DVD Fíha Tralala a BabyBand - baví to vaše deti?

tatranka4
29. jan 2019

Ahojte, nema niekyora.z vas nove dvd fiha tralala s baby band,? Je dobré bavi vase drti rozmyslam ci kúpiť malej alebo sa na to vykašľať

pininka
29. jan 2019

Áno je dobré, naša ho pozera

tatranka4
autor
29. jan 2019

@pininka take sa oplatí kúpiť?

pininka
29. jan 2019

@tatranka4 vieš ťažko ti v tomto poradím, lebo každé dieťa pozerá niečo iné a iné sa mu páči, ja mám ešte od synov všetky dvd Spievankovo aj fíha. Tu novú dostala teraz nedávno, takže jej to striedam

tatranka4
autor
29. jan 2019

@pininka tak mala pozera fíha tralala aj smejko a tanculienka spievankovo ju nebaví a zese nechcm aby mala veľmi odpozerane lebo ani ptoom ju nebudu bavit

vikuska2012
30. jan 2019

@tatranka4 koľko má mala. kamaratkinho chlapca to nebavilo, ale moju veľmi zaujala fiha asi od roka. pozerala to rok a potom som jej kúpila spievankovo ale tomu nerozumela tak sme odložili. Najradšej mala fihu, potom smejko spievankovo neskôr a Jaroš je tiež obľúbený. Ono podľa veku a ako ktoré dieťa vníma. Inak na ulož to stiahneš niektoré, tak skus tak a uvidíš, alebo jej pusti na YouTube, nájdeš zo všetkého trosku a uvidíš ci sa ti oplatí investovať. Ú nás ficala fiha prvé CD aj druhé a to cvičíme s fihou tiež super.

vikuska2012
30. jan 2019

@tatranka4 myslíš ze keď bude pozerať dookola nebude ju baviť.? deti majú radi rituály a opakujúce sa veci. ja som púšťala CD raz denne a vlastne doteraz tak funguje. na YouTube ma tiež vymedzení hodinku rozdelenu v dní. 😊

lulistek
3. feb 2019

Fiha bavi deti tak do 3-4 rokov aspon u nas tak. Paci pac to len mozno do 2. Smejko a tanculienka je aj do vyssieho veku aj Spievankovo

tatranka4
autor
4. feb 2019

@lulistek a moja ma rok a leti na fiha tralala aj smejko ma rada, paci paci ani spievankov ju nezaujima