Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

martinano
autor
7. aug 2009

babulky napiste mi ako sa pink vola celym menom ak niektora viete,tak do ip, mam takeho blbeho tusaka 😅

ivella
7. aug 2009

no marti,parada,mohla si pokupit aj nam vsetkym 😀 😀 😀
chrobaka si mi dala,preco ste ho nepouzili?
len som schvalne chcela nieco pouzite-kvoli cene,ked teraz vidim co to stoji....no amen tma,nemas asi foto,ze?
no daj si nanuciky,ja uz nemozem,stanovila som si limit---ale mam dalsie kilo dole a uz som obliekla aj snubak 😀 obrucku este tak za 5kilov 😠

martinano
autor
7. aug 2009

ivell no vidis to som mohla 😅
aj sebe som si kupila mikinu, to mam take bolestne 😅

bambi09
7. aug 2009

prepáčte,že vám sem vpadnem-od témy 😅 😅 😅
martinka,Ty už "k nám" nezavítaš??? ☹ ☹ ☹ nejako si sa dlho neozvala 😅 😅
papá a pekný deň 😉

ivella
7. aug 2009

marti,spionka ta nasla...sup napravit chyby 😀 😀

martinano
autor
7. aug 2009

bambi ani sem som moc nezavitala mali sme navsetvu idem napisat

pink_lady
7. aug 2009

ahojte babule
no my - nastastie - furt 2v1 aj ked zacinam mat strach dost, lebo tie nohy ... 😕 to mam naliate od kolien az po prsty a su to opuchy, lebo ked zatlacim prstom tak priehlbinka tam ostane este aj 10 minut...Urcite ma na tom podiel aj voda len netusim ako ju dostat zo seba von, vypila osm zihlavovy caj, praslickovy, nesolim, pijem z mineralok len baldovsku - ta mi vzdy pomohla a teraz ziadne cik-cik 😲 poradte co moze pomoct, trpne to, stipe to, ako kebych tam ihlicky mala 😝
Inak este som vas od vcera nestihla vsetko precitat, ako som pisala vcera bol taky den blbec aj umna aleprezili sme a dufam ze bude lepsie 😎

martinano
autor
7. aug 2009

pink no moja rada sa ti nebude pacit, ukazat sa do nemocky nech ta pozru to budu oblicky a tu vody ty sama z tela nedostanes ja ta nechcem strasit,ale mala by si ist, skusim zistit kto asluzi, len ulozim drobca

pink_lady
7. aug 2009

uz som zistila kto sluzi - tak to len v pripade ze yb mi moc tlak vyskocil inak radsej vydrzim do rana a uvidim 😕 teraz mocim nohy v studenej vode a mam pocit ze trosku sa mi zacina mechurik plnit 😅 😅

inak vas precitat.... 😅 len tak zbezne som to pozrela, ...sivka, citam ze mas recept na mirenu, tak dobre zozen co najlacnejsiu a potom sup sup tutu mutu 😀

ivella dnes som na nu kukala ze aka kocka to je, Marek polieval travicku u nas na sidlisku 😅 😀

lienka, amatula, minkak,....aj vsetky co som uz aj zabudla co ste pisali /to je tehu demencia sorry/ 😅 tak aspon pekny vecer prajem 🙂

juj babule ja uz sa zacinam tak bat poslednych 6 tyzdnov pred sebou, bojim sa aby som donosoila zdrave keby mam aj daky problem pre mna za mna nech ma aj v nemocke ulozia ja tam budem aj zbytok tehu len nech je drobec zdravy 😕 ☹

ivella
7. aug 2009

pink,neboooj,ked si vydrzala doteraz 😉
mne na tie nohy pomohlo len ich mat vylozene co najvyssie a pit veeela vody no a jasne,vyhybat sa slnku a nesolit a este nepit kafino
inak som zvedava kedy sa priblizime,bud si kyvame z balkona alebo ides radsej domov 😠 ale ak si si vylozila nozky,tak je to ok 😉

martinano
autor
7. aug 2009

pink no ja som sa este nedovolala hod do ip kto
neboj bude dobre uz sa to blizi ku kocnu 😉 ani nebudes vedeit ako a mas drobatko pri sebe

ivella
7. aug 2009

baby uz mame 1000 prispevkov 😉 😉
este by ma zaujimalo kto ma tu sluzbu 😀 😀 😀
sivka,ako? 😉 🙂

pink_lady
7. aug 2009

no sluzi mudr H a mudr B (to druhe je zlate ziena, len take este mladulililililinke 😅)
ked ja sa hanbiiiiim 😀 ale nie, uz musime dat meet 😅 inak aj my tu mame hompalku mozte dojst aj sem pohojdat aj pieskovisko mame

martinano
autor
7. aug 2009

pink no keby sa nieco dialo urcite by som chcela byt v jeho rukach a to myslim vazne

ivella
7. aug 2009

vies kolko krat sme sa tam uz huuupali?aj v zime...vzdy ked ideme pri doktorku pozret kacicky,tak cez kolaje a musime sa zastavit na hupke..aj dnes chcel ist,ale zislo z toho,uz predsa mame kocik a cez kolaje len tak neprejdeme..(tie co nevedia ake kolajnice myslim,si musia mysliet ze neviem chodit cez rampy) 😀 😀 😀
no a dr.H.by ta urcite len tak neodpisal,si mohla ist...aby sa nakoniec z neho nevyklul este lepsi dokino ako ten najuznavanejsi--podla niektorych 😝

martinano
autor
7. aug 2009

ivell presne tak pink ak sa bojis ja mu zavola fakt vazne zalezi nam na tebe,tak neblbni

mimi100
7. aug 2009

Caute baby nic nestíham ale nedá mi nereagovať na pink, vážne , Marti má pravdu netreba sa zahrávať aby sa z toho nevyklula preeklampsia a to ťa nechcem strašiť 😝 a to že je tam daný doktor je podla mna len plus je to super odborník 😉

sivka
7. aug 2009

ahojteeee, boze babizne, vy pisete jak dracice, uz vam zas nestiham. tak sa mi asi ani nepodari na vsetko zareagovat 😅
my sme dnes boli v Tepliciach na progulke pokocikovat a na kavicku a tak. ked muzik upravi, zavesi nove foto do albumu.
no z tej mireny mam troska obavy, ako ju moje telo prijme, ale sak hadam dobre. a ked mam mat aj slabsiu mrchu, ok, to beriem, aj na vlozkach usetrim 😅 a ivell, ono ked sa to prepocita, tak mirena vyjde lacnejsie ako tabletky. akurat dat naraz tolko penez je dost hruza. a este aj za zavedenie 35 jurakov....no co uz.
pink, moje, prosim ta daj na seba pozor a radsej zajdi do tej nemocky, nech ta pekne sleduju a daju na teba a babo pozor. aj ked viem, ze sa ti tam nechce. ale uz finisujes, potom si uz budes len uzivat babatenko domka 😵
a ma nestvi, ake hanbenie prosim teba pekne ?!? 😠 😀
martinka, neviem, co ta trapilo, ale dufam, ze uz je lepsie a zajtra uz budes mat krasny dnik 😵
baby, ja neviem, ci nam ta nasa vaha dobre vazi, ale matko nam tusim pribral!!!! len dufam, ze to ukaze aj doktorkina vaha 😅 aj sa to bojim pisat, aby som to nezakrikla, nech len nam pribera aj dalej. ved sak ho aj prikladam kedy len sa da ked je hore. tak snad to pomaha.
a inak teda este furt som nestihla dat tu farbicku na vlasy...no ved ked je volna chvila tak zapinam konika, ani sa neni co divit...
ivell - ok 😉 ale jazvicka este bola citit 😅

solmi
7. aug 2009

Ahojte,nám sa dneska zavíril pc,tak to mažel musel dať do poriadku,ale užje to o.k. 🙂
Pinky už musiš vydržať,ked budeš mat drobčeka pri sebe zabudneš na všetko nepríjemné. 🙂 🙂
Zajtra máme návštevu do pondelka,tak námbude veselo a v nedelu tie krstiny,nech už to mám za tym.Nejako som prestala mat chuť na takéto akcie ako su oslavy,atd.A to ešte o 2 mesiace ideme na svadbu,tak to budem musieť nejako vydržat aspon kvoli Veronike,ta zbožnuje svadby.Za poslednych 6 rokov absolvujeme 2 do roka. 🙂 pekný vikend 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

martinano
autor
7. aug 2009

solmi mate teda rusno 🙂
sivka ja ti poradim daj farbu na hlavu a pod konovat 😉
a matko urcite pribral neboj 😉

ivella
7. aug 2009

mimi,ty zijes?? 😀 no mohla by si deti semtam odpratat a napisat sem 😉
sivka 😉 😉 este bude asi dlho citit,ja si pripadam ze ju aj teraz este niekedy citim-tu po marekovi 😒
no farbu hod a potom ked cakas,mozes citat kona.. 😅
sak ja stale rozhodujem co dat,peniaze by aj boli,len mi ich je luuuto-ja som ale drzgros 😀 uvidim pondelok co doki odporuci.boze este aj zavedenie take draheee?? 😖
pinky pojdem asi dokopat osobne do nemocky,viem ze je to blbe tam stale chodit,ale ved oni za pat minut ani nevedia kto to tam bol
😉

lienka55
7. aug 2009

Babulky prajem vam vsetkym krasny vikend.Dobruuuu.... 😔

pink_lady
7. aug 2009

kocky ste zlate,dakujem, ved uvidim sledujem tlak a podla toho...ak by sa to zhorsilo pojdem hned ak by sa to nezlepsilo, pojdem rano...urcite, slubujem 🙂
ale nestiham kukat ze ja idem do sprchy a potom nestiham citat 😅 teraz mame nozky vylozene, a poriadne stikame...musim mysliet na nieco pozitivne aby sa mi nezdvihal tlak uz len zo strachu 😅
no ja nic proti dr H ako odbornikovi len niekedy tie naladicky 😅
ivella no dost mozne aj ked uvedeny ujo sa dnes prekonal - v dobrom 😅 no a naokolo sa nedalo prejst, pohupat sa a zazvonit tete pink? 😀
juj takuto stikutku sme tusim este nemali 😅
sivka 😵 za chvilku nebude ani jazvicku uz citt, uvidis 😉

ivella
7. aug 2009

lienka,aj tebe,aj solmi...dobruuuu 😵

ivella
7. aug 2009

pink,to sme sa este nepoznali 😉 😉 a jedine na co mas dovolene mysliet,je Oliverko 😉 😉

martinano
autor
7. aug 2009

pink,ale urcite ak sa strosku zvysi,tak chod

sivka
7. aug 2009

pink, suhlasim s marti, tak nas pekne posluchni, sme v presile 😉
babulky, dobru nocku, idem aj ja hajnut, kym sa drobec nezobudi na papanie...
a pink, daj vediet co a ako, budeme cakat 😉

ivella
7. aug 2009

pink a bola si dnes za tym primarom a ako?mas to na papieri?

ivella
7. aug 2009

sivka dobruuuu a mozno aj lepsiu nez dobru 😉 😉
inak mne pride ze mam najviac mlieka len v noci,ked maly tolko spi,cez den stale taha a dakedy sa mi zda ze naprazdno 😕

martinano
autor
7. aug 2009

ivell to je normalne 😉