Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

lucaska
23. júl 2009

ahojte, tak to bol dnes pekny hic,prave som dozehlila, ale mam dost. my sme tiez isli von az okolo pol siestej,aby sme sa neuvarili......lucasko sa vyspliechal v bazene, bol raad aj vecer pred spanim tam chcel ist,som ho musela prehovarat....... 😝

pinky,ano.................. 😉
no a ani mi nehovor,aj mne pride pekne zle sem tam a uz ma tri dni boli hlava, ale ja zabudam pit 😠 a potom mi je na odpadnutie a az potom si spomeniem ze som nepila......

amatula, teraz v auguste ideme do tatier a v septembri chorvatsko............ 😒

lucaska
23. júl 2009

amatula a to tancovanie, to je pre deticky od jedneho do troch rokov-Tancujuce Tigriky......byvalo to v rodinnom centre cez skolsky rok , ale teraz sa stahuju, tak sme mali mat na leto volno ale nasa instruktorka vybavila na krytej plavarni hore, tak tam chodime ale to nove miesto lucas bojkotuje,odmieta tam tancovat, a to krasne tancoval v starych priestoroch, no co uz..................

tatanya
23. júl 2009

Ahojte,
pripojim sa, ak mozem 🙂
Lucaska - chcem sa spytat na tie tancujuce tigriky.... aj my chceme zacat, ale myslela som si ze cez prazdniny sa netancuje, inak by sme urcite chodili... ale predpokladam, ze nove kurzy sa zacnu az od septembra.... Vies mi dat prosim cislo do IP na tu instruktorku? chceli by sme sa viacere prihlasit.
Je to asi fajn,ze? Len sa obavam ci to ti nasi chalani zvladnu a udrzia pozornost 🙂 Diky

lucaska
23. júl 2009

tatanya,je to super vec pre deticky a petka-instruktorka je uuuzasna................teraz v lete je to vseliako byva len jedna hodina a to moze prist hocikto aj z vacsej aj mensej skupinky, pocas roka mame svoju skupinku a tancujeme spolu....poslem ti ciselko do ip....................ved vyskusaj a uvidis ako to tomasko prijme....

martinano
autor
23. júl 2009

tatanya vutaj
sivka z danny si priklad fakt neber a ked aj pojdes nejaky ten tyzden neskor 7, 8, nic sa nedeje,ale 7mesiacov to uz fakt nie.
my sme mali navstevu doobeda som aj kolac urobila, poprala prezliekla matkovu postielku, mato ale doma nezaspal,tak sme isli von, vonku pospal pol hodinu,tak bol taky mrzuty,ale potom ho to preslo, ulozila som ho pred pol hod.mam dost aj ja idem si nieco zobrat jest lebo padam od hladu.
pre tie co chcu chladnejsie ste srdecne vitane mame 16 stupnov 😅

tatanya
23. júl 2009

Dakujem za privitanie 🙂
Chceme zacat na nieco chodit, lebo lopty uz prenho nie su, tam uz nevydrzi.... a viem, ze v zime by nam bolo doma dlho, tak musime nieco povymyslat 🙂
Babulky, ako vam vecer deti zaspavaju? Lebo my sme este pred casom nemali problem, maly do 5 minut zaspal, ale posledne dni to trva aj pol hodinu a viac.... asi kvoli tomu teplu, ze?
Normalne sa tesim na to kratke ochladenie 🙂

martinano
autor
23. júl 2009

tatanya urcite to bude kvoli teplu, neboj 😉
ved tam mate totalne otrasne 😅
ja teda teplo zboznujem,ale uz myslim,ze to musi byt hrozne

lucaska
23. júl 2009

martinano, aj ja zboznujem leto,ale dnes to je brutal asi pojdem spat na balkon do lucasskovho bazenu, clovek sa ledva nadychnut moze 😝

martinano
autor
23. júl 2009

fuj tak to verim ja teda leto mozem,ale tu bolo dva tyzdne cez 30 a myslim,ze stacilo, keby bolo tak okolo 25 to je super

pink_lady
23. júl 2009

baby ja uz mam asi uplne uvareny mozog aj vsetko ... 😝 😝 😝 marti sadam na prve lietadlio a idem k vam 😀

ulievam si mineralky z chladnicky, potom som zacala stresovat aby som si nesposobila teplotny sok a infarkt - no vysledok uvareneho mozgu 😀 😀 😀 vcul macam nohy ruky v studenej vode v lavori a furt mam pocit ze horim 😝 😝 😝 a co chudatko moje babulko to sa musi tam vnutri inak uvarat mna aspon trosku prievan ofukuje

martinano
autor
23. júl 2009

no pink neboj,ale teda nezavidim a tebe chudatko nase ☹
nema sa schladit aspon trochu, ved to musi byt teda hrozne 😅

dannynka
23. júl 2009

ahojte 🙂

ako vidim tu sa este nespi 😀

pink_lady
23. júl 2009

kto by spal v tomto hici 😝 😝 😝

uz nech je vikend a nech trva vecne - slubuju nan tych 21 stupnov no ale ...radsej si nerobim nadeje 😀

lienka55
23. júl 2009

mati,tak navsteva dopadla,dobre?
pinky,ty si taka kopa srandy. 😀 😀 😀
tatanya,vitaj medzi nami. 😉
lucaska aj my ideme v septembri do chorvatska,mozno sa stretneme. 😀

No a ja idem aj hned do vecnych lovist,dobruuu nocku. 😔

dannynka
23. júl 2009

pink no veru ale hlôavne ze mi zatial Domi spi vo svojej postielke 😵 a ja mozem na chvilku na net 😉

martinano
autor
23. júl 2009

navsteva dopadla super 😵
sa nam usta nezavreli 😀
my mame cez den tych 21 a co som pozerala dtale tak ma byt,tak my sme uz do letovali 😅

dannynka
23. júl 2009

no nic aj ja Vas opustam,bruu 😔

pink_lady
23. júl 2009

marti tak vies co mi vam tam posleme takych 6-7 stupnov a budeme vyrovnanny 😀

lienka tak dobru noc 😉

pink_lady
23. júl 2009

dobruuu danny 😅

martinano
autor
23. júl 2009

pink to by bolo super a kludne pridi mne je taka zima, idem si na seba deku hodit, kurnik hdam 12stupnov, prsalo,tak sa ochladilo 😅

pink_lady
23. júl 2009

ja ta zohrejem cez net 😀 😀 😀 posielam teplo 😀 😀 😀

krpcek mi urobil na bruchu akurat taku smiesnu striesku 😀 😀 😀

martinano
autor
23. júl 2009

😀 😀 😀 si zlata dakujem
co to tam vystraja malinky? 😉 a ktore meno ste vybrali?

pink_lady
23. júl 2009

no zatial viem na isto, ze Maximilian vypada ...A u mna je na 1. mieste Oliver ale po porode ak nebudem vedet ani ako sa volam ja tak mozno zahlasim aj Ambroza ci Ferinanda 😕 😀 dufam ze nebudeme potom o tyzden bezat na matriku ze chceme zmenit meno 😀 😀

asi si robi prievan v brusku 😎

martinano
autor
23. júl 2009

no kamaratka chcela oliver od zaciatku sa im pacilo a,ze ho vsetci doma ofrflali,tak dali juraj 😅

pink_lady
23. júl 2009

no moja mama tiez na mna kuka ze co to za meno ale ... 😎 Juraja nechcem lebo vsetkych Durov co poznam su taky cudnejsi 😅

pink_lady
23. júl 2009

a proste toto meno /Oliver/ mi je take neutralne ze mi nikoho nepripomina ...s nikym sa nespaja...

martinano
autor
23. júl 2009

ano tak to ma byt to schvalujem 😉

minkak
23. júl 2009

Ahojte kocky 🙂
Kym som Vas docitala ,uz asi buvkate,teda ,ale ste sa dnes cinili,ste toho popisali 🙂

Vidim,ze ste zase vsetky upratovali,vyvarali....ale aj bazenikovali 😉

Matka tak Vy tam mate teda ine teploty...tak nasteva super dopadla😉

My sme zase boli na zelenej a na chalupe,tak mame za sebou ,zase krasny dnicek 😵 dnes uz bolo aj viac ludi,ale dalo sa-bolo nam fajn 😎

pink_lady
23. júl 2009

minkak no teda a zas si ma nevzala 😠 😀 😀

no dobre ocujem v dialke hrmenie tak idem si lahnut a cakat ako vyprahnuty clovek v pusti na dazd...a ked nie tak aspon sa v sne preniest do Norska 😀 😀 😀

dobru nocku holky

martinano
autor
23. júl 2009

dobru pink, ked nebvudes moct spat pridi ja tu este budem 😉
ahoj sovicka 🙂