Deezze.eu obchod - skúsenosti

vanesa8890
27. sep 2020

Dobry večer prajem ,

Chcela by som sa opýtať či nemáte skúsenosti s týmto obchodom ? Na heureke som hodnotenie obchodu nenašla a na FB je tam zatial len jedna pozitívna recenzia.. obchod sa mi javí že maju Poľský tovar a tym že nemá vela recenzii by som rada počula nejaky nazor na nich kým si niečo objednam aby som nenaletela ;) ďakujem pekne za Vaše odpovede 🙂

andreakotesova
27. sep 2020

Tuto znacku ponuka aj obchod CCC.

iva1009
11. jún 2021

ja som si objednala slapky a krasne su

miriam_s
11. jún 2021

@vanesa8890 predávajú ich aj v CCC, ja mám od nich jedny topánky a kvalita je super

petrakadlicova
30. jún 2021

@vanesa8890 mne dnes prišli šlapky a každá má inú veľkosť takže ich idem vratit

nikuss9
11. aug 2021

@petrakadlicova Ja som si objednala espadrillky pred 5 dnami, rovno som ich platila online, aj mail mi prisiel ze platba bola uspesna aj z uctu mi stiahli. Teraz po 5 dnoch mi napisali mail, ze topanky neposlu, lebo nemam vyplatenu objednavku. Dufam ze je to len mala nechcena chybicka z ich strany..

petrakadlicova
12. aug 2021

@nikuss9 ja som ich platila na dobierku, ale potom som tam písala mail aj odfotila. Potom mi odpísali, že si ich môžem nechať alebo zlikvidovať, a mam im poslať č. Ú. Aby my poslali peniaze naspäť. Aj poslali celú sumu za šlapky aj za poštovné. Takže som spokojná a šlapky nosím doma po dvore aj akeď je jedna väčšia a dúha menšia 🙂

romaninavar
28. sep 2021

Neodporúčam obchod DEEZEE, ak Vám tovar nesadne, na vrátenie peňazí za vrátený tovar budete čakať celú večnosť.. radšej skúste Aboutyou, Zoot alebo Zalando.. to je istota.. okamžite vracajú peniaze naspäť.

gabrielkabj
13. okt 2021

@romaninavar veru ja už čakám na peniaze tretí týždeň… ale dúfam že mi ich aspoň pošlú na účet 🤨🙂

oldman
22. jún 2022

Dobrý deň, neviete ako sedia veľkosti tejto značky, Bežne nosím c,39, ale podľa rozmerov pod tovarom by som si mala kúpiť č.41, a to sa mi nezdá