Dotazník pre učiteľov

libka1
11. dec 2012

Ahojte, neviem či zakladám diskusiu do správnej kategórie, ale inde sa mi nehodila. Ak je tu lepšia alternatíva, budem vďačná keď mi poradíte. Hľadám učiteľky, ktoré by mali záujem zúčastniť sa prieskumu (vyplniť dotazník), ktorý trvá asi 5 minút. Je to prieskum pre KLI GmbH, ktorá je členom Klett Group (http://www.klett-gruppe.de/home.483.htm). Zúčastniť sa môžu len učiteľky na základných a stredných školách (žiaľ učiteľky z materských škôlok sa zúčastniť nemôžu). Dotazník je v angličtine, takže treba vedieť minimálne základy, aby ste to vedeli vyplniť. Dotazník je bez nároku na nejakú odmenu, spomedzi zúčastnených ale bude vyžrebovaných koncom februára 5, ktorý dostanú poukaz na učebné pomôcky v hodnote 100 EUR. Treba rátať s tým, že v dotazníku budete uvádzať školu na ktorej učíte a údaje o nej (je to viac menej kvôli tomu aby si vedeli overiť, že ste skutočne učiteľky). Ak máte nejaké otázky tak sa pýtajte, kto má záujem nech mi pošle emailovú adresu na ktorú môže byť zaslaný uvedený dotazník. Pekný večer.