Doporučíte dobré kaderníctvo a kozmetiku v Prešove?

erikasadek
25. jún 2009

ahojte, som rodena presovcanka, ale nezijem uz v presove, moje skusene kadernicky tu uz nepracuju.. takze ak poznate alebo mate neake typy na doru kadernicku, tak sem s nimi..
a taktiez chcela by som vediet ci je neake dobre kadernictvo detske..
dakujem vopred... 🙂

xuzka
1. feb 2016

@qidko Vies co, bola tam este jedna zenska, ktora po cely cas hustila do kadernicky, ze ona sa ponahla, takze nech ma necese viac nez 10 minut a pod... toto tam cely cas hustila, tak som jej povedala, ze jej dakujem pekne za jej bezohladnost, ze vdaka nej mam pokazeny cely den. Tak sa ma kadernicka opytala, ci sa mi zda, ze sa mi dost nevenovala a ja ze hej, ze za 20 minut ci si mysli, ze to bolo dost na svadobny uces, tak povedala, ze ona tak rychlo robi.. Poviem ti pravdu, uz som bola tak vynervovana a bezmocna, ze som si sadla do auta a rozplakala som sa jak mala.. Rychlo som volala sestre, nech mi zariadi nejaku kadernicku a nakoniec som skoncila u mojej sesternice... A napisala som aspon recenziu ako vystrahu pre ine baby, nech sa im podobna vec vo svadobny den nestane. Kadernicka sa mi potom ozvala, ze som nedostatocne vyjadrila svoju nespokojnost, ze pouzivam urcite lacny sampon, ze ona s mojimi vlasmi robit nevie, ze nie kazdy uces sa jej moze vydarit a podobne veci.. A nakoniec mi aspon peniaze vratila, co jej kvitujem. Tie stresy to ale urcite nenapravilo ani nijako nevynahradilo. Ale stalo sa. Nastastie je to uz za mnou :D Napriek tomu jej prajem, nech aspon jej stale zakaznicky su spokojne, mna tam uz nedostane nikto (pochopitelne).

darvas
2. feb 2016

Ahojte,
ja mám dobré skúsenosti s Dávidom Leškom, bola som jeho klientkou dlhé roky. Potom som sa stala mamičkou dvoch dcér, preto už k nemu nechodím - vedel sa pekne dlho pohrať s vlaskami a po každej návšteve som z jeho salónu odchádzala spokojná. Má maličko vyššie ceny ako je štandard, ale mnbe to nevadilo, pretože som bola fakt spokojná a vedel aj dobre poradiť.

thinka001
27. júl 2016

@osaka Hm a mozem sa opytat na ceny, farbenie by ma zaujimalo..dakujem

darvas
1. aug 2016

Netrúfnem si napísať aké sú jeho ceny v súčastnosti. Ale myslím že má aj svoju internetovú stránku na ktorej má aj cenník - momentálne sídli na JArkovej ulici v Prešove. Posielam aj link na stránku.

http://www.salondavidlesko.sk/

alayapo
21. nov 2016

Objavila som na FB uzasnu kozmeticku vizazistku - mladu holku, robi prilezitostne doma, ci pride aj k vam, mne robila kompletku a potom vecerne licenie a mihalnicky. Za par eur a super praca.

Na FB ma stranku
Kozmetika Prešov

gabriellg12
1. dec 2016

Pekný deň. Neviete kde v Prešove farbia a používajú kozmetiku CHI? Ďakujem

agi55
29. apr 2018

Ahojte, ja by som chcela doporučiť jednu super vizažistku z Prešova, líčila má na svadbu.. úplne som bola nadmieru spokojná veľmi nadaná! Ona študovala umelecké maskerstvo. Povedala som jej že nechcem byt zmalovana ako opica ale že niečo pekne prirodzene... a presne to tak spravila ako som chcela a ešte lepšie... všetci mi chválili líčenie. Vraj líčila aj Katku Knechtovu do klipu. Pridávam kontakt na ňu: 0904860037

sunnybaby15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barrilla
27. mar 2019

@miska013 ahoj. Prosím Ťa, vieš mi povedať ceny u Michaely? Obočko, trvalá na riasy, čistenie plete? Dakujem velmi pekne.