Diéta proti akné. Poznáte diétu tohto typu?

lucyy01
21. máj 2010

Má niekto z vás s takou diétou skúsenosti? Povolené je všetko okrem cukru. Nemyslia sa tým len sladkosti ale všetko čo obsahuje cukor. Mam problémy s akné a počula som že to pomáha, tak by som to chcela skúsiť. Poprípade, pozná niekto inú diétu tohto typu? Ďakujem 😉

lucyy01
autor
3. júl 2010

Nikto nič?? ☹ ☹ ☹

feriva
5. júl 2010

Nemám skúsenosti, ale ak je problém s akné môže ísť o problém s obličkami. Prečisti si krv pitím žihľavového čaju napr.

dejli
5. júl 2010

Zihlavovy caj suhlasim. Mne akurat kedysi tvrdili, ze nemozem cokoladu, to ma vplyv (kakao ako take). Inak som asi pred rokom pouzivala "kozmetiku" - vonkajsia vyziva z Herbalife. Je to sice drahe, ale mam s tym naozaj dobre skusenosti.
A asi by som si dala pozor na tuky v strave. No a samozrejme pitny rezim... ak mas nedostatok vody, prejavi sa to na pleti. Este mi napada - ako hovoria modelky - dostatok spanku.

lucyy01
autor
6. júl 2010

Feriva, Dejli, dakujem vam, zihlavovy caj pijem, a tiez aj zeleny. Stravujem sa zdravo (tuky minimalne), dodrziavam pitny rezim, min. 2litre vody denne. Mam len 49kg, naozaj moc toho nezjem a uz vobec nie mastne jedla, slane, ani koreniste 😒

dejli
6. júl 2010

Tak este patraj vo svojom vnutri. Este som dnes o tom rozmyslala a napadlo mi, ze na pleti sa prejavi nejaky vnutorny boj. Ak robis/myslis nieco proti vlastnemu presvedceniu, ked ides svojimi rozhodnutiami sama proti sebe, nastava taky vnutorny boj a prejavi sa v prvom rade na kozi....