Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

newyorkgirl
20. aug 2009

ivella a nechces este dievcatko? 😵

drobec.zz
20. aug 2009

new, ja som praveze chcela vzdy samych chlapov, vzdy, ze 3, ale dievcatko by som chcela, ako takeho maznaka pre tatina, kedze ja uz svojich budem mat 😉

ivella a co v 40-tke je neskoro? ved to najlepsie roky zacinaju vtedy a mladost v plnom prude 😉

lucaska
20. aug 2009

ahojte, tak som si docitala par stran dozadu,lebo to by som citala dlho vsetko............
ja som akasi rozlietana posledne dni ani neviem co kde mam ist,ale hadam uz bude klud, este zajtra jedna navsteva a cez vikend hadam veget............noo ale zas v pondelok na caka vyberanie stehov, asi som to tu nepisala Lucasko si rozbil hlavu tak mu ju zasivali lebo to mal hlboke 4 stehy, chudatenko moje malinke ale drzi sa statocne................

pink, blahozelame skore zotavenie, vela mliecka a nech ste cim skor doma............

ivella, tak sa trapite s kojenim, no drzkam vam palce ,nie vzdy sa da kojit, ja som tiez chcela ale nakoniec sme to v siedmom mesiaci vzdali............. 😒

minkak , tak som sa trosku pobavila, pismenka si robia co chcu........... 😀 😀 😀

boooze drobec ta obdivujem tooolko detiii..............

miroslava72
20. aug 2009

Pinky,aj my posielame gratulaciu a vela zdravicka a mliecka zelame.

Jaaj drobec,ze 4 deti....ale inac super...drzim palce

Lucaska,tak malemu skore uzdravenie,nech sa mu to chytro zahoji...ale ved dokial sa ozenii... 😀 😀 😀

Ivell,ved 40 este dalekooo

minkak
20. aug 2009

ahojte 🙂

tak sa tu pekne bavite na moj ucet 😠 😀 😀 😀
no ved pockajte!!!!eeeeej ako ja budem teraz sledovat ,ktora sa pomylite 😀 😀 😀

Ivell teda tiez si myslim,ze prehanas!!!

lucaska,no ze si sa tu ukazala 🙂 stale myslime na Lucaska ☹ 😉

lucaska
20. aug 2009

minkak, ale ved preklep sa stane................................ 😉 😉 😉 😉 😉 😉

minkak, no ved uz som ti spominala ze som ledva pc zapla za posledne dni, ale uz to tu budem sledovat... 😅
nech uz to ma zahojene a vybrate, dnes sme sa na chvilu stavili odvtedy prvy krat na kamienkoch sa tam nahanal okolo lavicky az mi zaludok nadvihovalo, ale on je nepoucitelny stale bude vymyslat..........

minkak
20. aug 2009

lucaska ,ale ved jasne 😉 tiez sa uz smejem 😀 😀 😀

no ved ano viem,viem ,ale som rada,ze Ta uz vidim 🙂
no tak to Ti verim...oooccchhh 😖 aj mne by nadvihovalo....

adkag
20. aug 2009

ahojte,

minkak super som sa pobavila 😀 .

lucaska,chudatko lucasko, taky uraz,tak nech sa mu to rychlo zahoji a nech je vyberanie stichov bezbolestne.

drobec, teeeda taky porod, ty mozes mat aj 4 deti ked taketo porody 🙂 . ja som tiez chcela 3 deti povodne,tretie neskor,ale tak uvidim,moj drahy povedal ze uz by aj stacilo. no ale uvidime,ked sa zadari 😀 . no ale 3 chalanov,to si ozaj neviem predstavit,mne staci ten jeden 😝. aj ked uvidime aka bude natali ked bude vacsia.

newyorkgirl
20. aug 2009

lucaska teda ste mali uraz? nam sa take buchnaty a pady tiez nevyhybaju ale zatial vzdy len hrca brutal modrina a skrabance, ona je strasna padavka 😀 minule si tak buchla nostek o stol ze som myslela ze ho ma zlomeny juj... a ze si vzdala kojenie v 7mes ved to je super nahodou, toho pol roka sa odporuca tak to ste zvladli 😉

drobec.zz
20. aug 2009

ja neviem preco sa tak bojite chalanov, ja s nimi pracujem, ale niekedy je to lahsie ako s babami, ved pockajte, ked vyrastu baby a budu mat tie svoje vrtochy 😀 😀 😀

minkak, tie tvoje preklepy tu uvítame častejšie, hneď je veselšie, aj po ťažkej noci 😉 😉 😉

lucaska, tak držím palčeky pri vyťahovaní stehov, čo si my matky musíme pri tých deťoch vytrpieť ☹

miroslava72
20. aug 2009

Ja tiez tvrdim,ze s chlapcami je to lahsie....chcela som druheho tiez chlapca...

ale Meli by som nedala za nic na svete 😵 😵 😵

adkag
20. aug 2009

zuzi,nie ze sa bojim chalanov,ale kubko je strasne zivy,vela toho navyvadza.ale verim,ze aj niektore dievcata su take,sak uvidim aka bude natali v jeho veku.
mali ste zlu noc?ja toho teraz moc nenaspim,ked su obidvaja chori.
no veru si musime pri tych nasich detoch vela vytrpiet,casto my maminy trpime viac ako oni ked sa im volaco stane ☹ .

miri a som zabudla napisat,vsetko najlepsie k vyrociu,krasne mate svadobne fotecky.

drobec.zz
20. aug 2009

adkag, ako sa to vezme, maly vela papka, tak sa snazime najst aspon dvojhodinovy rezim, aj teraz je na ciciku kazdu hodinku, tak sa venujem netu, kym on cicka 😵 😵

adkag
20. aug 2009

to je super,ze sa ti da byt na nete ked papa,mne sa neda,natali nervaci ked sa jej nevenujem.,pri kubkovi som mohla robit hocico,on sa pekne vzdy najedol. a ako zvladas obidve deticky,zosuladit to a tak?

lucaska
20. aug 2009

new,noo ved ani nam sa pady nevyhybaju,odrete kolena ma stale, on si nevie davat na seba pozor........
a hlavu si rozbil o lavicku, sa nahanal za loptou asi sa mu smyklo alebo sa potkol a vletel do lavicky,a vrazil hlavou do tych srobov co su pod lavickou.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

drobec,tak to vyzera ze to bude taky papkac mlieckovi ako romco..................

drobec.zz
20. aug 2009

lucaska, ja by som neverila, ze moze byt niekto este vacsi papkac mliecka ako romco, ale toto je srotovnik, ved v porodnici z vecera do rana pribral 70g a vraj to je dost, tak ja neviem, takze asi mi ani po tomto dietatku neostanu ziadne prsia 😀 😀 😀 kedze ma celu vysaje 😉

adkag, no dnes som prisla na to, ze tomasko ked pocuje romca tak je kludnejsi ako ked je sam v miestnosti, aj pri nom spinka, romanko sa boji chodit k nemu aby ho nezobudil a aby potom neplakal, lebo placu obaja. Teraz tu mam este mamku a aj misko ma dovcu, tak to zvladam a potom ked pojde misko do roboty a mamka prec tak uz bude Tomi hadam aj viac po papani tahat, tak uvidim ako to zvladnem. Misko vzdy berie poobede romiho von alebo na plavku,tak si aj pospim, hoci oci ma riadne stipu z nedostatku spanku 😒 len tomino sa bude asi rad nosit na rukach, tak uz som dnes oprala satku a bude sa satkovat 😀

ivella
20. aug 2009

Lucaska maleho mi je luto,akosi som to nepostrehla.. ☹
ja som chcela druhe dievcatko,hrozne moc,ale tobinka anjelika mojho by som nevymenila za ziadnu babu... 😉 no a ide ma na 33,hned rodit nechcem,mame maly byt,kym sa prestahujeme,zariadime...no nechcem byt az taka stara mamina...moja porodila v 35ke dvojicky a potom sa stazovali ze v ich triede je najstarsia 😠 eeej,mame nebolo vsetko jedno 😀
cele dni cakam kedy mi zavola riaditelka zo skolky,tak som sa dnes dockala---mareka mi beru,ale len na doobedie..musim tam buduci tyzden zbehnut,tak som zvedava ci to len prvy tyzden alebo nastalo tak nakratko..ved to sa ani neotocim a uz aby som pre neho isla 😠 😀
drobec,romanko neziarli?

amatula
20. aug 2009

ahojte

my sme boli dnes v meste..fuj zas som skonaná...boli sme aj na kafco vo verde..ale sak som myslela ze na nas zavolaju mestsku policiu 😒 🙄
ale som si este mali darcek kupila k narodkam 😵 tak som mala trochu radost

drobec aj ja som pri kojeny robila kadeco..nap.krmila dalibora 😅 azi neziarlia drobci...ivell..drobec?,mne ziarlil jak to!

fu fu lucaskovi ☹ chuda moje....nech sa pekne zahojí

lienka je uz na dovce...ci co...

minkak
20. aug 2009

adka dakujemeeeeeee 🙂 🙂 🙂

ivell no este ani nemas 33-a uz takto....to este stihate vsetko 😉 🙂

amatula a preco policajtov? 😕 😅
a co pekne si si kupila?

ivella
20. aug 2009

nooo,preco vas skoro zatkli?? 😀 😀

lucaska
20. aug 2009

ivell, ved to stihas este aj dve deti.............

amatula a coze chalani vyvadzali????

za lucaska dakujem, noo on ani uz nevie ze mal hlavu rozbitu, jeho to ani potom nebolelo, len to jedno poobedie, manzel skonstatoval ze ja to nesiem horsie ako lucas................on si sem tam kuk do zrkadla a povie ze tam mam masticku, musi sa mi to zahojit....no ale ked sa blazni, skace, nahana sa az mam krce v zaludku.....jajaj ty nasi sintry........................... 😝

ivella
20. aug 2009

lucas,jedine ze by boli dvojicky 😀 😀
sivka a ty kde pobehujes?ako s eko plienkami,si spokojna?vyperie sa vsetka kaka?

newyorkgirl
20. aug 2009

lucaska, za to my mame dnes prvy osi stipanec a veru o nom vieme, ale teraz je uz oki len tie prve dve hodky bola opuchnuta... sa mi zda ze su tie osy nejake premnozene 😖

ivella
20. aug 2009

new,ako to mala zvlada?moj by reval na cely tn...este sme nic podobne nemali

lucaska
20. aug 2009

new, tak to mi je luuuto, nikolke posielame pusku nech sa jej to cim skor zahoji................. 😉

ivell nikdy nevvies................. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a ako kojenie, lepsie???

drobec.zz
20. aug 2009

ivella, veď to si mladá, veď máš čas, to kebyže zapotiš, že máš 39, tak nepoviem 😀 😀

amatula, najprv som si myslela, že Romi bude žiarliť, ale práveže je to naopak, dnes po kúpani Tomáško plakal a Romanko musel odísť z izbičky, lebo mu už tiež slzičky tiekli a bolo mu ľuto, tak sa rýchlo spakoval, nemá rád keď malý plače, hneď ide za mnou, aby to nahlásil 😉
a za čo vás skoro zatkli?

new, tak to mi je ľúto, to romi sa aj muchy boji a čo by robil potom s osou, juj si neviem predstaviť ☹

newyorkgirl
20. aug 2009

jaj babule uz oki, nasa sa tiez aj muchy boji, krici ze mama pavuk 😀 sme vesali pradlo a predtym chvilku mala jablko a neviem ci to osa zacitila na jej ruke ale uz jej liezla po dlani a asi ju nika stlacila alebo co tak ju pichla... ja som si najskor myslela ze sa iba zlakla, lebo spustila taky mensi rev ale videla som ze si nerobi srandu, ze ju fakt stipla, ale rev nebol az taky, ja som ako decko bola horsia aj pri ockovaniach napriklad, ona je hrdinka celkom 😀 tak dve hodinky troska pistala dost jej to opuchlo vsetky prstiky a dlan, ale dali sme fenistil a hadam pohodka 🙂 by som tie osy zniesla z povrchu zemskeho nic dobre to nerobi... este sa mi stala jedna sranda, ze som vcera prala postelne pradlo a dnes rano vidim na najmakksej plachte aku mame zlty flak, ja ze sa vtacik cinil ale to nejake ZVIRE HMYZOVE mi tam vajicka nakladlo rovno hlboko medzi vlakna, tak uz je plachta v kosi neslo to dolu nijako a s cervickami spat nebudem 😠

newyorkgirl
20. aug 2009

nejako je tu tusim ticho pozeram nie je tak vela hodin asi mrknem nejaky fiiiilm moje dve deti totiz uz spia 😀

martinano
autor
20. aug 2009

caute nestiham docitam ozvem sa papa 😉

magda29
20. aug 2009

Ahojte ale ste tu toho popisala tak ja len narychlo.

PINK velka gratulacia k OLIVERKOVI prajem rychle zotavenie, Vela zdravicka, vela mliecka a nech ste uz rychlo doma.

MINKAK pri tom verde je taka fontanka?

SISKA to mu urcite nechutilo ked je chorucky ale uz sa z toho dostava tak to dobieha drobcek.

My mame klokanku bola v nej 3x ale potom sa mi zdalo ze ked sme ju odtial dali do kocika tak zacala plakat ☹ cize by chcela byt stale na mne. Ja by som ju aj mala ale to by som potom musela s nou aj tak chodit po vonku. Tak sme to vylucili takze len ked to bude nutne. A myslim ze to bude zajtra pretoze by nam mali prpichovat uska. UZ mam strach ☹

DROBEC tiez pekny porod ja som sa toho mojho obavala ale celkom to uslo bola som spokojna.

Tak ahojte.