Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Doplňujúce pedagogické štúdium v Banskej Bystrici

flower1134
24. jan 2017

Ahojte, prosím potrebovala by som vedieť viac info o doplňujúcom pedagogickom štúdiu v BB. Chodí tam niekto z vás teraz alebo študoval to niekto z vás? Odporúčate to vôbec? Je to náročné? Myslíte, že sa to dá stihnúť pri dvoch malých deťoch? Som na MD a rozmýšľam o tejto možnosti. Zaslanie prihlášky na štúdium je najneskôr do 31. januára 2017. Prípadne ak môžem aj do IP (mala by som viac otázok) ďakujem .

esther03
24. jan 2017

@flower1134 a co mas vystudovane? chces ucit?

flower1134
autor
24. jan 2017

@esther03 mam vystudovane IT. Do buducna kvoli detom a pracovnej dobe rozmyslam nad pracou ucitelky, len neviem napriklad ci by sa dal studovat konkretne nejaky predmet napr. informatika, ci si musim zvolit dvojicu predmetov ktoré chcem učiť a či sa to vôbec v BB da.

barbora559
24. jan 2017

@flower1134 ahoj, ja som chodila Zvolena, ucili nas ucitelia z UMB. My sme to mali na 4 semestre, a bolo to vseobecne, myslim tym, ze si si nevedela vybrat konkretny predmet, ale skoncenim si nadobudla moznost ucit 2. a 3, stupen, predmety súvisiace s tvojim ukonceným VS vzdelanim.

flower1134
autor
24. jan 2017

@barbora559 ahoj, tak to je super,že aj vo Zvolene sa to dá to som nevedela. Ja som zo ZH, teraz som pozerala stránku technickej univerzity a posledné info o pedagogickom minime som našla z roku 2014, kedy si prosím ty študovala? To bolo externe, soboty? A koľko si prosím platila za semester ak sa môžem opýtať? A skúšky boli písomne/ústne? A profesori boli v pohode, či veľa vyhadzovali?

esther03
25. jan 2017

@flower1134 mozes ucit len to co si vystudovala, DPS je len na to aby si mohla ucit- cize pedagogicky zaklad.

flower1134
autor
25. jan 2017

@ esther03 Ďakujem 🙂

barbora559
25. jan 2017

@flower1134 vo Zvolene je dps zatial pozastavene. Ja som si dala odklad ba posledny semester a doteraz si ho neviem dokoncit :( a na umb si sa uz informovala? Dalo by sa ti?

flower1134
autor
26. jan 2017

@barbora559 juj tak to je skoda ze to zastavili, neinformovala som sa na umb len som citala na stranke ze otvaraju od februara 3-semestrovy. A sama sa este neviem rozhodnut, ci ist, ci nie ale asi by som radsej o rok isla,asi je nasa malá ešte malinká na to aby som isla na cely den niekde.