Doporučíte penzión na víkendový pobyt na Južnej Morave?

janetka
16. máj 2011

Ahojte, chceme ist partia 6-8 rodin s detmi cca od roka do 6 rokov niekde na vikendovy pobyt /3 noci/ okolie Lednice, Valtice. Viete mi odporucit nejaky mily penzionik? Dakujem

marecek4
9. júl 2011

tak Lednice Valtice je od nás trošku z ruky,ale je tu Buchlov,Buchlovice,Cimburk,koupání a cyklotrasy a k tomu všemu i ubytování buď v chatkách,nebo ve stanech

musko
12. júl 2011

Aj od nás je to trochu z ruky, ale skúste toto: www.rezidenceposledniraj.wz.cz

musko
12. júl 2011

My sme tam mali rozlúčku so slobodou pred svatbou - pre širšiu rodinu a známych na celý víkend, odvtedy je to urobené krajšie - my sme tam boli v r. 2007

cervenec
12. júl 2011

zkus mrknout na vinařství u kapličky http://www.vinarstviukaplicky.cz/ 🙂 je to v Zaječí, cca 20 km od Břeclavi 😉

blanka.k
14. júl 2011

Ahoj, také hledám tipy na tuto oblast Lednice a okolí, ale jen pro mě, manžela a 15měsíční dítě 😉 Chceme si to užít, takže preferujeme hotel 4* nebo 5* (koupelna určitě s vanou), vnitřní bazén, super, kdyby poskytoval nějaké masáže, saunu atd. nebo někde v okolí byla tato možnost 😉

rodinnevikendy
19. júl 2011

Ahoj, pripravujeme vesely vikend pre rodiny s detickami na Liptove ZVIERATKOVO, 27.-31.8.2011, aj s Baby plávaním. Čaká nás tam množstvo rodinných hier, baby plávanie a plávanie pre detičky od 3 rokov, hry so šašom, lesné šantenie a iné.Pozri nasu web rodinnevikendysk. teším sa, Tatiana

isiska
1. aug 2011

@blanka.k Skus take nieco ako Hranicnie zamecek v Hlohovci (nie nas 🙂 ), Ale osobne som nebola. My sme boli vo Valticiach v penzione La Veneria a mali sme odtial pristup rovno do parku, ale nemaju wellnes, bolo to tam prijemné. Ináč v ledniciach sú aj nejaké kúpele. Prajem peknú dovolenku 🙂

hojda
1. aug 2011

Tak úplně blízko to není, ale mrkněte na Jáňův dvůr v Novém Přerově, je to kousek do Rakouska do termálů v Laa.

martinka4444
20. júl 2015

ja mám dobré skúsenosti s hotel Alexandria v Luhačoviviach 🙂 to ma len tak napadlo, Luhačovice mám veľmi rada, ale detičky do 12 rokov v Alexandrii neubytuju....na víkendy len s partnerom a na chvíľku odložiť deti k starým rodičom ideal! :P tak možno pre inšpiráciu niekomu inému 🙂 predpokladam, že tých víkendov máš už sa sebou dosť veľa, odkedy si tu položila otázku 🙂

annix
24. feb 2016

Áno, áno, presne tak pokiaľ by niekto zháňal super relax bez detičiek svojich i cudzích tak určite ako píše martinka4444 doporučujem hotel Alexandria v Luhačoviciach. Super víkend tam je zaručený.

citronius
11. júl 2018

Dobrý deň, dajte mi prosím typy na výlety v lednicko valtickom areály. Sme tam týždeň, vlakom s 6 ročným dieťaťom. dakujem. Otázka túra z breclavi na pohansko je náročná? dakujem