Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

martinano
autor
20. sep 2009

ahojte
no nasa babka uci s pc pracovat, takze ziaden div a dedo pracujes pc uz roky vo firme mal nastarosti siete teraz to uz za nho robia druhy a on riadi,tak u nas tak ,skor ked ja mam s niecim prosblem ucia mna 😀
ivell pytala som sa pravdepodobne t islo do archivu vrchna mala dovolenku,ked pojdem skusim ist za nou
na mikak som tiez nezabudla,, len som nemala kedy,ale vybavim aj to

minkak
20. sep 2009

matka uz netreba ale aj tak dakujeeeeeeeeeeeem 😵

ivella
21. sep 2009

halooo,deti nam davaju zabrat,coo? 😀
marti,v poho.. 😉 teda fakt klobuk dole pred tvojimi babkovcami 😅 moja ledva zvlada mobil..a mama ma tiez kazdy krok napisany,aby sa aspon na skypko dostala 😀
pink,nepokusaj,lebo pridem 😀 😀
dievcata co ste nedostali skolku,u nas je zrazu este par miest volnych,ja tam vypadam akoby som sa chcela maleho co najrychlejsie zbavit,lebo vzdy dojdeme prvi,ale nam to tak vyhovuje,marek je spokojnejsi ze tam nie su deticky 😝

solmi
21. sep 2009

Ahojte,tak už som teda pekne dávno nebola,ako si nemam čas. Veronika mala laringitidu,tak som sa bála,aby to Emka nedostala,zatial sa drži len troška má upchatý noštek,ale je to v pohode. 🙂 U nás bol cez vikend jarmok,tak sme trocha jarmočili.Veronka sa vykolotočovala,ale pre nu to bolo málo.Zarábajú dobre na tom,ale čo človek neurobí pre deti ,nabudúci rok už bude aj Emuška sa kolotočovať.
Minka ja som myslela,že už máš bambulky na svete,ked sa vravi,že dvojčata sa rodia skor. 🙂 🙂 🙂

ivella
21. sep 2009

solmi,ahooj.ze sa aj ukazes 😅 😵 boooze,jarmok zavidim,chodievala som tam za slobodna kazdu sezonu,novomestsky burciak 😝 ...no teraz nehroziii,tiez by sme sa z kolotocov len tak nedostali.
my sme mali uplakany den,takze som rada ze sa uz skoncil 😢 ,idem buuuvat,zajtra mame poradnu a rodicko,mama mi pride merkovat chalanov..

magda29
21. sep 2009

Ahojte.
Tak o tie pridavky sa teda pojdem spytat je to sila len aby clovek chodil vybavovat.
Ja som myslela ze ked gynekolog povedal hentak tak budem mat pokoj. Ale podla toho co pisete tak ste ma upokojili. Nebudem robit paniku.
IVELLA mas pravdu deticky davaju zabrat i ked ja mam zatial iba jedno. Je to ale radost 🙂

pink_lady
22. sep 2009

ahojte
ach jaj novomestsky a trnavsky jarmok...nostalgiaaa ☹ 😀 snad o rok opat 😅
aj my sme boli vcera uplackany ale dnes uz je lepsie nechcem to zakriknut 😉 ivella kludne dojdi :D ta moja srotka sa obavam aj tak uz neprejde stk v marci 🙄
dnes sme boli v poradni a za 2 tyzdne moj zrutik pribral 950 g a narastol 5 cm 😕
magda . Oliver hovoril ze mala Magdalenka je kocka 😅 😀

sivka
22. sep 2009

caute, ja len na skok - v sobotu o 12 ideme na uvitanie do zivota na urad - s kym sa stretneme??? 😉
akosi to tu nestiham, skor som na facebooku, tam je to take rychlejsie, ale myslim na vas babulky 😵
ivell, drzim palce nech sa znovu rozjazdis, neboj, chce to len prax a budes super soferka 😉
pink, krasne rastiete aj priberate, len sa pekne drzkajte, a ty si uz v poriadku?

mami.sk
22. sep 2009

ahojte 😉

ivella - do ktorej skolky chodi Marek??? nevies kde patrime my co sa skolky a skoly tyka? az na Kubru?

magda29
22. sep 2009

Ahojte.
Pink aj ten tvoj bol zlatucky ako pekne buval 🙂 My sme boli dnes na ockovani. Ked sme prisli domov tak my zaspala to tolkom placi a ked sa vzbudila plakala a plakala ☹
Neviete my povedat za aku dobu zabere cipka paralen???

Sivka a na tom facebooku je aj diskusia? Ako sa tam dostanem?

julianka99
22. sep 2009

Ahoje kočky... tak tu ste všetky :DDD
Očujte ja prenášam... Pinky, Sivka, Ivela poradte... :DDD Tak sa mi zdrá že Sivka a Ivela Vy ste si to užili teda riadne.. 🙂 Ja už nevládzem....
A ktorej z Vás vyvolávali pôrod? Ake to je? Bojím sa...
A zdravím Vás všetky... a pozdravujem aj Vaše miminká aj ja už chcééém :D

magda29
22. sep 2009

Ahoj julianka.
Ja som mala termin na 24.6. ale kedze nic niake kontrakcie neboli tak 29. si ma nechali v nemocnici 10.30 mi bola prasknuta plodova voda. potom zacali tak po hodine slabsie kontrakcie potom trochu silnejsie no a 12.39 bola na svete. Neboj zvladnes to drzim palceky. Druhe by som chcela mat tiez tak s prenasanim no ved uvidime. To je este daleko. Ahojky.

sivka
22. sep 2009

magdi, na facebook sa staci zaregistrovat a mas to. mozes tam komunikovat s priatelmi a vidiet vsetko to, co tam tvoji priatelia daju (fotky, videa, prispevky) mozes tam tiez chatovat alebo pisat sukromne spravy komu chces. a este vselico ine, na to prides, ked sa tam budes pohybovat 😉
julianka, no ja som prenasala 6 dni a potom to na mna prislo, takze mi nemuseli nic vyvolavat. bolo to trosku na nervy, ked som kazdy den cakala, kedy uz to pride. drzim ti palce, nech uz to mas za sebou a mozes sa tesit z batozteka v naruci 😵 neboj, vsetko bude ok

julianka99
22. sep 2009

Jááj Sivka ved ja si to dobre pamätám ako sme to s Vami prežívali... :DDD a neverila som že by som mohla aj ja prenášať a je to tu.. zajtra to bude piaty den, tak neviem... :/// AJ si mala predtým nejaké príznaky?
Magdi zááávidím ten krásny rýchly priebeh pôrodu, a to Ti oni praskli vodu alebo Ti sama odtiekla ?
Mimochodom FB je super vecička... odporúčam :DDDD

martinano
autor
22. sep 2009

julianka neboj tepla sprcha na podbrusko a krize atrosku ponahanaj tatina 😀
mmylim to vazne, aj ja som mala vyvovalvany porod iac ako tri tyzdn prd terminom, nebooj,ale skus co ti radim nepomoze hned,ale zacne sa to hybat 😉

mami.sk
22. sep 2009

ahojte 😉

ja som mala tiez vyvolavany porod , den pred terminom , o 9 som dostala 1/2 tabletky na vyvolanie, o 11 mi pichli vodu a 12:26 bola Terezka na svete 😉

julianka nic neboj, ani sa nenazdas a uz bude malicke na svete😉

ivella
22. sep 2009

ahojte,tak my ideme v sobotu na urad ale na 12.30,tak to sa stretneme tak akurat na chodbe 😀 😀
mami,patrite do kubrej,ale kamoska z podsokolic dava deti na sihot kludne,aj skolu aj skolku
nas poprosili na rodicku,ze mame dat vediet ze je 5 miest volnych,ak niekoho poznate,co nedostal skolku...je tam teraz malo deticiek a vkuse ich chudatka prekladaju kade tade...
no a tiez sme boli na poradni,mame 6.40kg a 60cm.a bolia nas obe nozicky po pichani,mame vrieskal celu dobu co som bola na rodicku,potom som mu dala tabletku a behom 5minut zaspinkal,aj hladny.cakam co bude v noci.
juli,ty sa este gulas?no chuda moje,zivo si spominam na prenasanie,jedneho 8 a druheho 7dni,ani raz som nedostala vyvolavacku,vzdy ked mi ju uz mali dat,dati sa zlakli a isli aj bez nej.
kedy mas nastup do porodky?myslim ze vyvolavacka-to ti dole strcia taku tabletku a cakaju...solmi to mala.
mna FB az tak moc neberie,neviem..
ozaj,vcera som to dostala,sak uz bolo nacase,zato si pripadam ako keby ma podrezali 😠
pink,no prirastok teda riadny,chcete nas silou mocou dobehnut?

mami.sk
22. sep 2009

ivella - a maly chodi do Kubrej?

zvlastne ze maju tolko volnych miest ked bol problem umiestnit 150 deti tento rok 😕 😕 😕 dufam ze sa otvoria nejake nove skolky kym pojdu nase decka do skolky 😉

ivella
22. sep 2009

hej,do kubrej..no oni tiez otvorili ale aj inde a potom sa im niektore z juhu poodhlasovali a zostalo ich preto malo.ale nechcem aby nas zrusili,je to pre nas veeeeliky prinos,su tu skvele uckitelky.inak je pri maxe nova skolka v tom bytovom objekte,len neskutocne draha..

siska_br
22. sep 2009

ahojte babenky

joj, ivka to je uz aky zazrak - ze 5 volnych miest? to take este byva? ved tie miesta byvaju rozchytane jak teple rozky...veru mami, mozeme len dufat, ze sa veci za daky rocik - dva k lepsiemu pohnu...

ivka a co marek, uz si pomalicky zvyka v skolke? malicky kociarik dufam ze vencite pravidelne, aspon kazdy obden 😉

teda, vy tu davate ine rychlostne rekordy s tymi porodmi...no ani u nas to netrvalo az tak dlho, chvalabohu, ale dlhsie ako dve hodiny urcite 😝

juli - vy neviete pohlavie? jezis, to musi byt napinave riadne teda....by som bola nenormalne zvedava, co to k nam pride

sivka - vy sa ako mate? sme sa daaaavno nepostretli ☹ ☹

ivella
22. sep 2009

siska,ano,stal sa zazrak a nik o nom nevie 😉 vsetko zhoda nahod.
marek uz fajn,len ja akoze chodim do roboty,tobik vedla do skolky a kazdy den musim zarobit centy centy(tak to volame)minimalne na kinderko..ale stoji to za to,ked ma niekto vidi pravidelne o siedmej rano dobrovolne sa prechadzat s kocikom(ono si fakt niektori myslia,ze som na prechadzke 😀 😀 )

julianka99
23. sep 2009

Ďakujem dievčence za cenné rady 🙂 budeme skúšať... teplú sprchu absolvujeme, len s tým sexom neviem neviem... tak ma bolia kríže že si to neviem vôbec predstaviť :D
Do nemocky by som mala isť v sobotu a dajú mi aj vyvolávačku to bude 8 dni po termíne... aj ked ja túžim po klasickom pôrode nie vyvolávanom... Tak možno sa zlakne ako Tvoje detičky Ivel a pôjde aj samé... stále mu to hovorím a ono len kope a kope :D

ivella
23. sep 2009

Juli neboj,sak ono sa raz dokope,ci konecne prekope?? 😀 😀 a este nam aspon napis ake mena planujete..

julianka99
23. sep 2009

No mená plánujeme pre dievčatko Julka a chlapček Adamko :D uvidíme 🙂))
Dnes ideme na kontrolu do nemocky tak som zvedavá či sa čosi pohlo... bože daj nech áno... 🙂))

pink_lady
23. sep 2009

ahojte
juli neboj sa coskoro budes mat babo pri sebe dhsie ako tzden to uz nepotrva 😎 😀 ja ti s porodom neporadim ja som si o 14. odpochodovala po vlastnych na salu a o 14.50 som bola uz na pooperacke 😀 ked hovoris ze si si nikdy nemyslela ze budes prenasat ja som prave naopak bola presvedcena ze budem prenasat 🤐 😅

jeeezis holky to moje male momentalne sa zo spanku taaaaaaaaak puci a take rany pusta ze sa bojim toho prebalovania to bude mat az za usami 😕 🙄 😀 😝 😢

no idem sa ja raqdsej nachystat na prebalovanie a umyvajte prdelky lebo uz mi to tu zapacha 😀 vsetkym zatial pekny dnik

ivella
23. sep 2009

my zas mame pre istotu od vcera teplotku po ockovaniach,tak len place alebo buva(to je ten lepsi pripad)som total nevyspana,este k tomu idem d mesta.
juli daj vediet ako..

julianka99
23. sep 2009

No Pinky viem u Teba to bolo akási rýchlovka 🙂)) len neviem či Ti to mám závidieť alebo naopalk 🙂
Ty už máš iné starosti... a to sme sa tešili že budeme spolu rodiť pamätáš ? 🙂)) Mna prenášanie ani nenpadlo, kedže mi tvrdlo bruško od nejakého šiesteho mesiaca.. a všetci ma strašili že to bude predčasný pôrod... 🙂
Ozaj baby, Vy už ste skúsené mamičky... :D používate niektorá babyvak či nosič na miminká? Rozmýšlam nadtým :D

pink_lady
23. sep 2009

no juli skoda ze to nevyslo ...mohli sme spolu kricat na sale 😀 a takto ani neviem ako vyzeraju saly 😠 /okrem pozretia na fotkach/...

ivella my sme ani na ockovani neboli a padam od unavy na hubku.. 😝

mami.sk
23. sep 2009

ahojte 😉

ivella - ty chodis kazdy den o 7 rano s Tobikom vonku a presviedcas Mareka ze chodis do roboty???? 😕 😕 😕 dobre som to pochopila??? teda co clovek nevymysli aby dieta dobrovolne islo do skolky 😀 😀 😀

no v Domus Petra je sukromna skolka, stoji 270 € mesacne - riadna palka 😝

ivella
23. sep 2009

mami,som sama doma,takze musim vziat aj maleho so sebou a v skolke marekovi poviem,ze aj tobika idem zaniest do druhej skolky takej pre babatka..a ze nemoze ist so mnou,lebo tam vsetky deti revu a to nechce pocut(to zabera) 😀
pink,som si zvykla ze my spime pekne(na to sa rychlo zvykne)a teraz ked place,tak je to nieco nove,este mi do toho zacne velky brat hucat,ze to nemieni pocuvat...asi tak..