Dieťatko popri štúdiu na vysokej škole

kurucka93
28. apr 2014

Ahojte babuľky, Chcem sa opýtať, chodili ste niektorá na vš a mali popritom bábätko. Dá sa to zvládnuť?

gabaka
28. apr 2014

Ahoj, mne sa stalo ze som vo stvrtom rocniku otehotnela. Dala som si individualny studijny plan a vybavila som si to s profesormi. Ked bol drobec uz na svete popri nom som pisala diplomovku a zvladla som aj statnice ale pocas akademickeho tyzdna som potrebovala aby sa niekto o neho staral cely tyzden, v mojom pripade to bola moja mama. Kazdopadne statnice som zvladla a pri promociach sme vsetkym oznamili ze som v 3 mesiaci dalsieho tehotenstva. Takze ked sa chce vsetko ide. Otazka je co je najlepsie pre to dietatko. Ja musim povedat ze keby som vtedy vedela co viem teraz, tak by som studium prerusila alebo by som sa malemu venovala ovela viac na ukor skoly. Myslim ze prave koli neustalemu napatiu, stresom a nedostatku casu na plnohodnotne venovanie sa drobcovi sme sa trosinku oddialili a nemame taky uzky vztah. Milujem svojich drobcov nadovsetko ale prave koli tomu ze som si s nim nebola koli skole schopna vybudovat take silne puto sa drobec viac naviazal na otca a babku. Teraz toho lutujem!!! Vykaslala by som sa na celu skolu keby som vedela ze sa stane nieco take. Skola sa da dokoncit kedy kolvek ale dieta budes mat v tom veku len raz. Ani sa nenazdas a vyrastie a uz taka prilezitost nebude. Dobre si to rozmysli nez sa do niecoho pustis. Drzim palce aby si mala vela sil naspravne rozhodnutie!