Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

liluska
28. júl 2009

alinka zoo v nedelu? vsak si pisala ze v sobotu...ja som si uz na nedelu urobila program ktory asi nemozem zrusit ☹

zucha
28. júl 2009

baby, tak sa dohodnite kedy, lebo ja si mam dohodnut navstevu na vikend a zatial som nepovedala, ci v sobotu, ci v nedelu. Tak rychlo, rychlo napiste, kedy. Ale ak Liluska hovori, ze ma nedelu obsadenu, tak si to dajme na sobotu.

tinyleaf
28. júl 2009

ja teraz este neviem povedat ci prideme naisto na stretko, aj to len ak by bolo v nedelu. Obavam za ze MM mi odmietne ist 2krat po sebe do ZOO, kedze sme boli teraz v sobotu. Aj sa mi to zda zbytocne dat za to zase tolke peniaze a pravdupovediac ma po 2 hodinach tak boleli nozule, ze som bola viac hotova ako maly. Ale na druhej strane by som Vas rada videla, tak by sme Vas prisli aspon pozriet pred ZOO, ak trafime cas, ked pojdete dnu alebo uz von.

alinka76
28. júl 2009

Liluš, nie, v nedeľu do ZOO, v sobotu len ideme do Blavy 😢

alinka76
28. júl 2009

to ma mrzí, že som to asi zle napísala prvý raz. ale v sobotu len poobede dorazíme a v nedelu nech máme na to celý deň

zucha
28. júl 2009

alinka, ved podme v sobotu poobede. Aj tak asi dame deti spat doma a potom by sme vyrazili tam. Aspon nebudeme na tom najvacsom slnku

liluska
28. júl 2009

tak o.k. prave sa mi to podarilo prehodit a teda v sobotu som volna!!! 😉

zucha
28. júl 2009

jemine, tie moje dve baby pokope, tak to je sranda. Bola som ich pozriet. Prvy krat Anula sedela na posteli a hrala na taky hraci valcek. Pekne som ju ulozila a povedala, aby bola tichucko, nech obe spia. Potom som zas prisla po chvili a ona stala pri postielke a steklila Kati na nozickach a ta sa rehotala. Tak som ich zas ulozila a teraz pocujem, ako jej tam hmka nieco. 😀 😀 😀 Nechcem vidiet, ked budu starsie, co budu stvarat

zucha
28. júl 2009

no, uz su "rozsadene". Teraz jej recitovala Tap, tap, tapusky 😅

janka1874
autor
28. júl 2009

tak recitovanie a podobné záležitosti u nás nehrozia Sendy nechce rozpráať ani za ten svet a keď sa robím že jej nerozumiem nech pekne povie tak začne jačať ako šibnutá to je proste des

alinka76
28. júl 2009

zucha, to musí byť krásne 😵 aj moja Lenka sa takto stará o brata, ale ona má o 7 rokov viac.

zucha, my to máme 4 hodiny cesty, chceme vyraziť okolo obeda, aby sme asi o 4-tej boli v Malackách, ideme ku Telinke a potom ráno do Blavy. boli by sme unavení z cesty, nieto ešte niekde behať. a potom zase máme cestu domov, ale to ak by sme išli aj okolo 6-tej večer, tak mi to nevadí.

zucha
28. júl 2009

jani, to nerecituje. Len take utrzky z toho vie. Kto ju nepozna, ani nevie, ze je to ono, ale ja to viem 😀 😉

luculka
28. júl 2009

baby tak ako tá ZOO??? 😀

ali za 110 eur ho má táto baba zobrat 😉

liluska
28. júl 2009

Ja som to pochopila tak ze je ta zoo v nedelu od 10-tej.
Tiez by mi to vyhovovalo viac poobede ale kym by sme sa my zobudili a prisli tam tak by boli aj stryry, tak radcej doobeda a zaspinka mi mozno tam v kociku alebo po ceste domov 😉

zucha
28. júl 2009

ja mozem prist urcite az poobede, ked sa vyspia, kedze Ana uz ani nema kocik. Nemala by kde spat 😀 😀 😀 Takze sme viazany na obed byt doma. A aj Kati mi spi dlhy spanok cez obed, takze....................... urcite az poobede, ak tam budete

liluska
28. júl 2009

zucha neboj urcite tam niekto este bude, vsak vy nespavate tak dlho ako my 😉

zucha
28. júl 2009

no lilus, ak by to bolo rano, tak tam mozeme byt aj na siestu 😀 😀 😀 Dnes "tahala" skoro do 5.30 😝

alinka76
28. júl 2009

no, tak ja teraz neviem, som na pochybách, o koľkej vlastne by sme sa mali stretnúť, ale my určite doobeda tam pôjdeme, malého láme okolo 12-tej, ale pri zveroch by hádam vydržal aj dlhšie. a ak tak pospí v kočíku. tak kto môže o 9-tej?

Luculka, vy pôjdete s nami? by ste nás aspoň navigovali, ja som v Blave ešte sama na aute nebola a muž teda už vôbec 😒

tinyleaf
28. júl 2009

mne je jedno ci doobeda alebo poobede, na obed sa chceme ist niekde najest, asi na tenisove kurty, co su blizko ZOO...takze by sme Vas prisli pozriet predtym alebo potom. Maly zaspi okolo jednej v kociku, tak aj tak sa budeme niekde prechadzat. Este ma napadla aj alternativa k ZOO...zelezna studnicka...ale o tom ZOO je uz asi rozhodnute...takze to bol len taky napad

tinyleaf
28. júl 2009

ale na deviatu my urcite nestihame 😉

huleni
28. júl 2009

ahojte, tak ja som sa dnes bola s niki kukat na tatina ako hra basket a pekne sme isli bez plienky a zobrala som nocnik a normalne sa pytala, tak uvidime ci to bude fungovat, lebo ked jej dam plienku cura do nej ale minule celu noc nemala a necikala tak skusam a uvidime 😉 inak sa musim pocvhalit, dnes som jej kupila tenisky take chutne a ze vypredaj, vsetky topanky mali po 5 eur, len skoda ze som prisla neskoro uz mali len velke cisla, aj sandalky podobne ako som ja kupila skoro za 20eur tak aj tie boli za 5eur, no len boli az 24 a my s tymi mini nozickami tak som aspon platenky zobrala take tenisocky.o))) toto sa mi asi prvykrat stalo ze som na nieco tak super natrafila.o) i

zucha
28. júl 2009

no huleni, tak my koncime 23 teraz. Dnes som jej aj ja pozerala 24 sandalky, ale ako na potvoru mali iba mensie alebo vacsie

huleni
28. júl 2009

zucha keby som vedela ze sa ti zapacia tie co mali, pockaj poslem ti link som ich tu jednej babae videla a su 24ky tak by som ti posalala...pockaj idem pohladat:o)

liluska
28. júl 2009

Ani mi na deviatu urcite nie 😒

huleni
28. júl 2009

zucha http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5347885 len boli bieloruzove a teraz som si neni 100%ist ci boli tiez vpredu uzavrete ale zda sa mi ze su to presne tieto iste:o) tak ak by si chcela daj vediet, zbehnem tam viem ze este jedny 24tky tam mala.o)

alinka76
28. júl 2009

no tak sa tam dajako stretneme, povedzte nejaké miesto, ja som tam nebola, čo je tam také, kde sa dá stretnúť?

huleni
28. júl 2009

hallloooo de steeee?.O)

luculka
28. júl 2009

ali ja ti dam zajtra vedeite ze ci pojdeme alebo nie,,ak ano,,,tak vas zoberieme od pl.štvrtka,,, 😉 🙂

bzuco
28. júl 2009

ahojte

babulky, čo máte chlapčekov, nechcete na jeseň??? - kúpila som ju malému na MMB, dnes nám prišla, ale je mu už pomenšia, aj ked ju natiahne,....je super...malý má veľkú hlavičku

http://www.babybazar.sk/menzestrova-siltovka47-...

huleni
29. júl 2009

dobre ranko, nejako nam to tu viazne:o)