Doplňujúce pedagogické štúdium v Žiline

ivetka1975
27. okt 2015

Ahojte, chcem sa spýtať ? Chodil niekto na DPŠ Žilina na IPV čo je pri Auparku? Ako sa Vám darilo zvládať štúdium? 🙂 😉

kinderya
19. feb 2016

@ivetka1975 ahoj, ja si teraz chcem dať prihlášku od marca 🙂

ivetka1975
autor
23. feb 2016

No ja som teraz v zimnom semestri a hrôza. Je to tam dosť ťažké, dôležitosť všade :DD.

zuska2001
23. feb 2016

ahoj - ja som tam chodila na angličtinu, ale zrejme to robía z rovnakej univerzity UK, pedagogická fakulta. Ano, je to ako normálne denné študium - chvalabohu, ved tie naše detičky musia vzdelávať odborníci.... mne sa podarilo zamestnať s týmto na vysokej škole, takže úroveň to má....

ivetka1975
autor
3. mar 2016

To dúfam,že úroveň to bude mať stále. Lebo je to tam desné, ťažké !!! 😉 . Ale predmet určite si pôjdem urobiť na inú univerzitu.

ika30
9. sep 2016

baby ja som si tam dala prihlášku na DPŠ IPV Žilina, začať máme teraz niekedy v priebehu septembra, oktobra.....tak dúfam že to zvládnem......robia sa každý semester skúšky?koľko to fin. výjde?prišlo mi že vyučovanie bude prebiehať cez víkendy, kde sa dá lacno ubytovať?
@ivetka1975
@zuska2001
@kinderya

ivetka1975
autor
18. sep 2016

@ika30 ja by som už v živote nešla na UMB. Robia sa tam strašne dôležitý a kvalitou v rebríčku univerzít klesli riadne. Platila som 367 eur. Aj nás dali tak na október, aby sme nastúpili a potom sme mali skúšku za skúšku. Hroznéé !!! Psycho! O ubytovaní neviem. Ja dochádzam každý raz. 🙂

ika30
19. sep 2016

@ivetka1975 dakujem za komentar, tak uz asi tam nastupim, ty tam chodis uz rok na DPS?

ivetka1975
autor
20. sep 2016

@ika30 áno.

ika30
21. sep 2016

@ivetka1975 kedy sa chodí, aj v sobotu aj nedeľu, robia sa skúšky z každého predmetu?prepač že ťa toľko otravujem, ale zatiaľ nám nijaké info veľmi nedali(

ivetka1975
autor
27. sep 2016

Aj sobotu aj nedeľu. Z každého predmetu sa robia skúšky. Nič za účasť :D.

ika30
27. sep 2016

@ivetka1975 si velmi zlata dakujem, dufam ze to nejak zvladnem😘

ivetka1975
autor
28. sep 2016

@ika30 určite! Držím palce. ahoj 🙂

martinafilova
6. apr 2018

Absolútne neodporúčam, neochota, neúcta, neľudskosť, neskutočné zaťaženie, nič nedajú do praxe.

jahodka1155
8. sep 2018

@martinafilova vedela by si mi odporučiť niekde inde DPS v okolí žiliny? Ďakujem uvažovala som ze si tam dám prihlášku?

afronikaa
1. okt 2018

Baby ahojte , ide tam niekto? nech niekoho spoznam skor ako tam pridem 🙂

martinafilova
20. nov 2018

Ja som v priebehu štúdia šla preč, to sa nedalo, prístup vyučujúcich strašný, ale nie všetkých. Len tých normálnejších bolo málo. Za zdravie to nestojí.

afronikaa
20. nov 2018

@martinafilova :( dusili, co? A skusky boli pisomne? Dakujem

ika30
21. nov 2018

Ja som odisla odtial, bolo to neskutocne narocne pre mna pracujucu.....ucitelia hroza, zrobila som si nakoniec DPŠ na sv.Alžbete-ja som socialny pedagog Mgr.a mozem len chvalit, najlepsia skola do praxe, skvela atmosfera, ucitelia👍👍

martinafilova
28. nov 2018

@afronikaa Nepovedala by som, že to bolo o dusení. Ja som z praxe a keď ma niekto učí čo už od roku 2008 neplatí, tak potom niet o čom. Keď sme sa pýtali k veci nech nám ukážu ako kreatívne vyučovať - tak sa len pousmievali a považovali nás za nuly. Nič do praxe!!! Ale opäť spomeniem česť výnimkám - len skutočne tých bolo málo.

barboraa123
30. jún 2022

@kinderya dobrý deň, prosím vás, môžem sa opýtať na štátnice? Akurát ma čakajú. Ďakujem 🙂

afronikaa
30. jún 2022

@barboraa123 ahoj, ja som skoncila minuly rok dozadu v ziline 🙂

lollinka15
11. sep 2022

Ahojte dievcata, mate niekto aktualnu skusenost z tejto skoly? Som prihlasena ale tieto recenzie ma trosku zneistili. Dakujem za akukolvek info

barboraa123
11. sep 2022

@lollinka15 ja som v júli zoštátnicovala z primárnej pedagogiky v Žiline cez UK v Bratislave. Dosť náročné pre mňa popri práci a iných povinnostiach. No dá sa, sú to len dva roky. Každý víkend, prázdniny som robila do školy práce a učila sa. Niektoré predmety ľahké, iné náročnejšie. Matematika bola najťažšia. Na štátniciach som mala dobrú komisiu, boli milí. Niektorí neprešli, ale to kvôli tomu, že nevedeli, nemali ani tušenie na čo sa pýtajú. 🙂 Keď sa pripravíš poriadne, nie je problém. Mala som výhodu, nakoľko učím na prvom stupni. Veľa úspechov! 👍

lollinka15
11. sep 2022

@barboraa123 ahoj, dakujem a gratulujem. Ja som prihlasena cez UMB, ako pedag. asistent, tak to bude zrejme trosku odlisne.