Decembrovky 2008 SK

gabii83
19. mar 2009

😉

manika77
23. sep 2009

noo normalne tak jak pre nas to robim ale neochutim to ani neosolim ani nekorenim nic.,...a marko sa idem popucit tak rychlo to spapa 😀 a inak obcas mu dam ochutnat ked tak velmi pyta 😝
a gratulujem k stvornozkovaniu 😉

mirka2706
23. sep 2009

tak zajtra vyskusam viktorke urobit a potom poviem ako jej chutilo 😉 ved ja si myslim ze troska z nasej ochutenj stravy nemoze uskodit ved predsa len uz su starsi... 😎
a vdaka este to neni to prave stvornozkovanie to len par dni dozadu sa snazila a snazila pohnut z miesta a dnes presla pol izby takze sa vytesujeme ale velmi ju to uz potom nebavilo ona radsej za rucicky 😀
tak dobru noc prajem

manika77
23. sep 2009

tak som zvedava ci bude chutit 😉
noo a ked tak pekne pozera a pyta tak neddaj 😀 a ked sa potom tak blazene usmieva 😀
noo idem do hajan pappa lebo marko bol uz dva krat hore 😠

manika77
24. sep 2009

ahojte tak mi soplikujeme tak mame veselo ☹
noo a dnes sme boli na poradni a mame 8880 gramov a 77 cm 😉

zuzula25
25. sep 2009

ahojky.

mani pekne miery.nas ma 10 kilov 😅 je z neho valibuk.
dnes som bola mu kupit v dmke eko plienky Alany...mate niektora s nimi skusenosti?? a stavila som sa aj v bio obchode-kupila som mu cervenu sosovicu a uz mu ju aj varim.a nejake bio pohankove chrumky,nech ma zmenu.

vonku sa nam uz dobre ochladilo,ze??ale zas slniecko je super 😎

mirka2706
25. sep 2009

cawelo
aj my sme nejaky chorucky tak ani k zubarke sme nesli nas preobjednala na 12.oktobra 😝
inak mala dnes konecne spapala zeleninovu polievocku aspon nieco nasla som super recepty tak jej idem zajtra urobit mrkvovu pomazanku a zemlovku som zvedava ci jej bude chutit sice je to az od 10 mesiaca ale hadam neuskodi 😅
nasa mala v septembri 8300g tak uvidim az v oktobri kolko vazi..

manika77
25. sep 2009

zuzi tak tvoj maly je najvacsi 🙂
hm ja stale neviem kam s malym k zubarovi 😒 stale nato myslim 😉
tie plienky z DMky som nemala ja som mala len tie babylove a bola som celkom spokojna 🙂
mirka kde si nasla tie recepty??

zuzula25
27. sep 2009

ahojte,tak maly uz frcal von s dedom,mangel vari a ja sa chystam poupratovat balkon,ale straaasne sa mi nechceee,akosi ma boli prasina 😝

mamina bola teraz u zubarky a pytala sa ze kedy mam prist s malym a ona ze az v 2.rokoch,ked maju kompletny chrup

no veru nas je teda najvacsi bachros 😅 ale ked on tak rad papa v noci,stale na cicicku.a cez den praveze tomu moc neda,pecivo uz vobec nechce,rano spapa activiu,obed masovozeleninovy prikrm,navecer ovocie a tod vse.este spapa za den par kukuricnych chrumiek vonku v kocari.
ale snad to vybeha.on ani nie je taky baculko,ako je aj velky a pevny,no ale brusko ma vacsia 😀

prajeme krasnu nedelu 😎

manika77
28. sep 2009

ahojtee tu nikoho??

manika77
30. sep 2009

hmm tak sem uz nik nechodi 😠

mirka2706
30. sep 2009

Ahoj my by sme aj chodili ale sme chori ja viktorka aj manzel takze mame o "zabavu" postarane 😝 hned ako sa vyliecime budeme tu castejsie zatim awoooooooooooj 😉

manika77
30. sep 2009

miri tak skore uzdravenie obom 😎

zuzula25
1. okt 2009

miri aj my prajeme skore uzdravenie.

ja viem zanedbavam to tu,akosi ma pohltila farmarcenie,ale skusim sa polepsit.

ako sa mate??co nove??

my sme uz skoncili plavanie,chcela by som skusit s malym chodit cvicit na fit lopty,uvidime ci to vyde.

mirka2706
2. okt 2009

Ahojte ...
konecne trosku casu napisat... Viktorka uz nema teplotky takze je nam lepsie len este sopliky a kasel nas trapi v ponndelok ideme na kontrolu tak uvidime...
Ale aj ked je chora energie ma za piatich nestiham reagovat a ona uz stoji alebo pada alebo lozi no vsade jej je 😝
Inak minuly tyzden sme boli na pohreb manzelovemu kamaratovi no nieco strasne smuutne ked taky mlady chalan zomrie (nedozitych 21 rokov) a este aj tie pesnicky ma dojali...joj som sa tak zamyslela ze to musi byt nieco hrozne pre tu matku prist o syna ktoremu davala vsetko a zrazu jej ho zivot vzal ☹
Zuzi tvoj maly bude aktivni plavanie,lopty ne jak moja len doma kysne mi nemame kde chodit 😖
no idem bubat zajtra ma mazel narodky som mu slubila tortu tak drzte prsty 😀 dobruuuuuuu

manika77
5. okt 2009

ahojte noo sem nijak nik nechodi ☹

mirka2706
5. okt 2009

ahooooooooooooj manika ja kazdy den nakukam a tu nikoho treba s tym nieco robit urcite niesme len tri mamicky decembroviek zo slovenska do certa 😠

mirka2706
5. okt 2009

no ahojte idem sa pochvalit ze uz krasne papame vsetko co mamicka navari ale aj kupovane nam zas a opät chuti takze krizu nejedenia sme prekonali klop,klop
A vy co zienky? deticky pocuvaju ? nasa je strasne rozmaznana a veeeeeeeeeelmi ziva ju len tak nieco neunavi...
akurat mame prvy krat za celych 9 mesiacov zapaernu ritku asi z tych antibiotik predsa len prvy krat bola chora 😖 som zvedava co nam doktorka zajtra poradi na tu ritku ☹ inak sme uz celkom fit len tie sopliky nas nejak nechcu nechat stale nas trapia joooooj...
Takze zienky polepsite sa a piste piste piste lebo potom je tu nuda a nasa tema vzdy stagnuje na druhej strane 😝
pekny vecer zatial hlavne ze zuzka v inej teme pise a k nam nezavite 😠 😀

manika77
6. okt 2009

noo ahoj noo marko nechodi uz cvicit od piatka a od vtedy je straasne zly...mava take nervove zachvaty ze by som mu dala najradsej na zadok 😠 strasne s nim...
mirka ja som citala v mama aj a ze dieta do roka sa neda rozmaznat 😉
a davas jej na sopliky aj morsku sol?

mirka2706
6. okt 2009

no ahoj tak potom neviem co jej je ked nie je rozmaznana zdvihnem hlas zacne plakat zakazem nieco zacne revat vezmem jej nieco reve co to potom je? 😀
hejj davame morsku sol teraz mame nejake kvapky lebo ta sol nezabera 😝
dnes viktorka vstala o dvanastej a doteraz nespala konecne odkvecla 😎

manika77
6. okt 2009

mirka noo aj moj marko je taky isty ale tak tam som sa to docitala tak neviem co to je 😒
noo tak to moj maly v zivote tak dlho nespal...dnes napriklad vstal o jednej az do piatej sme boli hore to bolo v noci 😠

mirka2706
6. okt 2009

aj my uz mame lepsie a horsie noci tiez sa chceme niekedy v noci pohrat a mna to nehorazne vytaca potom neviem cez den existovat tak klobuk dole pred tebou 😉
akurat pozeram ordinaciu a cakam manzelika z prace milujem tento cas ked vsetko porobene, dieta spi a ja sa nudim 😀
inak minule som objednala viktorke taku zimnu bundicku aj tie zateplene nohavice ci ako sa to vola z mimibazaru tak len trpnem ci mi to pride uz sme zaplatili zalohu 10 eur a este 20 budeme doplacat tak som zvedava 😕

manika77
6. okt 2009

mirka aj ja cakam supravu z mimibazaru 🙂 🙂
no ja som cely tyzden u nasich a ti uz su na nervy z maleho 😒 lebo sa nevedia vyspat a oni chodia do roboty 😅

mirka2706
7. okt 2009

Ahojte mala prave odkvecla ja neviem co s nou je ona mi vobec nechce cez den spavat aj teraz srdcervuci plac a potom zaspi uz z tolkeho revu 😝 na nervy
Manika tak to musia mat starki radost ze sa nevyspia ale co uz ved maly zato nemoze ze je taky aktivny a staci mu menej spanku 😉

manika77
7. okt 2009

mirka a kolko krat denne este spava? mozno uz nepotrebuje tolko ked v noci hajuska ...neviem lebo my mame preoblemy so spankom odmalicka 😎
booze co ste varili detom dnes??dajte tip na zajtra 😝

mirka2706
7. okt 2009

niekedy raz niekedy dva ale vidim na nej ze chce spat ale ona sa musi asi vyrevat inak nezaspi 😠
mani skus stranku www.varime-detem.cz celkom fajn recepty 😉

zuzula25
7. okt 2009

ahojte...

baby ospravedlnujem sa,ja som uplne na vas zabudla,len teraz akosi rozmyslam,ze mi cosi chyba na koniku a potom som si spomenula 😅 😝

u nas je to zo spankom rovnake,tie deti su neunavne,ja uz som vystavena vecer a maly este pobehuje,krici...

dnes som varila klasicku slepaciu polievku so slizikmi,zajtra by som mu chcela asi kuracie masko so zeleninkou a cestovinou

od buduceho utorku by sme chceli konecne zacat chodit na tie fit lopty,tento tyzden to zacinalo,ale nemal ist kto so mnou,kamaratka bola v Rakusku na nakupoch,v piatok sa chystame do MC.

mirka,ze mala spala do dvanastej,to teda nepoznam,ale zas na druhej strane,ked sa rozmysli,ze v noci bude hore,tak sa ani nedivim.ze potom dospava

mani tak uz nechodite cvicit??aj bol efekt z toho cvicenia??

tiez som to citala,ze deticky do roka sa nedaju rozmaznat 😅 ale neviem...u nas sa tiez place,ked mu nieco zoberiem co nesmie,ale rychlo na to zabudne.ked zvysim na neho hlas,tak sa mi smeje.

mirka co ste davali nakoniec na ritku??ja pouzivam sudocreme a som spokojna,aj ked ma nejake vyrazky na chrbatiku,cez leto potnicky-tak namazem sodocrem a zmizne

u nas morska sol teda vobec nezabera na sopliky,viac menej ano ja len na zvlhcenie nosnej sliznice

a polepsim sa ,slubujem 🤐 😵

mirka2706
7. okt 2009

no vitaj zuzi uz sme si zacinali mysliet ze zalozime temu mirka a manika a dve decembrovcatka z SK 😀
my tiez pouzivame sudocreme ale teraz nam nejako nezaberal tak sme davali rumancekove obklady a niveu sos krem trosku sa to zlepsuje doktorka odporucila aj rybilku mast tak uvidim ako sa to bude vyvijat do piatku 😒
no nic idem pozerat modre z neba zatial pa baby a dufam ze sa to tu niekedy aj rozmnozi 😀

manika77
7. okt 2009

zuzi no maly uz konecne stvornozkuje a teraz je vsade 😝
noo ja pouzivam od narodenia rybaciu mast 😉

mirka2706
7. okt 2009

manika a to sa chvalis az teraz blahozelame nejak som to prehliadla ze uz stvornozkujete 😉 aj ty sa nestihas obraciat? 😀
modre z neba dopozerane idem cakat chlapika dobru noc zienky 😎

manika77
7. okt 2009

mirka dakujem nejak som asi nato pozabudla...ale od kedy nechodime cvicit taaak zas maavame nervove zachvaty 😠 noo buduci tyzden by sme mali ist k neurologicke na kontrolu tak uvidime co nam povie 😒
taaak bru noccc 😵

Podobné diskusie

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre