Domáci maznáčikovia. Akých máte doma okrem detí?

ladyzak
10. apr 2009

Mate okrem deti cas na nejakeho maznačika?
akano na akeho -pochvalte sa 😉

maca793
11. apr 2009

miska001
ale povedzme si pravdu, každý má doma nejaké to zviera

hlavne v postleli a v koberci, nie? tie aspoň netreba venčiť 😀

miska001
11. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miska001
11. apr 2009

keby si tak mala pravdu 😀 😀 😀 😀 😀

maca793
11. apr 2009

hahahaha
a nie je to pravda? niekedy som chcela vtáčika-operenca, ale keď som zistila, že mama vyhodila klietku po papagájovi a keď som zistila, koľko stojí nová, tak na prešla chuť. bolo to asi 4-5 rokov odzadu. 😉

miska001
11. apr 2009

klietka stala aj 2-3tis SKK nie? teraz neviem klietku nemam a chvalabohu ani nepotrebujem

maca793
11. apr 2009

okolo 1000 ale ja som vtedy peniaze nemala, mala som len materskú -2740, a výživné 2000. to bol môj rozpočet na mesiac takže žiadna sláva ☹

miska001
11. apr 2009

hmm tak to nebolo bohvie čo ☹

maca793
11. apr 2009

tak to nebolo ale teraz je to super môžem si pogratulovať žijem si ako v bavlnke aj keď bez chlapa ale dá sa to

miska001
11. apr 2009

tak nech je staaaale lepšie 😉

maca793
11. apr 2009

díky dúfam, že to vydrží aj keď mi už materská končí ☹

monca4ever
12. apr 2009

Ja mám čivavku dlhosrstú NELKA (moja láska najväčšia) a alpského Jazvečíkovitého brakira HENKA a rybičky NONAME 🙂 a Zajačika bobenku a papagájca ARANU Jašteričku múrovú LEPIAK a ešte vodných slimáčikov... Chcem si ešte kúpiť havka Maltezáčika... Ja zvieratká strašne lúbim aj holúbka sommala donedávna, ale som ho pustila. Zveratká sú moja radosť, nedala by som ich z nič na svvete !!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

miska001
12. apr 2009

monca4ever:to maš doma peknu zoo 😝 😀

vinifera
12. apr 2009

Ja mám dvoch psov. Francúzskeho buldočka a polomopsa. Keďže som sa presťahovala naspať k rodičom tak tu je ešte jeden jazvečík a 2 naše mačky a jedna susedova mačka. Synátor má sedem týždnov. môj priateľ je tiež ako malé decko občas takže celkom zábava...🙂))

vinifera
12. apr 2009

Monca ja zvieratá milujem. No ale takýýýýý veľký zverinec by som už asi nezvládla. 😝 Tak teda veľa energie a pevných nervov.

kacenqa
12. apr 2009

my mame 2 akvarka a chlpanu - micusku. taku obycku tigrinku papuckovu, ako ju vola nasa vetka, lebo ma vsetky 4 labky biele, akoby mala papucky 😀 a este ma aj podbradnik. a este mam slubenu rusku modru, tu raz, az budeme kompletni, co sa poctu deti tyka 😉 len to bude drsne, pretoze nasa chlpana je dominantne zviera a ine macky moc nemusi 😒

ladyzak
autor
12. apr 2009

nie som veterinar ale chovam psov 20 rokov a co to viem 🙂
Maca ty nosis letaky?🙂)aj ja a vies preco ?zivims toho psov platim krmivo vystavy veterinara🙂

ladyzak
autor
12. apr 2009

a pre mamartinku skusal som ten obojok mal som davno fenku spica fungoval kym sme nesli behat do lesa 🙂
potom chytila kliesta aj z obojkom a nie jedneho tak som patral po dacom lepsom a poradili mi tu pipetu
odvtedy mam pokoj aj ked nic nie je 100% hodne zalezi aj na tom kade so psikom behas nie vsade su klieste
apropo ta pipeta by mala byt aj proti blcham a inym parazitom - blchu chyti pes skorej 🙂)tu co si pametam sme mali iba raz jedna fena ktorej som dal pipetu neskor asi o mesiac aby sa mi vyrovnali vsetky terminy teda az nemusim davat kazdemu psovi inokedy ale vsetkym naraz no a ta fenka chytila blchu 🙂ostatni nie popozeral som ich vtedy dokladne-repelentny sampon a pipeta a mal som po starostiach

detta
12. apr 2009

ahojte, ja mám tiez doma zverinec 😀 sucku yorksira, madarskú vyzlu- psa, alexandra maleho (papagaj), korytnacky, teddy kralicky. chovam zvierata uz vela rokov a hoci mam tri deti nevedela by som bez nich byt. da sa to zvladnut, pri nich clovek zabudne na problemy. 😉

detta
12. apr 2009

ozaj, aj ja odporucam tu pipetu je to super vec, osvedcila sa aj na usne parazity pri mackach...

zuzkafuny
12. apr 2009

Ja mám Cerbíka 😵 lásku moju oranžovú 😀 😀 😀 je to pes, ale občas sa správa ako krtko 😕
mám dva v jednom 😀 😀 😀
a Ladyzaka 😉 🙂 tu spomínal že nie je nikoho maznáčik 😉

maca793
12. apr 2009

ladyzak
ty krmiš psov a ja krmim deti

maca793
12. apr 2009

ladyzak
a je na tom niečo divné, že si popri MD zarábam takto? predsa by som z nej nevyžila a nepoplatila všetko čo treba.

ladyzak
autor
12. apr 2009

zle si ma pochopila -si sikula ked sa dokazes sama obracat 🙂
ja nosimletaky niekolko rokov a bavi ma to celkom aspon ma ti hafani nestojja vela z rozpoctu ked maju vlastny 🙂
kolko mas deti? ja len jednu dcerku 9rokov ma
ja viem ze vyzit z md je nemozne :(

maca793
12. apr 2009

3 detváky a som sama na ne.

ladyzak
autor
12. apr 2009

toti teda nezavidim

maca793
12. apr 2009

ani nemáš čo ale bez chlapa je mi fajn, zažila som veľa vecí takže potrebujem na chvíľu pokoj on tohoto rodu 😝

sanny
13. apr 2009

vinifera, polomops je zlaty 😀 , my mame celeho mopsa, to je take uzasne zviera 😀
ma este niekto mopsika?

davnejsie som chovala aj pieskomilov...najprv to bol jeden maly pieskomil a aby mu nebolo smutno, pribudol k nemu dalsi a za chvilu sme ich mali 22 😀

kacenka.n
14. apr 2009

my mame akvaeko psa mali sme papagaja vlastne korelu skrečkov.ešte nam chyba mačka 😀

ladyzak
autor
14. apr 2009

dnes som bol na ockovani 🙂a kupoval som aj tie pipety
znacka frontline tie mam odskusane

jenie123
14. apr 2009

Ahojte, my mame doma uzasneho maznacika pavucika.. brachypelma smithi.. 🙂 Velmi som chcela Jacka Russella, len sa bojim, ze by sa na byte trapil..