Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Elektrické piáno pre manžela

daniela1978
17. aug 2017

Idem si po radu. MM bude mať gulatiny a celý život sníva, že sa naučí hrať na klavíry. Tak by som ho chcela prekvapiť elektrickým pianom. No absolutne sa v tom nevyznam. Bola by som rada, ak by mi niekto poradil. dôležité je, aby sa tam dali napojiť sluchatka a aby to malo v sebe už nejaké skladby nahrate.....
vopred ďakujem.

deti95060810
17. aug 2017

chce sa naučiť hra´t na klavíri? a čo tak ho prihlásiť do Ľudovej školy umenia....Vyučujú aj dospelých....a na starosť si môže vyhráááávať....😀

miriam11
17. aug 2017

@daniela1978 my sme teraz pre dcerku 8 rocnu kupili digitalne piano Yamahu YDP 143, kupili sme set aj so sluchadlami a stolickou. Ma to v sebe nahrate nejake skladby. Je velmi pekne a uplne sa podoba na normalny klavir. Ma kladivkovu techniku.Ja viem hrat na klavir, viem to porovnat a tento je super. Kolko chces vsak investovat? Je vela typov, skus google.

daniela1978
autor
18. aug 2017

@miriam11 googlovala som, ale absolutne sa v tych vyrazoch nevyznam, takze casto neviem o com pisu😂
Tak okolo 600 eur som myslela...ale ci sa to da to neviem🙂

miriam11
18. aug 2017

@daniela1978 len prosim nepozeraj syntetizator, ani keyboard...to ma od klavira na mile daleko. My sme preto kupili Yamahu, lebo tato znacka nema umely, plechovy zvuk, ale skutocne zvuk ako klasicky klavir. Poradila by som ti informuj sa v hudobninach bud osobne, alebo aj telefonicky, napr. v muzikeri. Pomozu s vyberom podla tvojej poziadavky.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli