Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
16. sep 2009

centi,,,,no TT este nie,,a ty???
joj anina chuda mala citala som o tej pere,,bambuka mala

ja truba som si na seba uplietla bič,,,kupili sme malej v iKEA taku tu ruzovu kvetinku,,,lampicku,,tak ja som to krava nevydrzala,,praskla jej ju nad postielku,,a teraz musi byt samozrejme stale zapnutá,,a zaspáva hodinu,,,co predtým v poslednej dobe lahla a za chvilu bola KO 😅 😔

csikike
16. sep 2009

boc, hnacky su pri porode?
ja neviem, ale je mi strasne, maly stale len reve a reve, ja vazne netusim ako mu pomoct, a ja revem tiez 😢

luculka
16. sep 2009

csiki nejdu mu ocne,,,aj mala hroooozne revala,,,,4x za noc,,,z nicoho nic strasný rev,,ako by ju rezali,,, 🙄

csikike
16. sep 2009

luc, ocne uz ma vsetky vonku 😖

csikike
16. sep 2009

este stale je hore a reve 😒

centik
16. sep 2009

csiki Bibi je tiez neskutocne nervna co jej idu tie ocaky,

Zucha tak to je super 🙂

Boc ty si aj tak zlata ze stale kojis 😅

luculka
16. sep 2009

boze teraz citam miesto anna som napisala anina chúda malá 😉 😉

csiki tak potom neviem,,,co drobcekovi malemu je,,je to des ked placu a nemozme nic robit,,, 🙄 🙄

veva1
16. sep 2009

csi- to akoze stale bez prestania place?

centik
16. sep 2009

csiki a place aj ked nieje v postielke?

csikike
16. sep 2009

hej, ez prestania, a ked je mimo postielky tak je vsetko OK

csikike
16. sep 2009

teda OK...no mrnci ale nejaci ako v postielke. proste akonahle ma spat a sa to neda vydrzat

bocmanka
16. sep 2009

😵 alebo mi idú tie 4 stoličky?...
centík..ja už nekojím týždeň, ale dnes mala asi krízu....
inak je zlatá, ako to pekne pochopila 😵 😵 😵

centik
16. sep 2009

csiki to mi robila biba a ked som si s nou lahla na manzelsku postel tak prestala

telinka
16. sep 2009

csiki skuste presunut postielku niekam mozno je tam nejaka zla geopatogenna zona ci ako sa tomu nadava....

centik
16. sep 2009

a neni Tomik hyperaktivny?

telinka
16. sep 2009

no ale sak aj hyperaktivne deti musia spat aspon v noci neee

veva1
16. sep 2009

boc a preco si prestala?
aj ja by som uz chcela ale nejako bezbolestne odnaucit tohto mojho ceckomaniaka 😅

bocmanka
16. sep 2009

🙂 presne, daj ho do vašich postelí, kým tvrdo zaspinká a potom ho preložte...
jeeeeeeeeej. kukám primu, aké krásne fotky nafotila alica bendová...
to je takú super, ako vedia upraviť ženu a nafotiť ju...
inak kamoška hovorila, že v ba je nejaká agentúra, platí sa asi 200eur a nafotia vám profi book, dali to v práci ako darček jej kamoške, odcestovala na víkend, upravili ju, namaľovali, obliekli a nafotili a vraj to bolo supiš..
dáme si to ako darček všetky na výročie...napr. po piatich rokoch??????????...teda keď budú drobci predškoláci?...aaaa dáme mejdan

bocmanka
16. sep 2009

🙂 veva, už som to tak cítila, prestať kojiť, ..a šla som na to pomaličky...a zadarilo sa 😵

veva1
16. sep 2009

hm tak snad do stuzkovej ho nejako odstavim 😀

bocmanka
16. sep 2009

😵 no napríklad...veva 😀 😀

luculka
16. sep 2009

no csiki uz by som asi skolabovala,,je to malý výmyselnik,,aj natuš poriadne so mnou cvici,,,,niekedy uz poriadne vybuchnem,,, 😅
aj dnes drmolila,,,hádzala sa na zemi...ale ani nevedela preco,,,,pýtala som sa jej nech mi ukaze co che,,,a ona sa len nervacila,,,a trieskala o zem 😖 😠 😠 😠 😠

zucha
16. sep 2009

baby, predchvilou som dopiekla http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18042&use... Mnamka, vyskusajte.

veva1
16. sep 2009

no mamky moj tomko sa takto sprava len od hladu alebo smadu. Ked ho preventivne doplnam tak sa cely den usmieva a je spokojny

zucha
16. sep 2009

csiky, pred porodom zvykne prehnat poriadne 😉

luculka
16. sep 2009

zucha ty super žena,,,, 😀

baby mala este stale cez noc pije nutráč

huleni
16. sep 2009

baby ja sa idem poradit s uplnou kravinou ale s kym ked nie s vami:o) chcem predat fusak a jedenj babe sa aj paci ale nejak si neviem navrhnut cenu stal novy 1690sk a teraz vyzera uplne ako novy nema ziadnu vadu ale vobec neviem aku cenu mam navrhnut, tak poradte
ja s takymito kravinami ale je mi uprimne luto ake mate niektore starosti.
jani tebe som hlavne chcela napisat ze to co ti ta tvoja rodina robi tak skutocne s prepacenim srat na nich...a neviem o akom ksichte ty hovoris, som minule kukala nejake tvoje foto a hned som ti aj na fb chcela napisat ze ako super vyzeras a to proste vyzeras a to bude to co ti zavidia.o) csiki a tebe by som na spanie rada nieco poradila ale u nas funguje vecer to ze ju hodim do postielkz a ked sa jej aj nechce spat tak jej tam nahadzem hracky, pustim taku lampu v nej plavaju akoze rybky a to mam pocit ze ju ukludnuje a ked place tak od nervov vyhadze vsetky hracky a to ju unavi a zalomi ale niekedy zvykne hucat dlho ale kamoska povedala ze nevzdavat nechat a ona zaspi, je mi to luto ale fakt vzdy zaspala, ja si sem tam polacem vedla co mi to je luto ale inak to s nou nejde...
a boc co sa tyka mejdanu tak kedze ja som sa este s nikym z vas nestretla co mi je fakt luto tak mna pis na zoznam:o))))

veva1
16. sep 2009

zucha az mi sliny vybehli 😀 idem si dat horalku a spat.
dobru mamky

veva1
16. sep 2009

aj ja chcem ist do zoznamu boc.

zucha
16. sep 2009

lucul a o kolkej sa budi na to mlieko v noci?