Doručovanie pošty políciou

nanynou
10. mar 2019

Prosím stretli ste sa niekto s tým aby Vám polícia doručovala poštu zo súdu? Na trvalom pobyte kde sa nezdržiavam ma hladala polícia tak som hneď kontaktovala príslušný PZ o čo sa jedná.. že majú list zo súdu a že kde sa nachádzam, dala som adresu a nikto nič.. nechápem o čo sa jedná a poštu si riadne preberám.. riešim to od utorka a stále nikto neprišiel.. už ani neviem kam sa mám obrátiť lebo na políciu som volala 3x s tým že v utorok som aj hovorila s tým policajtom čo mi to mal doručiť, na ďalší deň som volala či mi to aj doručí vraj že má volno, tak som volala v piatok a že tam taký nerobí..už sa cítim ako idiot.. neviete ako màm postupovať?? Poprípade doručovala už niekomu polícia poštu?? Ak áno o čo sa jednalo?😳😳 ďakujem😔

mondolina
10. mar 2019

Súdne zásielky doručuje aj polícia.Išla by som osobne.Resp.by som sa informovala na súde.

radka2010
10. mar 2019

nemusis ist nikam, ked sa im posta vratila niekolko krat, lebo na 99% je to do vlastnych ruk, a nemohol to nik prebrat, tak by ti to mali poslať postou na adresu, ktoru si nahlasila, moze sa jednat o hocico. Alebo mozno nejaky podvodnik co chcel vymamit adresu kde si teraz... v tejto dobe hocico možné

miriam439
10. mar 2019

@nanynou Ak tušíš, ktorý súd ti to mohol poslať, tak skús cez internet sledovať ich úradnú tabuľu a tam by sa mohlo v najbližšej dobe objaviť oznámenie o doručení zásielky.
Teda ak to nedokážeš zistiť iným spôsobom, môžeš skúsiť aj toto. Najprv skús pozrieť na UT okresného súdu, pod ktorý patríš podľa trvalého bydliska a tiež aj na UT OS súčasného bydliska.

saslavka73
10. mar 2019

Väčšinou prídu hneď. Nie je to nič nenormálne. Doručia ti podpises a basta. Čudné ale že neprišiel hneď oni to musia doručiť. Netráp sa.

nanynou
autor
10. mar 2019

Ďakujem pozerala som na UT a nič tam nie je 😔 naozaj neviem čo to môže byť

erickatt
10. mar 2019

@nanynou nám tak došlo keď sme tri x neprebrali doporučenu zásielku od exekútora. Večer o pol 10 mi ju policajti doniesli. Skoro ma drblo. Uz teraz ex- manžel zobral pôžičku a neplatil.

nanynou
autor
10. mar 2019

@erickatt 😳 na porazenie, len ja si poštu vždy preberiem pokiaľ mi teda poštárka vhodí žltý lístok s tým som mala Xkrát problém že nevhodila.. 😩

jana2679
10. mar 2019

Vôbec sa netráp, keď to ich nesúri prečo by malo teba. Aj u nás tak hľadali brata pre doručenie, presne som im povedala že je v práci a trvalo im asi týždeň kým tam išli.

fkata
10. mar 2019

Bežne doručuje polícia súdne zásielky. Majú na doručenie 10 dní ak dobre viem.
Môže to byť platobný rozkaz, neprebratý rozsudok, príp. opakovane neprebraté predvolanie.

nanynou
autor
10. mar 2019

Ďakujem krásne za rady žienky❤️ tak na to nebudem myslieť a som zvedavá kedy mi to doručia🙈

nanynou
autor
11. mar 2019

Tak nedalo mi to, volala som na súd v mieste môjho bydliska a že tam nič neevidujú tak mi poradili aby som zavolala na ostatné v BA, dovolala som sa na dva tiež nič.. poradili mi nech zavolám do BB ohladom exekúcii tam tiež nič😳 veď ale čo to môže byť😓

beatik3
11. mar 2019

@nanynou s tymto som mala aj ja v januari problem no nastastie ked som zavolala na sud, tak si napisali moju adresu na ktorej byvam a uz potom mi doporuceny list prisiel

nanynou
autor
11. mar 2019

@beatik3 tiež Vám to doručovala polícia?