Dobrý autoservis, automechanik v Bratislave, v Senci

peneloppe
29. apr 2015

Prosim Vas viete mi niekto poradit dobry a spolahlivy autoservis v Bratislave, Senci alebo Pezinku. Taky kde mozem nechat auto a opravia co treba, mozem im plne doverovat. Najlepsie na zaklade osobnej skusenosti. A tiez s normalnymi cenami prosim. Dakujem pekne.

emamaj
10. nov 2017
Používateľ emamaj je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od emamaj.

Ahojte, ak ste zo západného Slovenska tak mám jednoznačné odporúčania. Môj manžel dáva pravidelne servisovať auto do Autobors a môžem o nich hovoriť iba pozitívne. Ľudský prístup a kvalitné služby za priateľnú cenu.
Sú ústretoví a profesionálni. Takže za mňa jednoznačne Autobors - najlepší autoservis v okolí.

yuris
13. nov 2017

@lukasko18 Ahojte, Servis neviem, auto mam uz tyzden doma, zatial frci.
Moj zaver: V porovnani s doterajsimi skusenostami s roznymi servismi, je Pan Rinco podla mna naozaj odbornik (urcite v pripade mojho auta), cize z tohto pohladu 5/5 hviezdiciek.
Co sa vsak tyka komunikacie s klientom (neodpovedanie, nedvihanie) a dodrzania terminu (takmer 3 mesiac neskor) hodnotim 1/5.
Rozhodnutie je vsak na Vas.

lukasko18
13. nov 2017

Ale auto opravil a funguje pohode hej ?

yuris
6. dec 2017

@lukasko18 nie, praveze sa tyzden na to znova rozsvietila kontrolka, pre ktoru bola u neho, zial ... po tejto skusenosti pana Rinca nedoporucujem, nakolko som sa v nom sklamal aj po odbornej stranke. Navyse, ked som sa ho znova snazil dodatocne kontaktovat, tak ani obraz ani zvuk.

lukasko18
8. dec 2017

@yuris cawko tak to je potom naprd...kazdopadne daiky moc za info ak ti pozem j odporucit tak autoservis .p.Jašo v podunajskych biskupiciach dal som mu opravit a auto dodnes klopem na stol ide ...skus to u neho ak chces kludne napis dam ti kontakt alebo na mete autoservis GARANT

leaenapb
5. jan 2018

Ahojte... chodievam k panovi Rincovi uz druhy rok a vzdy mi milo a ochotne pomohol, opravil za normalne ceny... konecne niekto komu som sa nebala auto dat, ze ma zderie z koze... ale je pravdou, ze poslednu dobu sa s nim neviem spojit, tak som tam dnes sla.. je zatvoreny.. podla mna netreba hned robit urychlene zavery, pretoze sa moze cokolvel diat a asi je najlepsie vyckat trosku.. ale co ked nam auta treba 🤷🏼‍♀️ tak dufam, ze onedlho zasa bude k dispozicii... caute 🙋🏼

joko86
15. jún 2018

Zdravím,
máte niekto informáciu, kde má momentálne pán Rinc servis? ďakujem

dexo6
12. sep 2018

dobry den, mohli by ste mi taktiez poslat kontakt na pana Rinca?

daphne02
11. okt 2018

Ahoj...môžem poprosiť poslať kontakt na p.Rinca. ďakujem

emamaj
23. nov 2018
Používateľ emamaj je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od emamaj.

ja odporucam urcite AutoBors.. velmi mily personal a s opravou som spokojny

majkasvarova
23. nov 2018

@emamaj ďakujeme za tip, len nie všetci majú Škoda auto. 😏

veronik1596
6. feb 2019

Zdravím. Ja odporúčam zase MiTo Servis. Moje doterajšie skúsenosti s originálnym sú katastrofálne. 7 rokov servisované auto od kúpy len v originálnom servise a nič mi tam nemenili, len účtovali. Ja by som si to nikdy nevšimla len môjmu priateľovi sa to nejak nepozdávalo tak pred servisom spravil neviditeľné značky na filtroch ešte pred servisom a čuduj sa svete ani sa toho auta nedotkli. Len vystavili faktúru na pomaly 250€ za výmenu oleja a filtrov. Tak som tam narobila vietor. Po týchto skúsenostiach som už začala hľadať aj s priateľom nejaký iný servis. Som si ich preskákala viac až som sa rozhodla to auto predať, lebo malo už svoje roky. Ale tu sa dostávam k jadru veci, auto začalo pred predajom trhať, tak som ho odniesla do autoservisu čo som mala najbližšie k domu. Tam mi diagnostikovali, že treba opraviť hlavu motora, ževraj je prasknutá alebo také niečo. Pýtali si za opravu niečo cez 600€. Tak som im povedala, že chcem vedieť ešte iný názor a priateľ dostal náhodou odporúčanie do servisu v Rači. Tak som tam zavolala a objednala sa. Dali mi termín na druhý deň. Prišla som tam aj s priateľom že aby mi zase nekecali rozprávky. Hneď ako som prišla vyšiel von príjemný pán a spýtal sa "Tak čo to tu máme?". Otvoril kapotu, pokukal, vymontoval sviečku a hneď vedel kde je problém. Jedna sviečka stála 14€ a sú tam 4 + výmena 10€. Dohromady ma oprava stála 66€ a bolo to hotové v ten deň. Následne prišla reč aj na to že to auto chcem predať a kúpiť nové. Nato mi povedal, že aj nové auto môžem servisovať u nich že nemusím chodiť do originál servisu a ukázal mi aj zákon. Tak vystrelila motyka a chodíme tam s autami celá rodina. Zatiaľ spokojnosť. Milý, ústretový, šikovný, dobrá komunikácia a dobré ceny.

daphne02
6. feb 2019

@veronik1596 Ahoj, mohli by ste mi prosím poslať kontakt? Ďakujem

veronik1596
6. feb 2019

@daphne02 Poslala som vám to do internej pošty. 🙂

jaroe
6. mar 2019

@veronik1596 aj ja poprosím kontakt. Ďakujem.

veronik1596
6. mar 2019

@jaroe Poslala som vám kontak do internej pošty. 🙂

dzozinka
18. mar 2019

@veronik1596 Mohla by som aj ja poprosiť kontakt . Ďakujem 😁

veronik1596
18. mar 2019

@dzozinka poslala som Vám kontakt do internej posty 😊

ib7
11. apr 2019

Poprosil by som o kontakt na ten servis, Ďakujem

veronik1596
11. apr 2019

@ib7 Poslala som Vám kontak do internej pošty 😊

barbina2323
8. máj 2019

Dobrý deň. Prosím Vás, dal by mi niekto kontakt na šikovného autoopravára v Rači? Mám problém s fábiou. Ďakujem pekne...

siss25
21. máj 2019

@majkasvarova môžem aj ja poprosiť o kontakt alebo meno. Ďakujem

joanna1969
12. júl 2022

@veronik1596 ahoj mohla by som poprosiť aj ja kontakt na servis? Dakujem

siss25
12. júl 2022

@joanna1969 mito servis vyhľadaj