Deti s HLHS, kardiovaskulárne vrodené vady. Je tu niekto taký?

blue04
29. sep 2008

Ahojte!Moj syn je HLHS dieta a zaujimalo ci tu niekto nie je s rovnakym alebo podobnym problemom.Rada sa podelim o skusenosti 🙂

michaela1980
5. apr 2015

@matyas1 Ahoj,pred 2 rokmi sa nam stalo takmer to iste..... :( V 20 tt. nam diagnostikovali hlhs, tazku formu a dali 4 dni na rozmyslenie o ukonceni tehotenstva, po nekonecnom zvazovani za a proti a hladani informacii, vyhralo srdce nad rozumom.... a sli sme do toho,resp. sme nechali drobca nech rozhodne, po tazkom pol roku od narodenia nam ho konecne dali domov, dnes mame nastastie krasneho chlapceka....caka nas este toho dost...musime si uzivat kazdy den. Lekari nam transplantaciu u malych deti neodporucali, tiez je to docasne riesenie a tabletky na potlacenie imunity, urobia v tele velku sarapatu.....drzim palce v nemocnici....lekari v dkc, ti urcite vsetko podrobne vysvetlia ako je to u tvojho babetka kazda srdcova chyba je ina....velmi drzim palce a vela sil prajem

michaela1980
5. apr 2015

@maslenka47 Ahoj, mas osobne skusenosti s transplantaciou?

mircalla
6. apr 2015

@michaela1980 Nema, len je to jedna bezohladna, necitliva, zatrpknuta a zakomplexovana osoba, ktora potrebuje co najviac ublizovat v kazdej teme....@maslenka47

romanovic
18. apr 2015

Ja mam dceru s Erdheimovou cystickou medianekrozou, muz je Marfan (po 3 operaciach, z toho 1 ruptura aorty)....

blue04
autor
10. máj 2015

@michaela1980 , @mircalla viditelne nema @maslenka47 deti! Inak by uvazovala inak ..... Smutne...

matya.b
26. jan 2016

@junovka 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

hsls
14. aug 2019

@michaela1980 ahoj miska, mozes ma kontaktovat na sukromnu spravu. Chcela by som sa daco popytat. Dakujem

michaela1980
14. aug 2019

@hsls ahoj, môžeš mi napísať na cupova@gmail.com