Dolce gusto

ralka
17. máj 2012

Ahojte baby mam problem rozhodujem sa nad kupov kavovaru dolce gusto a neviem sa rozhodnut pre aky typ kavovaru dolce gusto sa rozhodnut preto vas prosim pomozte mi.

hava77
17. máj 2012

ahoj ja mam dolce gusto a je to perfektny stroj, a hlavne ma vela druhov kav a vsetky su chutne....
http://www.mall.sk/espressa-kapsule/krups-kp-21... ja mam tento 🙂 ale mam ho uz dva roky, takze uz su aj modernejsie 😎

ralka
autor
17. máj 2012

@hava77 a este sa spytam kapsule napriklad na caffe latte sa musia kupovat aj zvlast na mliecko a nevies ci sa oplati viac ako Bosh tasimo

hava77
19. máj 2012

ked mas kavu, ktora je bez mlieka tak mas 16 ks v baleni a daju sa kupit za 4,99 a menej. napr. teraz ich ma bila len za 3,99. ale ked mas late, capussino a cokocino, ladove kapucino a pod. tak mas v baleni 8 ks kavy a 8 ks mlieka do kavy. takze len 8 napojov. ked bola ochutnavka tassima tak som isla ochutnat kavu (ja pijem bez mlieka) a chutovo nebola taka dobra ako DG. a cena kapsul je tiez vyssia, hlavne ked nie je akcia a stoja 7 euro...tak sa rozhodni a le hlavne nech ti sluzi k spokojnosti a chuti 🙂

viva13
16. mar 2013

ahoj, neviete kde sa momentálne daju kúpiť lacno kapsule pod 4€ ? nemá niekto prehlad o aktuálnych akciách?

adamikovalucia
20. mar 2014

ahojte dievčatá,
my sme mali tiež dolce gusto ale bohužial sa nám pokazil :( A tak sme si kúpili nový, ale na klasickú zrnkovú kávu, nie na kapsule.
A ostali nám kávy: Espresso Decaffeinato 1x celá nerozbalená krabica a +7 kapsulí,
Cappuccino 14 kapsulí a k tejto priložím 2x kapsule Mocha
A tiež predám aj otočný stojan na 4x8 kapsulí je bez poškodenia.

Ak by mal niekto záujem tak mi napíšte správu IP.
@viva13
@hava77
@ralka