• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dobrá reštaurácia v Bratislave. Ktorú odporúčate?

12. februára 2015 
autor
ta tenis restika viem, kde je, urcite tam skocime, nemam to ani moc daleko
3. nov 2007 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem, lia. Dajte este tip na nejaku s detskym kutikom okrem toho Tarpanu.
3. nov 2007 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, to na fazulovej je myslim aqa

inac, fakt super tema. ja prave rozmyslam, kde sa pojdeme napapat po krste. musia mat fajciar aj nefajciar (stari rodicia su hulici :grinning: ) a musi tam byt detsky kutik (mame dvoch synovcov 3,5 a 4,5r.)
takze ak mate nejake tipy, ktore by nas financne nezruinovali, tak budem rada, ked napisete. :wink:
3. nov 2007 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adi heeej! :grinning:
3. nov 2007 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem typ na restiku v Bratislave s peknym detskym kutikom... kde je aj kobereeec :sweat_smile: ... tiez kvoli krstinam... neviem taku najst... :confused:
3. nov 2007 o 11:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adetka, ten Tarpan tomu zodpoveda, ale uz chcem zmenu. Tiez sme tam boli po krste. Je to za VSE v Petrzalke.
3. nov 2007 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez davam Caribik v Ruzinove, la mamma bola dodnes oblubena pizzeria - do inej sme nechodili, ale po dnesku... :pensive: a este u vodnika na zlatych pieskoch je to super :wink: a samozrejme BRIT :wink:
3. nov 2007 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
zuzi a coze sa stalo? - ja som inac v la-mamme nebola snad 5 rokov :confused:
4. nov 2007 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a u vodnika stale davaju take total mega porcie? :astonished: :grinning:
4. nov 2007 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u vodnika ano a je tam stale velmi dobre :wink: no, v la-mamme sme cakali asi 10 minut, nez si nas niekto vsimol , pretoze obsluhovali tych, co prisli este asi 5 minut po nas... potom, ked sme sa konecne dockali pizze, tak jedna bola studena a druha vlazna... takze tak... a ked sme sa pytali pri plateni preco, tak nam povedal, ze lebo cakal na tu druhu.... takze nikdy viac :frowning2:
4. nov 2007 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, boli sme dnes v tom caribic & caffe restaurant v ruzinove a bolo fajn. najviac sa mi lubilo, ze mali velmi siroku ponuku (takze som 10 min. rozmyslala, co si dam) a nebola sanca tu porciu zjest, aj ked som "tehotson" :grinning:
4. nov 2007 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, ta restika U Vodnika este funguje? Nemuzu nak najit jejich stranku...

Potrebovala bych tip na nejakou restiku na veceri - nekde kde se lacno a dobre najime v prijemnem prostredi :slight_smile: Diky za kazdy tip.
18. aug 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
czechzuzanaba - este funguje a presne sa to vola U ZLATEHO VODNIKA, vlastnu stranku nemaju, ale najdes ich na menu.sk ale aj na inych... Dobru chut :wink:
18. aug 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nejaka jina restauracia?
18. aug 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ak hladas podobnu restauraciu ako je Vodnik...tak ti odporucam restiku Idyla na Mileticke. obrovske porcie, dobre ceny a mila obsluha...robia tam vyborne steaky....mrkni sa na ich stranku restauraciaidyla... :slight_smile:
18. aug 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diky holky. Ja hledam nakou restiku, kde se da sedet venku, treba nekde u Dunaja, nebo jinde u vody...Nasla jsem restauraciu U Lodnika, toz sem myslela, ze je to na lodi, ale neni.. :grinning: Neco kam mozme vzit svokrovce a bude se jim libit prostredi a aj se dobre najime..... :slight_smile:
18. aug 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my chodime do ciny na prievozskej tam sa ti casnici naozaj postaraju o zakaznika ako sa patri
potom pizza mizza, biela pani v centre a lavita ristorante aj s detskym kutikom a je nefajciarska
a v jelke jezevraj fajna restika speci na ryby ale este som nebola...
18. aug 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kohutik v Zahorskej Bystrici... :slight_smile: treba objednat, lebo vela ludia tam chodia :unamused:
konecna zastavka bus 37. uz hned rodinny dom-restauracia aj dvor
dobra cena
18. aug 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne chuti vo va bene na riazanskej https://www.facebook.com/vabenerestauracia :slight_smile:
16. dec 2013 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak mate deti tak Jarovsky dvor, maju tam mini detsky kutik, v lete sa da vybehnut aj na zahradu s ihriskom a dobre varia :wink: a paci sa nam aj v polnom mlyne karpatia, je tam tiez vonku ihrisko a decka chodia kukat poniky.
12. jan 2015 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je v tej restike Tarpan aj detsky kutik? Na fotkach z ich stranky som nic nenasla
12. feb 2015 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok