Depilácia laserom alebo pomocou pulzného svetla?

kili
12. aug 2008

Máte niekto skúsenosti s trvalou depiláciou laserom alebo pomocou ntenzívneho pulzného svetla?
Čo z toho je účinnejšie?
Ja som pred rokmi o jednom z tohoto videla reportáž a že to fakt funguje, len už si nepamätám o ktorom, ale ruším o tom IPS.

helcah
12. aug 2008

Trvalá depilace? To jako že už se člověk nikdy nebude muset depilovat? Tak to jsem ještě ani neslyšela, ale určitě mě to zajímá.

sisstin
12. aug 2008

kili: laserem je to fakt účinné, ale velmi velmi drahé a bolestivé..musíš podstoupit hoooodně návštěv..ale pak je to super..já na to nemám ani finance ani odvahu 😖

sisstin
12. aug 2008

s pro upřesnění to je epilace, ne depilace 😉 🙂

melory
12. aug 2008

moja znama podstupila trvalu depilaciu laserom, bolo to blestive {cca 3000,-} a stacilo jej ist dva krat. tvrdi, ze jej to vydrzalo uz dva roky a je spokojna.

sisstin
12. aug 2008

no co já vím, tak to má vydržet celý život už..cena od 20-50tis., záleží, kde si to necháváte dělat 😉

melory
12. aug 2008

ta druha cena bude asi cele telo....ci ako? ona si davala len okolo plaviek...ostatne holi.

melory
12. aug 2008

inak tato tema kludne mohla byt v teme holit alebo nie? 🤐 🤐

sisstin
12. aug 2008

melory:jj..to by mělo být komplet: nohy,třisla, podpaží a obličej 😉 taky záleží, jak jsou ty chloupky hustý a tvrdý..takže každý má tu cenu jinou..no já bych do toho nešla..nestojí mi to za to 😅

melory
12. aug 2008

tak na nohy by som sla, no museli by ma uspat! 😀

sisstin
12. aug 2008

mel: a nohy bolej nejmín... 😝

melory
12. aug 2008

aaaa este ked sa zverite "odbornikovi" tak sa moze stat, ze chlpky zacnu rast pod kozou, telo sa zapaly a stym su spojene aj velke bolesti...videla som taky obrazok na nete a doslo mi zleeeee {teraz by sa zistiel ten "blinkajici" smajlik.

emily333
12. aug 2008

ahojte babenky ja som chodila na depilaciu ja tomu vravim cervene svetielko a som velmi spokojna este by som mala ist asi tak dva krat no teraz na to nemam financie ☹

vroni
12. aug 2008

Ja som si dávala odstrániť chĺpky nad hornou perou, nebolo ich veľa, ale hrozne mi vadili Bola som dvakrát, potom som mala tri roky pokoj (stálo to tuším vtedy nejaké 4 tisícky), ale potom sa chlpy vyrojili znovu. Takže žiadna trvalá depilácia neexistuje, snáď dlhodobá, ale natrvalo to veru nie je. Tú svetelnú som neskúšala (je ešte drahšia), ale čítala som, že je rovnako "trvalá" ako laserová. Na pár rokov (maximálne) a dosť. Toto vám potvrdia aj pred epiláciou, vraj tie chlpy, ktoré vypálili už nevyrastú, ale vytvoria sa nové, asi 0,0003mm od pôvodného miesta. 😠 Takže ďakujem, nie. Ja sa radšej nechám "ošklbať" voskom každé dva mesiace niekde v kozmetike, za to, čo by som dala za laser ma môžu šklbať roky a nemusím si dávať pozor na slnko, žiadne zápaly ani zarastené miesta nehrozia a keď sú v peňaženke suchoty, posuniem termín o mesiac neskôr 😎

kalo
12. aug 2008

Já bych do toho šla hned!!! Četla jsem o laserové depilaci a prý je "natrvalo". Mě totiž holení hrozně nebaví!! Nohy moc neřeším, tam mi chlupy skoro nerostou, ale intimní partie...to je vopruz to denně udržovat k dokonalosti 🙄
....A bolest bych vydržela...depilace strojkem taky není bez bolesti a musí se to vydržet.... 😒 😒

kili
autor
12. aug 2008

merory, ja som sa pýtala aj v téme Holiť alebo nie, a žiadna reakcia, tak som založila novú tému, nech si to niekto všimne.

k tej reportáži, čo som videla, tak tam hovorili, že za pár rokou chĺpky vyrastú znova, ale už nebudú nikdy tak silné ako tie pôvodné a tak stačí zas jedna či dve udržiavacie kúry, na miesto tých 4-8, takže to až tak drahé nie je.

vroni
13. aug 2008

Kili, presne tak to funguje. Na pár rokov (obvykle 2-3) máš pokoj, potom začnú chĺpky rásť a alebo ich dáš znovu rýchlo odstániť (a máš pokoj na ďalšie dva roky) alebo tie beštie spevnejú do pôvodnej "krásy". Takže si rátaj: počiatočná investícia - pomerne vysoká (veľa sedeni, čím tmavšie chĺpky, tým viac sedení) a po cca troch rokoch každý rok (priemerne) zacálovať jedno sedenie. Čestne sa priznávam, že mi to za to nestojí.

melory
13. aug 2008

kili to je skoda...bola by to pekne rozsirena verzia holenia a neholenia.

ja zatial idem risknut ten strojcek...nechapem, ze ho este nemam.

binki
13. aug 2008

tuhle zkušenost nemám, asi bych se trochu bála, ale mám zkušenost s depilací voskem, někdy si ji dělám i doma 😉

syslunda
13. aug 2008

Ja som bola na epilacii laserom- podpazusie 😝 no nikdy viac.. poriadne to bolelo.. kamaratka bola na bikinach a druha znama bola na imtimnych miestach (ani si sadnut nemohla) ale povedala ze to vydrzi.. tak jej drzim palce, lebo to treba podstupit asi 5 krat.. moja mamina chodila este v zaciatkoch laseru na SR na hornu peru a bradu, ale vobec to nepomohlo a nevydrzalo to ani rok.

nanyka
13. aug 2008

vraj to trvalé nie je ..len na pár rokov, ako to bolo už spomenuté.. túto zimu sa chystám, začnem s podpažím..tak aspoň pár rôčkov snáď bude pokoj 😉 .

vilca
16. aug 2008

Ahoj holky, jaký máte strojek? Já mám už docela starý (Braun myslím) a s ním to strašně bolíííííí ☹ A nebo jsem přecitlivělá? Existuje opravdu nějaký, který je hodně šetrný a "skoro" to s ním nebolí? 😕

susik77
16. aug 2008

Ahojte, tiez uvazujem o tej trvalej epilacii laserom. Uvazujem na brade a nad hornou perou. To nie je az tak drahe. Teraz len vytrhavam pinzetou.Myslite, ze mi to urobia dobre aj v kozmet. salone, al. s tym muam ist na kliniku, kde robia tieto kozmet. procedury?

delfi
16. aug 2008

ahojky tak já jsem byla asi před 8 lety na epilaci nohou laserem. měla jsem hooodně chloupků a dost pevných, takže jsem při klas. depilaci voskem dost trpěla (srovnatelné jako depilace třísel). byla jsem na 2 sezeních - byla to bolest jak sviň, skvělý výsledek - téměř žádné holení vydržel tak rok (podotýkám, byla jsem na 2 sezeních a doporučují se min. 4) pak se postupně chloupky začaly vracet a teď po 8 letech jich tam mám pořád málo a jsou slabší, takže depilace voskem je už v pohodě. Jsem maximálně spokojená, nemusím tak často holit - tak jednou za 4 dny a chloupky pořád nejsou vidět. Až na ty prachy (stálo to kolem 10-15tis. tenkrát jako novinka) a bolest - fakt to hodně hodně bolelo to můžu jen doporučit, ale nesmíte očekávat, že to vyřeší problém s chloupky nastálo

bubba
16. aug 2008

moja teta bola na odstr.chlpkov laserom nad hornou perou uz viackrat najprv chodila podobana jak pubertak s opuchnutou gambou a chlpky rastli stale,zopakovala to viackrat a potom to vzdala.nebola spokojna a ani nie je dodnes vytrhava pinzetkou samozrejme ze nema toho vela ale vravela ze jej to nestalo za tolke prachy a to podotykam,ze ma normalne priemerne ochlpenie ziadny brutal 😀

mallorry
17. máj 2009

ahoj holky, hodne o depilaci laserem uvazuji, pry je nejakej novej laser, kterej tak neboli, ale ted nevim, jak se to jmenuje... ja bych byla ochotna dat ty penize za to, ze by to bylo navzdy anebo aspon treba na pet let...opravdu me holeni nebavi 😒

kapulet
17. máj 2009

tak toto mě fakt zajímá, strojek je fajn, ale na třísla si fakt netroufnu. Zajímalo by mě, zda jde taky "trvale" upravit obočí, to mě fakt nebaví a taky to podpaží ☹ no, za 4 roky budu mít kulatiny, tak snad bude něco trvalejšího a bezbolestnějšího, a ukecám manžílka 😀

soanpe
18. máj 2009

já uvažovala o IPL, na světlý chlupy laser není, prtotože laserový parpsek se "sveze" po pigmentu v chlupu
moje kosmetička má smlouvu s nějakou dr.která to IPL dělá. Ukazovala mi třísla po 2 aplikacích a docela slušný rozdíl.

Musím to s ní zkonzultovat 😉

veronka2410
5. jan 2010

ahoj ja sa rozhodujem nad trvalou depilaciou,ale mam zato vyhodit tolko penazi tak neviem poradi mi niekto kto ma s tym skusenosti v okrese trebisov alebo michalovce?dik.

arthurnie
23. aug 2011

Big Spot IPL promotion

Dear Doctor

This is Arthur Nie from Beijing Nubway S&T Development Co., Ltd, we are manufacturer of beauty equipment for the skin improvement and skin disease treatment.

Glad to know that you are on the career of aesthetic and beauty.

We specialize in the field of beauty equipments for 10 years with good quality and pretty competitive price.

In brief our company manufactures as including below and would be pleased to hear from you if we can be of assistance.

Our products including:

1)RF Pipe Fractional CO2 Laser, IPL Hair Removal Systems,

2)Q-swithed Nd-yag Lasers,E-light Skin Care Systems,

3)RF Skin︱Face Lift Systems,CavitationSlimming Systems,

4)Skin Analyzer Systems,Oxygen Series,Hair and Scalp Analyzer System,

5)LED/PDT Skin Care Systems,Micro-Crystal Dermabrasion,

6)Teeth Whitening Series,Oxygen Series,etc.

Now our Big Spot IPL Removal System(NBW-I20) is promoting very much,welcome to inquiry,Powerful energy with Perfect result in Lower price.If any interest for cooperation, please feel free to contact us.

Look forward to being of service.

Best regards.

Arthur Nie


Export Manager

Beijing Nubway S&T Development Co., Ltd

Tel: 0086-10-85786332-ext 811

Fax: 0086-10-85781893-ext 802

Mobile phone: 008615110232363

Web: www.nubway.com

zuzka125
27. okt 2011

Mile slecny a damy,
takze depilacia ultrazvukom.Budte opatrne, kam sa vyberiete.Podstupila som proces v Mnichove.Po pravde povedane,ze dve tri navstevy stacia su klamstvo.Po druhe nehorazne to na urcitych miestach boli.Napriklad pod nosom.Nehovoriac o bikinach.Po tretie,odstranit ochlpenie ,vsade, kde sa vam nepaci je pre slovenku hrozne drahe.Da sa za to kupit mensie auto - nove.Vysledok moze byt fajn, ale aj nemusi byt.

Cize,cena napriklad za jednu navstevu a osetrenie tvarovej casti pod nosom ,brada a podpazusie spolu stali 200EUR.Musite vsak zaplatit tuto sumu kazdy mesiac po dobu jednoho roka,cize spolu 2400EUR.Tato suma vam garantuje 6 sedeni .Dalsi rok mozete chodit na sedenia pre tuto zonu zadarmo.Pre pripad, ze by sa ochlpenie znova zjavilo.Osetrenie netrva dlho.Pol hodinku, samozrejme, tvarova cast kde ,sa nachadza chrup je na osetrenie mimoriadne hakliva.Osetrenie sa robi raz za sest tyzdnov.Po osetreni chlpky zostanu tam, kde boli, ale v priebehu dvoch tyzdnov vypadnu, lebo maju poskodene cibulky.Preco raz za sest tyzdnov?Lebo ochlpenie rastie v urcitych cykloch, nikdy nie naraz.Pozor na svetle a jemne ochlpenie,skoda penazi.Dobre to funguje na velkom kontraste ,svetla pokozka a tmave ochlpenie.Po siestom osetreni, mozem povedat,ze stale kde tu este chlpky rastu,su ale tensie, nie je to na sto percent to ,co som ocakavala.Spytajte sa ma o rok.Bikiny jedno sedenie 140EUR ,predkolenie 250EUR, stehenna cast 250EUR.Intimne miesta dohoda.Sem a tam popalenina,ale zahojilo sa bez jazvy (bikiny).Naozaj drahy spas a nikdy nie je zarucene ,ze navzdy....