Denný krém pre 14 ročnú?

tinak25
20. nov 2018

Ahojte, ake denne kremy pouzivaju vase 14-nastky? Chcela som objednat levandulovy olejcek vhodny na vyrazky, ale olejcek slecna velmi nechce. Na tvari ma sem tam vyrazku a trochu suchu plet.

meggyinka
20. nov 2018

Odporucam Havlikovu apoteku-napr krem Krasna slecna

lula3108
20. nov 2018

ja som pouzivala take obycajne garnier alebo nivea. Na vyrazky ju radsej nauc aby si dvakrat do tyzdna urobila peeling, a raz do tyzdna nech si da na noc olejcek. Inak je to zbytocne, bude sa lesknut v skole a to urcite nechce. Idealne by bolo ak by si nasla nejake prirodnejsie kremy, aby taka mlada plet dychala. Yves rocher su velmi dostupne, maju aj hydratacne denne kremy, popripade havlikova apoteka, soaphoria, zoija...Urcite bude super ak sa zacne o plet starat co najskor a bude mat spravne navyky, co ja by som za to dala aby mi to niekto vysvetlil a hlavne aby sa mi to chcelo :D

tinak25
autor
20. nov 2018

@lula3108 olejcek som myslela od modrej pupavy, prirodna kozmetika. Je to suchy olej na akoznu plet. Na vyrazky ma mydlo sano. Velmi sa jej ho nechce pouzivat. Raz za cas si da bylinkovu masku od alciny. Skusim pozriet aj tu havlikovu apotheku.

dominika6
20. nov 2018

@tinak25 obyčajnú niveu

rodinnahomeopatka
20. nov 2018

@tinak25 Vdaka dlhorocnej skusenosti s bunkovymi solami, viem odporucit denny pletovy krem pre tento vek ... a to krem Biomineral... k tomu maju aj vybornu pletovu vodu. Krem si kupis sama cez eshop vyrobcu bunkovych soli. Mozem poslat priamo na nich link. Krem je vyborny aj pre ine vekove kategorie. Mozno ho zozenies aj v lekarnach mimo BA, ktore predavaju bunkove soli.

kiwi3
20. nov 2018

@tinak25 ak k tomu nema vztah a nechce sa jej to pouzivat, tak jej to zbytocne nekupuj. poznam niekolko zien, ktore sa o seba nikdy nestarali. (napriklad moja mama sa raz za mesiac natrie kremom a to je cela staroslivost o plet.) a vobec to nevidno, skor by som povedala, ze naopak, mozno vyzeraju aj lepsie

deedol
20. nov 2018

alverde zmatnujuci, velmi sviezi, pouzivam ho este stale🙂 https://kunden.reviews/reviews/gesichtspflege/a...

dai
20. nov 2018

@tinak25 moja dcera pouziva bioderma kozmetiku - cistiaci gel a zmatnujuci krem na pory - krasne zjemni plet a zmatni na cely den...

h_petra
20. nov 2018

Peeling dva krát týždenne je veľký a bohužiaľ stále neprekonaný omyl. Určite nie.
Ja odporúčam pozrieť niečo z Nobilis Tilia. Oleje by som v jej veku vynechala, ale rovnako aj mydlá.
Odličovať, resp. večer čistiť hydrofilným olejom napr. levanduľový, dočistiť alebo len osviežiť kvetovou vodou a natrieť ľahkým krémom pre mladú pleť. Určite však nepozerať žiadny Garnier, Niveu a podobne. Hľadať prírodnejšie cesty. Havlíková apotéka má široký sortiment, určite sa tam nájde aj niečo pre mladú slečnu 🙂

seahorse27
20. nov 2018

Na cistenie nejaky jemny gel - napr. Bioderma sensibio - ma pumpicku, vytlaci do dlane a umyje tvar, za minutku ma vybavene cistenie. Na tvar su super kremy Mixa pro tolerance - maju verziu light aj rich, podla toho, co potrebuje, daju sa pouzit aj na ocne okolie a su lacne. Na vyrazky lokalne napr. tea tree oil.

hettinka
20. nov 2018

@tinak25 ja mám dobrú skúsenosť s kozmetikou La Roche Possay.

dagmara17
20. nov 2018

Hlavne niečo prírodné, možno s aloe vera by mohlo byť fajn, ale netreba to nejako zbytočne s krémovaním preháňať, pri tak mladučkej pleti 🙂

mareri
8. feb 2019

alebo niečo od Biodermy, La roche posay. Tieto su velmi dobre. Nič extra by som jej na tvar nedavala, podla mna je to ešte skoro