Dieťa tip top, mama ako strašiak do maku. Ste tu také?

sjuzocka
17. apr 2009

Snad som to s nazvom temy neprehnala. Ide o to, ze odkedy je na svete moj synator ktoreho by som za nic nevymenila a som patricne hrda maminka, tak sa vsetko toci okolo neho a seba ale totalne zanedbavam. vlastne to zacalo uz v tehotenstve. obcas som si zaplakala ked som do zrkadla pozrela, ale nakoniec som to nechala tak, ved ine veci boli dolezitejsie (rozumej moje bejby 🙂). Nejak som vizaz odkladala na druhu kolaj, prestala som sa malovat, ved na co, ked aj tak sa casto kvoli hormonom rozplacem a len by som sa rozmazala, stlstla som, no a co, ved to sa v tehotenstve zvykne stat, ved materstvo to vsetko spravi, vravela som si. Surrealisticka predstava ako ja nadherne upravena, vdaka kojeniu schudnuta na idealnu vahu kocikujem, vyzeram ako keby som ani dieta nemala, len si pozicala pre fotenie do katalogu, proste daco ako Andrea Veresova 🙂))) - plna energie a chuti a dieta samozrejme tiez vysmiate. Dajme tomu ze to posledne sa celkom podarilo, maly je smejo, ma krasne oblecky, ved ako inak :P - ale ja!!!! Dnes uz som si to definitivne priznala. Nikdy som nevyzerala krasne, vzdy som bola taka mierna nadvaha, teraz uz nadvaha väcsia, velkost 44, XL, no potes panbuh, nemam co nosit a ked nieco navleciem vyzeram ako v piatom mesiaci, vobec sa mi nedari schudnut, lebo sa napchavam hovadinami, vdaka kojeniu asi to je, furt som hladna a chut na sladke sa neda nicim zastavit, proste neviem povedat nie, nestiham povedat nie, jem za pochodu ako sa staram o maleho... :( dost chyba, viem. a to nie je vsetko. stale sa nemalujem, ani vlasy nejak velmi neupravujem, oblecenie tiez nejak velmi pekne nemam, lebo ved vymodim sa a on ma ogrca a neni to pohodlne a podobne argumenty. NO vyzeram proste uplne nepritazlivo, nik sa za mnou neotoci, niezeby som o to stala, ale ked vidim kolko krasnych zienok je naokolo, ake su krasne upravene, a to aj mamicky, tak sa za seba hanbim, fakt :( som zo seba smutna ze tak vyzeram :( manzel mi nic nehovori bozechran, len by skusil, tvrdi ze ma miluje aka som a tak, ale ja sa proste necitim dobre taka zanedbana (ziadny uces, ziadny make up, ziadne krasne oblecenie, bizuteria, energia...) :( tak som sa vyspovedala a ani neviem co cakam ale asi budem chciet toto nejak u seba zmenit a hladam osobky co maju podobne pocity ako ja. Co tiez ked su nahodou v nakupnom centre tak kupuju uz len pre svoje dietatko a nie pre seba veci 🙂)

ankan
19. apr 2009

sjuzocka skús sa dohodnúť s kamamrátkou na prechádzku keď malý zaspí povaruje ho a ty si odbehneš ku kaderníčke. Ja som tak kamoške varovala malého a keď plakal kaderníčka to pochopila že na minutu odbehla....