Detoxikácia organizmu - COLONIX

filipko
20. nov 2008

Ahojte zienky,

mate prosim vas niekto skusenosti s pripravkom COLONIX?
Docitala som sa vela pozitiv aj negativ a teda neviem si o nom vytvorit tu spravnu mienku.

.....alebo, poradite mi ine detoxikacne kury, prosim...

F.

zuzka8188
24. okt 2014

Miesto Colonixu, keďže som ju dlho používala a už na trhu nie je, som objavila NaturalSwiss. Účinok má presne ako Colonix od DrNatura ako to niektoré opisujete. Je tam aj presmerovaná tá webová stránka ! Takže ja som dala zbohom, zápche a hlavne kyseline, ktorá sa mi tovorila. Clean Inside používam už druhý rok, je to najlepšia kúra, Vyskúšala som už rôzne, ja verím v kvalite.

zuzka1978zuzi
29. jan 2015

Pomaly 3 týždne používam očistnú kúru Enerix od nemeckej firmy Naturalmax. Popravde som sa chcela iba prečistiť a tým napomôcť chudnutiu. Ale medzičasom som prešla aj na zdravé stravovanie. 🙂 A aký zázrak, pneumatika z brucha sa stratila, som o 4 kilá ľahšia. Je to fakt super očistná kúra a kúra na chudnutie v jednom. Všetkým, ktorý sa chcú naraz prečistit a schudnúť vrele odporúčam. 😉

lea651654
15. jan 2017

Milujem takýchto ľudí, čo chcú detox. Organizmus sa detoxikuje sám, na to máš predsa pečeň. Never, čo sa píše na internete, radšej si preštuduj kvalitnú medicínsku literatúru ;)