Deti v modelingu a v reklame

22. januára 2017 
ahoj expertka8...pytas sa ohladom toho detského modelingu len kvôli nazoru iných, alebo vies o nejakej spolahlivej modelingovej/reklamnej agenture, ktora sa tym zaobera?? Ja totiz taku hladam pre dceru...ak o niecom vies, daj vediet...dik, zuzina
29. dec 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocenky moje mam taku otazku :ma niekto skusenost s agenturou EXYNET?Dnes som bola na castingu s malou a v nedelu mame prist na kurz ,ktory stoji 150 eur...mam nejake pochybnosti nejde o peniaze skor ci to nie su nejaky podvodnici.....inak nie je to moj nesplneny sen to ma dcera lamala aby sme tam sli......poradte mi dakujem
10. dec 2014 o 19:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “na žiadosť pisateľky komentára sa komentár zmaže”
27. júl 2015 o 16:33 • domciik
@andreafa ahojky vies mi napisat ako sa vola ta reklamna agentura? Chcela by som tam prihlasit malu. Dik.
4. aug 2015 o 21:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola tiež v agentúre exynet.. pýtali od nás peniaze a slubovali, že nás budu nosiť na akcie a fotenia.. a zatial nič..
27. aug 2015 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “na žiadosť pisateľky komentára sa komentár zmaže”
2. okt 2015 o 16:21 • dadkahat
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od snehulienka155.
pri takychto veciach je potrebne vybrat si serioznu agenturu
2. okt 2015 o 16:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja dcera bola v oktobri na foteni pre alizze .a v pohoddke
4. jan 2016 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janet24 ahojky to je reklamna agentura? Ta alizze?
4. jan 2016 o 20:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janet24 kde oni posobia? Mesto mam na mysli...
4. jan 2016 o 20:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mam 2dcerky starsia14roky,a maladsia6,,,zacali v modelingovej agenture ss.models,ak by nahodou niekto zhanal deticky na neake oredvadzanie siat alebo fotenie,prosim kontaktujte ma ,vdaka
23. feb 2016 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. feb 2016 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som moju dala do reklamy, bohuzial nemam na to cas, lebo pracujem popri babatku, ale mam z toho pocit ze by sa zachovali fotky pekne, take ake my nemozme urobit a mozno by to bola dobra skusenost aj pre nas. nedala by som ju tam kde su americke modelky - kde su deti obliekane ako dospeli. ale tam kde su pekne fotky deti, tam by som ju dala, nech sa peknym dietatom potesia aj ini. aj ja sa niekedy potesim peknym detom na fotkach.
23. feb 2016 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je moja ukazka mojej dcery z fotenia pre alizee
23. feb 2016 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janet24 ale to bolo fotene mojom mobilom fotky maju lepsie
23. feb 2016 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kocky chcem sa spytat poznate niektora osobne agenturu supermodels v Trencine ? dakujem
7. mar 2016 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, tiez sa pridam....... hladam agenturu spolahlivu pre 16r. chalana :-P pubertaka....vopred dakujem za info
4. máj 2016 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby.dajte mi linky chcela by som dcerku aspon do casopisov davat reklamu alebo ako sa lepsie pise neviem.som nepocujuca a neviem ako kde hladatchcem mat radost z malej.dakujem
11. máj 2016 o 14:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebekamarcusko chodim tam aj ja som stym spokojna teraz idem na 3dnovy Kurz na dolinu
3. dec 2016 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevie niekto nejaku dobru agenturku v KE alebo Po?
Diky babenky
22. jan o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok