• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Domáci maznáčikovia. Akých máte doma okrem detí?

16. mája 2009 
miska001
ale povedzme si pravdu, každý má doma nejaké to zviera

hlavne v postleli a v koberci, nie? tie aspoň netreba venčiť :grinning:
11. apr 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. apr 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby si tak mala pravdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahahaha
a nie je to pravda? niekedy som chcela vtáčika-operenca, ale keď som zistila, že mama vyhodila klietku po papagájovi a keď som zistila, koľko stojí nová, tak na prešla chuť. bolo to asi 4-5 rokov odzadu. :wink:
11. apr 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klietka stala aj 2-3tis SKK nie? teraz neviem klietku nemam a chvalabohu ani nepotrebujem
11. apr 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okolo 1000 ale ja som vtedy peniaze nemala, mala som len materskú -2740, a výživné 2000. to bol môj rozpočet na mesiac takže žiadna sláva :frowning2:
11. apr 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm tak to nebolo bohvie čo :frowning2:
11. apr 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to nebolo ale teraz je to super môžem si pogratulovať žijem si ako v bavlnke aj keď bez chlapa ale dá sa to
11. apr 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nech je staaaale lepšie :wink:
11. apr 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky dúfam, že to vydrží aj keď mi už materská končí :frowning2:
11. apr 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám čivavku dlhosrstú NELKA (moja láska najväčšia) a alpského Jazvečíkovitého brakira HENKA a rybičky NONAME :slight_smile: a Zajačika bobenku a papagájca ARANU Jašteričku múrovú LEPIAK a ešte vodných slimáčikov... Chcem si ešte kúpiť havka Maltezáčika... Ja zvieratká strašne lúbim aj holúbka sommala donedávna, ale som ho pustila. Zveratká sú moja radosť, nedala by som ich z nič na svvete !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. apr 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monca4ever:to maš doma peknu zoo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. apr 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám dvoch psov. Francúzskeho buldočka a polomopsa. Keďže som sa presťahovala naspať k rodičom tak tu je ešte jeden jazvečík a 2 naše mačky a jedna susedova mačka. Synátor má sedem týždnov. môj priateľ je tiež ako malé decko občas takže celkom zábava...:slight_smile:))
12. apr 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monca ja zvieratá milujem. No ale takýýýýý veľký zverinec by som už asi nezvládla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak teda veľa energie a pevných nervov.
12. apr 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame 2 akvarka a chlpanu - micusku. taku obycku tigrinku papuckovu, ako ju vola nasa vetka, lebo ma vsetky 4 labky biele, akoby mala papucky :grinning: a este ma aj podbradnik. a este mam slubenu rusku modru, tu raz, az budeme kompletni, co sa poctu deti tyka :wink: len to bude drsne, pretoze nasa chlpana je dominantne zviera a ine macky moc nemusi :unamused:
12. apr 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie som veterinar ale chovam psov 20 rokov a co to viem :slight_smile:
Maca ty nosis letaky?:slight_smile:)aj ja a vies preco ?zivims toho psov platim krmivo vystavy veterinara:slight_smile:
12. apr 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a pre mamartinku skusal som ten obojok mal som davno fenku spica fungoval kym sme nesli behat do lesa :slight_smile:
potom chytila kliesta aj z obojkom a nie jedneho tak som patral po dacom lepsom a poradili mi tu pipetu
odvtedy mam pokoj aj ked nic nie je 100% hodne zalezi aj na tom kade so psikom behas nie vsade su klieste
apropo ta pipeta by mala byt aj proti blcham a inym parazitom - blchu chyti pes skorej :slight_smile:)tu co si pametam sme mali iba raz jedna fena ktorej som dal pipetu neskor asi o mesiac aby sa mi vyrovnali vsetky terminy teda az nemusim davat kazdemu psovi inokedy ale vsetkym naraz no a ta fenka chytila blchu :slight_smile:ostatni nie popozeral som ich vtedy dokladne-repelentny sampon a pipeta a mal som po starostiach
12. apr 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja mám tiez doma zverinec :grinning: sucku yorksira, madarskú vyzlu- psa, alexandra maleho (papagaj), korytnacky, teddy kralicky. chovam zvierata uz vela rokov a hoci mam tri deti nevedela by som bez nich byt. da sa to zvladnut, pri nich clovek zabudne na problemy. :wink:
12. apr 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, aj ja odporucam tu pipetu je to super vec, osvedcila sa aj na usne parazity pri mackach...
12. apr 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám Cerbíka :dizzy_face: lásku moju oranžovú :grinning: :grinning: :grinning: je to pes, ale občas sa správa ako krtko :confused:
mám dva v jednom :grinning: :grinning: :grinning:
a Ladyzaka :wink: :slight_smile: tu spomínal že nie je nikoho maznáčik :wink:
12. apr 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ladyzak
ty krmiš psov a ja krmim deti
12. apr 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ladyzak
a je na tom niečo divné, že si popri MD zarábam takto? predsa by som z nej nevyžila a nepoplatila všetko čo treba.
12. apr 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zle si ma pochopila -si sikula ked sa dokazes sama obracat :slight_smile:
ja nosimletaky niekolko rokov a bavi ma to celkom aspon ma ti hafani nestojja vela z rozpoctu ked maju vlastny :slight_smile:
kolko mas deti? ja len jednu dcerku 9rokov ma
ja viem ze vyzit z md je nemozne :(
12. apr 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3 detváky a som sama na ne.
12. apr 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
toti teda nezavidim
12. apr 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nemáš čo ale bez chlapa je mi fajn, zažila som veľa vecí takže potrebujem na chvíľu pokoj on tohoto rodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinifera, polomops je zlaty :grinning: , my mame celeho mopsa, to je take uzasne zviera :grinning:
ma este niekto mopsika?

davnejsie som chovala aj pieskomilov...najprv to bol jeden maly pieskomil a aby mu nebolo smutno, pribudol k nemu dalsi a za chvilu sme ich mali 22 :grinning:
13. apr 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame akvaeko psa mali sme papagaja vlastne korelu skrečkov.ešte nam chyba mačka :grinning:
14. apr 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes som bol na ockovani :slight_smile:a kupoval som aj tie pipety
znacka frontline tie mam odskusane
14. apr 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my mame doma uzasneho maznacika pavucika.. brachypelma smithi.. :slight_smile: Velmi som chcela Jacka Russella, len sa bojim, ze by sa na byte trapil..
14. apr 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok