Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

martinano
autor
7. aug 2009

kocenky. ktore ste isli dp hajan dobru noc

pink_lady
7. aug 2009

ivella primar mal dovolenku tak v pondelok
no kocky idem aj aj do hajan, bru nocku idem si trochu odfuknut inak mam este otazocku po jedle byva vyssi ci nizsi tlak /viem ze tk ovplyvnuje jedlo, stav mechura, atd.../

ivella
7. aug 2009

netusiiim
dobruu

martinano
autor
7. aug 2009

pink nemal by sa moc zmenit,mas vyzsi?

dannynka
7. aug 2009

ahojte,
pekný vikendik vsetkym zelame 😵

dannynka
7. aug 2009

pink drz sa myslime na Teba 😉

minkak
7. aug 2009

Ahojte kocky,teeeda Vy ste sa rozbehli,ale sa vas tu naraz stretlo,Vas docitat 🙂

Ivell tak Vy ste mali taketo plienkove lietacky-ufff-spominam si na par takych.... 😅 uz je dobre?

lienka nebojkaj,to sa Vam vsetko sprav....to bude len taky zvyk,ze tak stale pije....treba ho to odducit a bude fajn 🙂

Matka dufa,ze uz je lepsie 😉 ale ste teda spravili nakup 😕 😲 😕 sa nestiham divit,to si sa nepomylila s tou cenou tej steny? 😕 to co tam v nej vsetko mate?no fakt super 😉 nechapem.......... 😕

sivka nebojkaj urcite to bude dobre aj u dr.na vahe 😉 takze hovoris,dalo sa no teeeeda babule-no super 🙂

My sme si dnes spravili vyletik-prekvapko za ockom do prace-isli sme po 100 rokoch busom 😅 tak zazitok 😅
ocko nas ,ale prekvapil,lebo tam zrovna nebol 😀 tak sme si tam nanho pockali a urobili sme si vyletik na langos a kofcu na zelenu vodu 😵 tam bolo naroda uz sa zvecerievalo-je tam nejaka akcia-citrus party ci co----eeeej ,ale ma bralo 😀 hned by som si ostalla trsat 😀
no krasny zaver dnicka sme mali 🙂

minkak
7. aug 2009

pink-drzkaj sa 🙂
ved uvidis co a ako...baby uz na Teba dost tlacia...tak ja uz nebudem 😅
ked tak rano sa aspon zbehni ukazat 😉
myslim na Teba a nebojkaj vseeeeetko bude dobreeee 😵

martinano
autor
7. aug 2009

minkak ahoj nepomylila nie je to velke,ale take utulne,ked to zzajtra urobime hodim foto do albumu talke s amtkom aby to nebolo napadne 😉
dnes som mala take upratovacky a stale mam mam tu kopec pradla pracka v kuse perie no uz nech je zajtra mame hotovo 😅

newyorkgirl
7. aug 2009

dobry vecer kocky 🙂

martinano
autor
7. aug 2009

dobry vecer kocka 🙂

newyorkgirl
7. aug 2009

no snad konecne uz spime, teda Nika, poobede spala cca 45min. a takto to dopadava ze tristvrte na jedenast 😀

martinano
autor
7. aug 2009

sa jej nechcelo zaspat?

newyorkgirl
7. aug 2009

no toto je nasa normalna doba 😀 sme ju dnes asi malo unavili alebo co, ale bolo fajne slnieckovo teplucko tak sme pobehali po vonku aspon 🙂

martinano
autor
7. aug 2009

no tak super aj u vas bolo tak super aj tu 27stupnov no paradicka 😵

newyorkgirl
7. aug 2009

teda to ste mali vyse nez my, tuna bolo tak 23 ale stacilo som rada ze aspon cosi, troska slniecka konecne po dlhych dazdoch...

minkak
7. aug 2009

no uz som tu 😅 pridavala som fotecky 😉
ahoj new 🙂
ooo ,no super kocky,ze ste mali krasne,tak ste si uzivali,ze?
matka no teeeeda,no tak sa fakt tesim na fotecky😉a este peries?occcch,Ty si tiez nedas oddych 😅

newyorkgirl
7. aug 2009

miri teda tak citrus party hej? 😀 ty sa citis veru 😵

martinano
autor
7. aug 2009

minkak no ked sme sa pol dna flakali a zas sa mi ruti dalsia navsteva,tak musim 😅
a vy aky pekny vylet ste mali a zvladas autobusom v pohodicke?

minkak
7. aug 2009

neeeeeeew aaaaaaaaale ja len langos 😀 😀 😀
to sme okolo len prefrcali 😀 ja len ze tam bolo dost ludi,my sme boli kusok dalej 😀
ale citim,citim...hned by som si trsla.....ma to tam bralo 😀

matka no vsak ano,treba-treba 😉
uz si kuk fotky?no pekny-pekny 🙂 a ved to len par zastaviek busom-ako no triaslo to statocne 😀 neviezli sme sa dlllllllho-predllllllho niekedy od jari...este hadam....no peso som si netrufala 😅 a chceli sme spravit prekvapko 😀 ale tak ocko nas prekvapil viac,ked tam nebol 😀

martinano
autor
7. aug 2009

ty si dobra mna by nastval,ze tam nie je ako sa poznam idem kuk 😀

newyorkgirl
7. aug 2009

miri tak ste mali dvojite prekvapko najskor ze tatinko tam nebol a potom ze vas tam nasiel 😀

mati vy sa chystate na SK si hovorila ze? kedy idete? musime nejake big stretko zorganizovat 😎

minkak
7. aug 2009

aaaaa tak mal vyjazd.....ved bol v praci 😉 moja chyba 😀 nemam robit prekvapka 😀
vsak som zatial posedkala-poodfukovala a pokecala a uz bol aj spat 😉
no new tak nejako,len ja som mu medzitym zavolala-tak uz vedel 😅
veru kocice BIG-BIG--kedy to pridete-hodte nejaky datum ,nech to zorganizujeme 😅 😉

newyorkgirl
7. aug 2009

no my prilietame 1.9. a sme do 15.9. tusim na SK ale musime behnut aj na vychod to asi vikend hned ten prvy alebo ten dalsi, neviem ako ma vlastna rodina pusti k tej manzelovej 😀

newyorkgirl
7. aug 2009

kde steee? 😕

martinano
autor
7. aug 2009

jejda tak to budeme na dovolenke,ale stihame

martinano
autor
7. aug 2009

tatik chce ist do chorvatksa nejakeho 29asi ojdeme na par dni, tak to do 15uplne v pohode 😎

minkak
7. aug 2009

hups ja som sa zabudla.....vedla....takze kedy matka Vy mozte?

minkak
7. aug 2009

takze 3-ho ,alebo 10-ho???by mohlo byt?

martinano
autor
7. aug 2009

kuk vyzsie 😉
sivka manzelik asi pridal fotecky,ze? krasne matko je uzasny 😵
a z videnia vas poznam vies od kial, niekde na nejakej akcii sme sa museli stretnut 😉