• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dula - starostlivosť o tehotnú. Robí to niekto?

4. mája 2017 
Ahojte viete mi poradit dulu v Bratislave? konkretne s ktorou mate skusenost ? :slight_smile:
19. júl 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petra1402 to by zaujímalo aj mňa :slight_smile:
5. aug 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v Blave ich mate požehnane, zoznam je tu
http://www.duly.sk/zoznam-dul/
ja poznam osobne len dulu Lubku Lapšansku z vychodu
5. aug 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja som sa nakoniec k jednej dostala vola sa Lenka Holotnakova a stranka nanu kde sa mozete snou skontaktovat je svetluska.sk moj muz sa nakoniec rozhodol ze pri porode bude takze ja ju nebudem potrebovat a potom pocula som este o jednej s ktorou rodila moja kamaratka a vola sa Mirka Sivá a to je stranka matervia.sk prajem pekny den a toto su duly z Bratislavy :slight_smile:
6. aug 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zdravim, pozerala som na duly.sk zoznam dul a nenasla som ziadnu v okoli Bardejova, poradite?
9. máj 2013 o 11:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
chcem sa opýtať, či má niekto skúsenosť s dulou Luciou Liptákovou? Ako prebiehali stretnutia? Koľko financií si treba pre dulu pripraviť? Zatiaľ nie som úplne rozhodnutá, či dula, či manžel. Preto sa zatiaľ pýtam tu a neoslovujem priamo p. Liptákovú. Boli ste spokojné?
21. máj 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rodinnefoto asi sem uz vela ludi nechodi :confounded:
27. máj 2013 o 23:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenk Evidentne :slight_smile:. Ale už som napísala jednej dule, tak uvidíme čo sa dozviem.
28. máj 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate niekto skusenost s dulou ktora pouziva pri porode homeopatika?
28. dec 2013 o 00:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adriana15 ahoj rodila si nakoniec s dulou v topolcanoch?
22. aug 2014 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Preco su vsetky temy tykajuce sa roznych porodnych alternativ dlhodobo neaktivne? Kde sa presunuli debaty? Kde zohnat info? Referencie?
30. aug 2015 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ak nemáte program na túto nedeľu - 7. mája, v Košiciach sa oslavuje Svetový deň tehotenstva. Na budúce mamičky čakajú prednášky na témy: Pôrod očami dieťaťa, Dula - sprievodkyňa tehotenstvom a pôrodom, Montessori - ako jeden z možných prístupov k výchove, a mnoho iného. Ak bývate poblízku, zastavte sa v HalmiSpace na Hlavnej 21. :slight_smile: http://halmispace.sk/dentehotenstva
4. máj o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok