Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

martinano
autor
7. júl 2009

dufam,ze sa na mna nebudete hnevat

sivka
7. júl 2009

ahojky, no to je praveze super, aj ja som na to myslela, ze by bolo vhodne take daco, kedze sme uz pisali hodne mimo temu... 😉

pink_lady
8. júl 2009

ahojky, super napad s temou 🙂

ivella je mi strasne luto co pises ☹ velmi rada by som ti pomohla keby viem ako ☹ ☹ takto ti len palce mozem drzat nech to rychlo prejde 😔

inak dakujem za pochvaly kocika 😵 😵 😵 uz sa nemozem dockat ked budem ho moct uz vytuahnut na ulicu a kocikovat - vecer som bola v stave, ze som si isla pomaly robit ciarky ze kedy to uz priblizne bude 😀 predstavovala som si ako asi bude ten malinky poklad v nom vyzerat 😵 😵

sivka
8. júl 2009

ahojte, uf, dnes som od stvrtej hore, matko pytal papat snad kazdu pol hodku, uz nevladzem, asi budem cez den pospavat, este dovarim obed a zalomim..teda pokial mi milostpan dovoli...

martinano
autor
8. júl 2009

ahojte
pink no super,ja som si tiez predstavovala ako bude maly asi vyzerat,ale tak ako vyzera ma ani nenapadlo, ked sa narodil mal hrivu ako sivkin matko.bude ten najkrajsi chlapcek na svete
sivka tak si to mala vesele,ale cez den si oddychni a bude dobre
ivella ako uz lepsie?dufam,ze ano
nas maldy pan spal do pol dvanastej, takze sme cerstvo hore idem nieco robit ahojte

ivella
8. júl 2009

ahojte 😉
pink,chces mi pomoct?dam ti krpca na prazky 😀 😀 😀
a kocik kludne vytiahni,zakry plienkou,nikto neuvidi dovnutra-ja to tak robim 😅
makemebabies.com tuto si kukni ako bude tvoje babatko vypadat 😉 😉
no marek spal celu noc-na pocudovanie,maly bol viac krat hore,vobec sa nemohol pricucnut,tak sme furt len skusali
dnes rano mi vravi...maminka,asi ta budem lubit,aj tobika...no skoro mi srdce puklo 😵 inak je zatial dobry,len neviem ci to nie je kvoli tomu,ze Tobik od desiatej stale spi a ja vkuse beham len okolo neho,uz sme vystriedali vsetky hry...
dievcata,kocariky mate uzasne,az mi je luto,ze som si po mladom nechala stary,ked som vedela ze budem onedlho chciet druhe bejby..ale bolo mi ho luto predat za par supiek a kupovat zase novy,ked je v perfektnom stave a hlavne priestranny..
ale vy mate prve babenka,tak este sa treba pysit po meste s kocikom 😅 😅 ja som si tym uz presla 😅

pink_lady
8. júl 2009

no dakujem ivella to chces aby na mna susedka nasa milovana zavolala zachytku? 😀 😀 😀
kludne, sak som ti vravela ze zbal mu batoztek a posli k tete pink 😀 😀 😀 ale vidis aky zlaty ako pekne ti to rano povedal 😵 ved jemu to v hlavicke zapne ze maminka ho lubi stale rovnako 😉
no ja mam take tajne prianie 🤐 ze dufam ze sa nebude podobat na babku 🤐 ani na dedkovcov by to nebola vyhra 😅 😀

martinano
autor
8. júl 2009

pink 😀 😀 😀 😀 😀
bude sa podobat na maminu a na tatina ved je vas 🙂
ivella a pink ma pravdu jemu to za chvilku pride a zvykne si,ze uz nie je sam 😉

dannynka
8. júl 2009

ahojte 🙂

ako vidim nova temicka,super ste to vymysleli 😉

ivella-ani ja som nekupovala novy kocik,oba mi ostali po Gabike,hlboky aj sportak 😉 hlboky je v modrej farbe a to sa ma kazdy pyta ci som kupovala novy 😀 a sportak v cerveno modrej( mimochodom mam ho aj v albume odfotený) a oba funguju super 😉 aj som rozmyslala ze si kupim aspon sportak novy ale veru ee radsej korunky pouzijem na ine "zbytocnosti" ako lehatko pre drobca 😀 😅 matrinano by Vam mohla o mojich manieroch vypravat 😀 😀 😀

martinano
autor
8. júl 2009

danny ty sio na tom este dobre 😉
ja som teraz v kontakte s kockou,kota ma 8kocik v poradi a zhana deviaty 😀
ale ja som tiez riadna kocikova maniacka okrem ineho 😉

pink_lady
8. júl 2009

no s tou podobou to neni iste 😀 kamoska sa po porode druheho ze rozplakala lebo ako pozrela na maleho tak ze pomoooc ved to je cela svokra 😅 😀 teda to by som ani ja nechcela 🤐 😀

danny ved aj tvoje kociky su pekne 😉 len aj a modra sa az tak moc radi nemame 😅

martinano
autor
8. júl 2009

pink chuda kamoska ☹
no nas maly sa podobal na tatika a prva foto dedkovci,ze aha cely tata.kolegina mi ho niesla ukazat a od dveri kricala cely tata a fakt 😵 , postupne sa menil a teraz je taky pomiesany 😉

sivka
8. júl 2009

ahojte, ivell, som rada, ze dnes ste mali lepsi den a drzim palce, nech uz sa to len zlepsuje 😉 a nech drobci pekne posluchaju
pink, verim, ze uz by si najradsej vyrazila do ulic s kocikom 😵 no ved si to este uzijes, neboj 😵
marti, u nas je to tak podobne, tiez je to cely tato, tak uvidime casom, ako sa to vyvrbi, ako sa este pomeni.
inak, ani my nemame uplne novy kocik. kupili sme ho od jednej kocky, ktora ho pouzivala len asi 3 mesiace, lebo jej malicka sa chcela iba na rukach nosit, takze je ako novy. ale za polovicnu cenu oproti funglacu.
dnes sme boli kupit dudliky, tak testujeme...a aj dve ciapocky, lebo tie co sme mali mu akosi nesedia na hlavine.
dany, nahodou lehatko vobec nie je zbytocnost, podla mna je to velmi uzitocna vecicka 😉

martinano
autor
8. júl 2009

ahoj sivka,tak ste mali pekny dnik
my spavi, matko spal poobede skoro tri hodiny uz som ho budila a kedze bola hrozna burka neisli sme von, teraz uz zas chrni 😅
neviem ci nebude chory,alebo som ho vcera tak znicila 😅
ale bol taky normalny den,tak neviem asi tlak na nho posobi ako aj na nas 😠

lenka386
8. júl 2009

Ahojte kocky! Mozem sa pridat? Ja som tiez rodila v TN a na druhy krat sa mi celkom pacilo.. 😉 (prvy krat to bolo v case rekonstrukcie a bol to dobry brutal..)

Inak Matusko sa tiez dlho podobal na svokru,tiez ma to moc netesilo, kedze ani jeden moj syn nema zo mna nic.. Ale ked sme ho ostrihali, uz je to lepsie..(aj ked svokra bola v mladosti kocka..)

martinano
autor
8. júl 2009

vitaj lenka 🙂
no baby tu dnes nikto?nas herec chvilu podriemal a uz bol hore ani sa necudujem ved prespal cely den 😠,ale teraz uz spi,idem ja pracovat idem rychlo upiect kolac 😵
budem tu nakukat pc mam pri sebe v kuchyni 😉

peta1510
8. júl 2009

Ahojte,aj ja som rodila v oktobri 08 v Tn a v januari 2010 pravdepodobne zas,ale uz teraz mam stres🙂

martinano
autor
8. júl 2009

ahoj peta dalsia so sedo zelenym kocikom, pozrela som album 😉
mas krasneho synceka 😵
ale sa rozrastame kocenky, peta od kial si?

peta1510
8. júl 2009

veru,je tych kocikov ako maku🙂

peta1510
8. júl 2009

A dakujem,maly je podareny,ale to je kazde dieta svojej maminky 😉

martinano
autor
8. júl 2009

to je pravda, no teraz uz je,ked som s nim zacala ja chodit este vtedy nebolo uz ho,ale nemame uz sme velkaci 😉 , ale teda nedam nan dopustit

peta1510
8. júl 2009

Uz vobec nemate kocik?
Tak ja by som par vyhrad mala,ale inak ok.

martinano
autor
8. júl 2009

ale ano,ale uz len golfacik mame zappika to nam uz staci

peta1510
8. júl 2009

My uz tiez malo kocikujeme,ale pesi to je este o drzku🙂)To len ked nikam cielene nesmerujem🙂

martinano
autor
8. júl 2009

tak my uz aj cielene minule sme boli s odrazadlom maly sa krasne vozil a zvladli sme ist tak aj za ttinkom do prace, isli sme kusok na odrazadle kusok metrom, mas ip

peta1510
8. júl 2009

Akoze aj my chodime cielene,peso,ale to mame tolko zastavok a miestami zmeny smeru,ze mam dost🙂

martinano
autor
8. júl 2009

a kolko ma maly?lebo nas ma rok a pol a asi dva mesiace dozadu maximalne tri sme tak zacali chodit,ze uz bez kocika uplne

peta1510
8. júl 2009

nas ma 20mesiacov,len on je energicky,vsetko ho zaujima,a ked zbada deti,ihriska,tak zabudame na povodny plan a uz aj bezka tam.Nejlepsie je,ze on uz z akehokolvek konca ideme,pozna,ktorym smerom ihrisko je,takze tam okamzite smeruje.Cislo je to🙂

martinano
autor
8. júl 2009

tak to mas vesele deti maju dobre hlavicky 😵

peta1510
8. júl 2009

To veru ano a nas tu svoju zacina presadzovat 😀
Ok,dobru na dnes 🙂