Dokončenie strednej školy v okolí Galanty po 8. rokoch od prerušenia

emarekova
26. apr 2016

Mile zienky,prosim o radu,skusenosti,kde by sa dala dokoncit stredna skola v okoli Galanty individualne..asi mi neostava ine ako studovat od prveho rocnika,kedze v 2008 som prerusila studium na vinarskej skole v 3.rocniku. mala som male mimco so zdravotnymi problemamy,neskor sme prerabali byvanie a nakoniec som zakotvila v robote,kedze muzovu firmu zrusili. ani neskor sa z roboty odist nedalo,kvoli nedostatku financii a na tej skole mi nechceli povolit individualne studovat.teraz sa nam to konecne vsetko ako tak ustalilo..este rok budem na rodicovskej s druhou dcerou a potom praca..popri tom by som chcela urobit nieco s tou skolou.. vopred dakujem

victoriasju
26. apr 2016

Externá dvojročná maturita je v Sládkovičove...

emarekova
autor
26. apr 2016

@victoriasju vdaka,ale ja nemam ani vyucny list. to bola normalna stvorrocka..

anatalia77
26. apr 2016

@emarekova myslím že pôjdeš od prvého ročníka,a určita sa niečo nájde. Máš výhodu v tom,že ak si dobre zorientovaná na pracovnom trhu,tak sa snaž vyštudovať niečo čo teraz na trhu chýba. Nemám prehlad čo za školy máš v okolí,tak dobre vyberaj.

emarekova
autor
26. apr 2016

@anatalia77 to ani ja 🙂 nedavno sme sa prestahovali..preto skusam,ci nevie niekto poradit,pripadne kto si tym v okoli tiez presiel. ale vdaka za podporu 🙂

anatalia77
26. apr 2016

@emarekova daj si do googlu-trnavský kraj,sttedné školy...niekam ťa to už navedie a rozhodni sa.

mata1001
26. apr 2016

Tak je tu ucnovka,gymnaziuum,obchodna akademia...myslim ze na nete najdes aj adresy aj tel.cisla.skus sa informovat telefonicky alebo osobne a oni ti presne povedia ci sa to da alebo nie...

emarekova
autor
28. apr 2016

Baby nemate ziadna realne skusenosti????