som si dať kávičkovú siestu, momentálne diktujem malému vety, nech neohlúpne do pondelka, lebo určiet budú mať potom testy

simka9122008
6. jan 2010

Jani, tak dúfam že vyšetrenia dopadnú dobre, držím palce

bocmanka
6. jan 2010

🙂 čaute kočky, tak som si vás prečítala vo vani, my sme taká šibnutá adrenalínová rodina, ja už chcem kľud...
simka, ja by som brala aj to upratovanie skríň, len aby som mala chvíľu veget , normálne
sa teším, na pondelok, keď nabehneme na normálny režim, škola-škôlka..

anina...tvojej klaudike by sa u nás páčilo ohromne, u nás nikto neposedí 5min na mieste..
ráno som si užila s mojou polovičkou v aute, donútil ma šoférovať na martinky a dolu, akurát mi nahodil reťaze a celú cestu ma
DIRIGOVAL..
pridaaaaaaaj-ubeeeeeeeer-brzdiiiii....kto šoféruje vie, aký je to otras, a pritom nie som až taká zlá šoférka, ale na snehu sa bojím, ani som sa nedívala dolu do lesa, lebo by som pustila volant,
ale zase dve deti vzadu v aute....
rominku sme mali u našich, tí si to užili, môj otec chce urobiť v byte z našej detskej izby /čo sme mali s bráchom/ izbičku pre vnúčatá, lebo bráchovi idem darovať svoj 1-izbový byt, čo je o poschodie vyššie ako bývajú naši, keď sa mu už narodila tá dcérka a mal by mať aj stálu robotu, tak nech sú mladí sami...
teraz je vo vani manželík a máme ísť na narodeninovú párty k tým našim známym z italy, ich dcéra lívia má 3roky, ale ja som si musela šupnúť "od nervov" zo šoférovania "telinkin vajcový koňak".. a normálne som z tej teplej vody ožratáááááááá
tak pekný večer....

bocmanka
6. jan 2010

🙂 🙂 a čo ste písali o lyžovaní, tak ja som si presadila, že rominka až budúcu sezónu na lyže, podľa mňa je ešte malá, predsa len v 2 rokoch, keď je svah plný degešov-snoubordistov, ktorí už nevedia čo od dobroty,
si ležia v strede svahu, a to nehovorím o tom, ako ryjú svah ako krty..
a pritom nič proti nim...
ale mal by byť svah rozdelený špeciálne pre nich..
asi predsa len pôjdeme na jarné prázdniny kdesi na ľadovec, aby sme mali kľud...
len musím vyriešiť, ako to uplatia moji rodičia, keďže ich potrebujem ako au-pair.

anina1
6. jan 2010

boc ty sem vletíš ako tornádo, napíšeš príspevok na pol strany a zase pokračuješ v žúrkach 😀 😀 😀

veva1
6. jan 2010

boc vy ste riadna rodinka 😀

janka tomik takto po nociach plakaval. Boli sme aj na sone zaludka a nic. trvalo to cca mesiac plakal od 16 do 4 rana a potom spal. Teraz spatne myslim ze bolelo brusko ,odporucam riadne rurkovat a kupit nejake kvapky na brusko. A hlavne spomalit,nechaosit ze napr, place zoberes na ruky,neprestane hojdas,neprestane supnes do kocika. Chudak tomo musel byt z toho hotovy a hlavne zo mna ja som bola v koncoch. Prestalo to len neviem ci koli tomu ze sme zacali davat probiotika 😉 drzim palce viem co prezivate

janka1874
autor
6. jan 2010

veru boc doletí napíše zážitky a fičí ďalej chcela by som mať toľko energie ako Vaša rodinka boc

veva skúšame všetko možné už aj pekne puká do plienky aj kvapky dávame aj probiotika na odporučenie dr. a niekedy je lepšie inokedy zas horšie no teraz sa k tomu pridala aj Sendy lebo vidí že malá plače tak najust niečo zlé bude robiť a vrieska za každú hovadinu alebo bezdôvodne a pri tých hlasoch čo máme my doma tak hlava ma bolí denne k tomu nevyspatá a to je už akurát na to aby mi praskly nervy a potom si to odskáče že na ňu nakričím a potom až plačem že na ňu kričím no hovotý cvokhau ale ani škôlka mi asi nepomôže lebo u nás je to doobedu celkom v pohode cirkus je až od tej 17-tej a to už ani škôlka nefunguje

centik a tu v okolí sú total plné škôlky no hold blízko centra čo narobím

martinaj
7. jan 2010

ahojte, tak moj muz uz isiel do roboty, rano ma zase vytocil budikom.... ako kazde rano ked ide do prace. nastavi si ho a potom ked mu zvoni, tak ho aspon 3x posunie o 5 minut... takze mi tu zvoni a ja nemam sancu spat dalej 😠

martinaj
7. jan 2010

dnes tu nikto nieje 😕

simka9122008
7. jan 2010

baby, malá my teraz vypadla z postieľky, ja som len letela z kuchyne na veľký buchot, čo mám teraz robiť, strašne sa bojím, celá sa trasiem a revem ako šalená 😢