Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

lenka85
17. dec 2009

gratulujeme liluske!!! Prajeme vela zdravicka..

ajula25
17. dec 2009

jáj. tak toto som nepočula o tomto. ale tak za 8€ kúpiš aj normálne tričko, nie? 😅

mne je divne. akosi ma začína hlava bolieť a či čo. no uvidíme. Krásne nás zasnežilo asi pôjdeme trošku na sane. Teda boby. 😅
len ja som ako buchnutá 🙄

janka1874
autor
17. dec 2009

no ajula neviem ja som veľmi také tričko nenašla ale pravdou je dlho som nikde nebola
my sme tam v lete nakúpili Sendy plno tričiek po 2eurá 🙂 ale včera sme tam toho veľa nenakúpili len hovadiny sviečku, baterky a také blbosti

ajula25
17. dec 2009

no al tak zájdem kuk aj ja. uvidíme. možno ma niečo osloví 🙂

bocmanka
17. dec 2009

😵 liluske a zuzičke všetko naaaaaaaj, tak zucha má svoju nasledovníčku "zuzanku" ako je aj ona sama, a voľáko sem nem píš
zucha kde si??????????????
😵

bocmanka
17. dec 2009

🙂 no dnes som bola šikovnááá, musím sa sama pochváliť, keď ženy a manželky sa chvália svojou prácou...
😀
ráno som si navarila, potom sme šli von, poslať telinke na poštu balíček a list do poisťovne /dúfam, že úrazová poistka pre maťka, čo mal zlomenú kľúčnu kosť / dorazí aspoň do konca roka
večer mi manželík dal konečne zimné gumy na auto....
a v sobotu nám začína zimná lyžiarska sezóna na martinkách, tak ideme šicke, teda rominka pôjde k starkej na poldňa, aby sme si to užili..

bzuco
17. dec 2009

ahojte

v prvom rade blahoželám oslávencovi maťkovi a maminke liluške k dcérke zuzanke 😵 😵 😵

tak sme boli von, malý sa vyjašil ako nikdy.....som normálne nechápala z neho 😅
zaspal v momente, len som ho dala do postieľky, v priebehu minúty bol tvrdý 😅

dovarím rizoto a idem po tú garnížu 😉

janka1874
autor
17. dec 2009

no ženy vy ste šikovné mne sa dnes nejako nič nechce taký lenivý deň mám že hrúza chcela by som poobede ísť s deťmi vonku len neviem či sa k tomu dokopem tak sa mi nič nechce

bocmanka
17. dec 2009

😵 aj ja som dala bzuco na fb, ako sa romy dnes radovala zo snehu, len nechce rukavice..

tinyleaf
17. dec 2009

liluske gratulujeme k malej Zuzanke 🙂 Prajeme obom vela zdravia a nech je Zuzanka ich druhym pokladikom ako Lianka 🙂

tinyleaf
17. dec 2009

zrzulka a kde v BA otvorili Kik? Ja donho rada chodievam v Hainburgu, ale nevedela som ze je uz aj v BA

zrzulka
17. dec 2009

Tiny na konci raci (neviem ci poznas racu) Ako je kaufland tak tam teraz otvorili zopar novych predajni a medzi nimi aj Kik. len nebola som pozriet sortiment lebo moj muz tento obchod nemusi a kedze chodime na nakupy spolu tak ho tam neukecam aby sme sli dnu a mne je zase blbe aby ma musel cakat.... Musim ist niekedy bez neho pokukat🙂)))) Nahodou ja som tam kupila nejake veci na tvorenie za celkom fajn peniaz🙂)))) Oblecko nekupujem lebo to radsej od segry objednavam alebo vo vypredajoch ked natrafim na nejaky dobry🙂))) teraz po zime budu vypredaje tak skocim nieco pokukat.... Chystam sa aj do anglicka na vikend (na vypredaje) ale neviem ako mi to vyjde.....

zrzulka
17. dec 2009

baby nedrazdite tym snehom🙂))))U nas nic.... tak hadam do vianoc aj sem nejaky dorazi🙂)) bola by som rada lebo uz mi aj chyba

zrzulka
17. dec 2009

Luckinmu Matkovi zelame k jeho 2 rociku len to naj naj naj🙂))))
... a koncim🙂))) Mala spi tak idem konecne ozdobovat medovnicky a vyrabat darcek pre seeeeeeeeeeeeeeeeeeeegru🙂)))) To teda usila na mna búdu ze chce nieco vlastnorucne vyrobene🙂))))))) keby bolo viac energie.... a casu.....

janka1874
autor
17. dec 2009

fakt luckinmu Maťkovi všetúčko najlepšie k narodeninám 🙂

abetka
17. dec 2009

Matkovi, krasne narodeniny, krasny zivot 😉

lenka85
17. dec 2009

ani mne sa nic nechceeeeeeeee, ale som sa dokopala a ozehlila som a hned na to sa zobudila aj Hanka... tak teraz lezia obaja pod hrazdickou, Hanka odtial kuka na telku a ja tu sedim a popijam kavicku... prava idilka, len dokedy, predpokladam, ze za pat minut to deti prestane bavit🙂)

tinyleaf
17. dec 2009

zrzulka, no skoda ze v Raci, tam skoro vobec nechodievam. Ale aj tak dobre vediet

tinyleaf
17. dec 2009

a vsetko najlepsie Matkovi 🙂

lenka85
17. dec 2009

presne tiny, dobre odruky to dali...

janka1874
autor
17. dec 2009

lenka aj 5 min pohodičky je vzácna vec 😀 😀 😀
si predstavte asi malej vadí káva a to pijem len tú caro ale už druhý deň skúšam nepiť a lepšie spíme cez deň a to už je môj druhý takýto pokus a asi to tak bude no super tak sa môžem pripraviť na migrénové dni jupííííííííí 😝 😀 😝

simka9122008
17. dec 2009

A čo je to ten obchod kik, čo tam majú, aké veci?

janka1874
autor
17. dec 2009

už som to tu simi písala oblečenie a kadečo iné

janka1874
autor
17. dec 2009

to som mohla aj skôr tú stránku nájsť ale je dosť slabá
doplnky sú tam také ako rôzny tovar či zápisníky, strúhadlá, ceruzky, sviečky, hrnčeky, taniere, plastové blbosti a také hovadiny väčšinou od 1eura sú tieto hovadinky

lenka85
17. dec 2009

dala som jej plastelinu a sa hraaaaa, dufam, ze dlho

lenka85
17. dec 2009

ani sa mi nechce ist von do tej zimy

janka1874
autor
17. dec 2009

lenka ja som práve o tom uvažovala že dnes sa mi fakt nikam nechce tak asi ani nikam nepôjdeme veď zajtra má tatino voľno pôjdeme všetci niekam na prechádzku dnes máme popučovú kultúru 😀 😀 😀

simka9122008
17. dec 2009

Jani dík za link, som nemala ani predstavu čo je to za obchod
Ja som tiež riadne vonku vymrzla, na pošte plno ľudí 😝