Detoxikácia podľa Pavla Šímu

anxuska
11. jún 2013

Ahoj včera som našla stránku http://www.paula.sk/detoxikacia-posty/detoxikac... chcem sa spýtať, či to už niekto vyskúšal. Myslím preplachovanie dutín anízom a prasličkou, na tej stránke je recept. Mám časté bolesti hlavy v oblasti nosných dutín, no trochu sa bojím liať si do hlavy vodu. Máte niektorá skúsenosti s touto kúrou?

anxuska
autor
11. jún 2013

Naozaj nikto neskúšal?

anxuska
autor
11. jún 2013

A je to vtipné, že mi premiestnili tému do chcem schudnúť- keď sa pýtam na výplach dutín anízom a prasličkou.

gramka79
22. feb 2014

Ahoj, ja som to včera skúšala. Je to dosť nepríjemne. Písala si sem už dávnejšie, skúšala si to? Neviem, ci robím vsetko správne, lebo potom vôbec nesmrkam, skôr mi stekaju hlieny do hrdla...

876
22. apr 2022

Zdravim vás všetkých chcem sa podeliť o skúsenost a dať vám presný návod ako na preplachy chodím bylinkarke eniris dá sa nájsť na nete
Ako na preplachy mám zaneseny lymfatický systém pluca
Večer si zarobím čaj dám zovriet vodu 2 dcl po zovreti hneď vypinam zalejeme si v poháriku pol čajovej lyžičky prasličky rolnej najlepšie od nejakej bylinkarky a pridať 30 zrniečok anizu luhujeme 30 minút odokryte po 30 minútach pridame asi pol čajovej lyžičky himalajskej solí ciernej z zamiesene zakryjeme do rána pod tanierom
Preplachy sú najlepšie v skorých ranných hodinách
Ráno si premiešame čaj nezabudnite inak by to stipalo v nose naberieme čaj do injekcnej sriekačky 5ml 2.5ml dáme do jednej dierky a potom druhej
Dáme casovac na 3 min hlava musí vysiet z postele trocha aby sa ten čaj dostal do kanalikov plucam ucha tváre vsade medzi tým keď sa nahromadia hlieny musíme po lezacky vypluvat do servitky na konci 3 min všetko vysmrkame môj rekord mám 20 krát nestipe to vďaka solí len je to dosť nepríjemné pocit ako pod vodu ako keby sa troška topis kazdy asi inak no stavy po dvoch preplachom kultúrne bolesť ucha aj hlava bolela teraz ho robím týždeň každý deň a stavy ako ucpaty nos nachladnuty hlava boli minimálne usi