Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Doplňujúce pedagogické štúdium v Žiline

ivetka1975
27. okt 2015

Ahojte, chcem sa spýtať ? Chodil niekto na DPŠ Žilina na IPV čo je pri Auparku? Ako sa Vám darilo zvládať štúdium? 🙂 😉

kinderya
19. feb 2016

@ivetka1975 ahoj, ja si teraz chcem dať prihlášku od marca 🙂

ivetka1975
autor
23. feb 2016

No ja som teraz v zimnom semestri a hrôza. Je to tam dosť ťažké, dôležitosť všade :DD.

zuska2001
23. feb 2016

ahoj - ja som tam chodila na angličtinu, ale zrejme to robía z rovnakej univerzity UK, pedagogická fakulta. Ano, je to ako normálne denné študium - chvalabohu, ved tie naše detičky musia vzdelávať odborníci.... mne sa podarilo zamestnať s týmto na vysokej škole, takže úroveň to má....

ivetka1975
autor
3. mar 2016

To dúfam,že úroveň to bude mať stále. Lebo je to tam desné, ťažké !!! 😉 . Ale predmet určite si pôjdem urobiť na inú univerzitu.

ika30
9. sep 2016

baby ja som si tam dala prihlášku na DPŠ IPV Žilina, začať máme teraz niekedy v priebehu septembra, oktobra.....tak dúfam že to zvládnem......robia sa každý semester skúšky?koľko to fin. výjde?prišlo mi že vyučovanie bude prebiehať cez víkendy, kde sa dá lacno ubytovať?
@ivetka1975
@zuska2001
@kinderya

ivetka1975
autor
18. sep 2016

@ika30 ja by som už v živote nešla na UMB. Robia sa tam strašne dôležitý a kvalitou v rebríčku univerzít klesli riadne. Platila som 367 eur. Aj nás dali tak na október, aby sme nastúpili a potom sme mali skúšku za skúšku. Hroznéé !!! Psycho! O ubytovaní neviem. Ja dochádzam každý raz. 🙂

ika30
19. sep 2016

@ivetka1975 dakujem za komentar, tak uz asi tam nastupim, ty tam chodis uz rok na DPS?

ivetka1975
autor
20. sep 2016

@ika30 áno.

ika30
21. sep 2016

@ivetka1975 kedy sa chodí, aj v sobotu aj nedeľu, robia sa skúšky z každého predmetu?prepač že ťa toľko otravujem, ale zatiaľ nám nijaké info veľmi nedali(

ivetka1975
autor
27. sep 2016

Aj sobotu aj nedeľu. Z každého predmetu sa robia skúšky. Nič za účasť :D.

ika30
27. sep 2016

@ivetka1975 si velmi zlata dakujem, dufam ze to nejak zvladnem😘

ivetka1975
autor
28. sep 2016

@ika30 určite! Držím palce. ahoj 🙂

martinafilova
6. apr 2018

Absolútne neodporúčam, neochota, neúcta, neľudskosť, neskutočné zaťaženie, nič nedajú do praxe.

jahodka1155
8. sep 2018

@martinafilova vedela by si mi odporučiť niekde inde DPS v okolí žiliny? Ďakujem uvažovala som ze si tam dám prihlášku?

afronikaa
1. okt 2018

Baby ahojte , ide tam niekto? nech niekoho spoznam skor ako tam pridem 🙂

martinafilova
20. nov 2018

Ja som v priebehu štúdia šla preč, to sa nedalo, prístup vyučujúcich strašný, ale nie všetkých. Len tých normálnejších bolo málo. Za zdravie to nestojí.

afronikaa
20. nov 2018

@martinafilova :( dusili, co? A skusky boli pisomne? Dakujem

ika30
21. nov 2018

Ja som odisla odtial, bolo to neskutocne narocne pre mna pracujucu.....ucitelia hroza, zrobila som si nakoniec DPŠ na sv.Alžbete-ja som socialny pedagog Mgr.a mozem len chvalit, najlepsia skola do praxe, skvela atmosfera, ucitelia👍👍

martinafilova
28. nov 2018

@afronikaa Nepovedala by som, že to bolo o dusení. Ja som z praxe a keď ma niekto učí čo už od roku 2008 neplatí, tak potom niet o čom. Keď sme sa pýtali k veci nech nám ukážu ako kreatívne vyučovať - tak sa len pousmievali a považovali nás za nuly. Nič do praxe!!! Ale opäť spomeniem česť výnimkám - len skutočne tých bolo málo.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli