Dorastie mi obočie po úprave voskom?

erienka
11. máj 2013

predvcerom som bola u kozmeticky dat si este pred porodom upravit obocie. Kozmeticka to robila voskom. Vysledny efekt sa mi nepaci, mam ho prilis tenke. Dorastie mi to obocie este? ☹

jaruska8
11. máj 2013

Verím, že hej. Raz hádam neuškodí.

anieli_1
11. máj 2013

Tak ako dorastaju nohy a ine patrtie po depilacii tak aj obocie dorastie ale mala ra upozornit ze to ide robit voskom a ty si zakaznicka a ty si mala povedat ked brala vosk ze si to tak nezelas .....

minutka
11. máj 2013

ano,urcite dorastie

melesmeles
11. máj 2013

urcite dorastie... 🙂

abbie
11. máj 2013

dorastie a je mozne, ze este vo vacsom mnozstve, vosk ti vytrha aj uplne jemne chlpky, ktore nie su viditelne a takto zosilneju 😉 moj nazor je ten, ze vosk na obocko nepatri ...

zuzulica
12. máj 2013

určite dorastie 🙂

mijunik
12. máj 2013

Ahoj, ja si tiež nechávam upravovať obočie voskom, lebo mňa to dosť bolí a keď mi kozmetička vytrhávala chĺpky jednotlivo, tak to bolelo rovnako intenzívne, len to trvalo celé dlhšie. Vždy som mala spotené dlane, slzy v očiach. Takto to zabolí len triktrát - medzi obočím a pod každým oblúkom obočia. 🙂 Jednotlivé dovytrhávanie chĺpkov už takmer ani nebolí. 🙂 Takže preto vosk.
No a na úpravu obočia chodím cca každé dva týždne, lebo zhruba tak rýchlo mi obočie dorastá. Toť odpoveď na Tvoju otázku. 🙂 A prajem Ti, aby to nabudúce kozmetička šikovnejšie zvládla a aby si bola spokojná. 🙂