Energetický upír. Máte skúsenosť, čo robiť?

potvorka88
13. okt 2009

Ahojte máte aj vy skúsenosti s energetickým upírom? Máte rady ako sa pred ním chrániť? Mám takého človeka vo svojom okolí a neustále ma vycucáva. Aj pred chvíľkou som prišla s tou osobou do styku a hrozne ma rozbolela hlava a som malátna. Nie je to vírus akoby niekto chcel napísať. Po kontakte s tou osobou som hrozne unavená a doslova vycicaná z energie. Čo s tým? Ako sa brániť?

emilyz
13. okt 2009

hej, hlavne treba pozitivne rozmyslat.
potvorka drzim Ti palce. Nie je to lahke. V tomto pripade casto nezabera ani mily rozhovor. Ale moze ta to posilnit, aby si vedela vyjst aj s takymito ludmi... 😒

inkinka
13. okt 2009

energetický upír nemusí byť len zlý človek,alebo taký, ktorý na druhých presúva svoje problémy. Oni môžu ťahať tú energiu neúmyselne, čítala som názor, že malé deti by práve preto nemali spávať v jednej miestnosti so starými alebo chorými ľuďmi.

aponchie
13. okt 2009

svagrina a tchyna a strasne moc..nestykame se davno,ale jak je vidime mame silenej pocit jako po maturitni zkousce vyfluslej psychicky blee km daleko zadnej ocni kontakt

petja
13. okt 2009

a manžel se s mámou taky nevídá?

iinuska
13. okt 2009

mne berie energiu moja svokra 😠

aponchie
13. okt 2009

ne vubec

kubaka
13. okt 2009

to není problém toho člověka, ale náš. Prostě totální rozdílnost povah a antipatie. Většinou ti, na koho takto někdo působí jsou vnímavější , submisivní, poddajné povahy.
Je to obyčejná psychologie mezi dvěma lidmi.
Jak psaly holky: pomůže se obrnit, vyjasnit si vztah k dotyčnému, co mi na něm vadí a proč ho nosím v hlavě a nedá mi spát - nepřipouštět si ho k tělu, vypustit jeho osobu z mysli, jsou na to i kurzy, kde se to dá naučit. Anebo pokud to nedokážeš, tak prostě omezit kontakt.
Ovšem takhle silná antipatie mívá hlubší jádro: většinou vám ten dotyčný někoho připomíná z minulosti, na koho máte alergii - tyto typy pak na vás budou působit vždycky stejně.

aponchie
13. okt 2009

a jsou lide z kterych mam treba ja uplne krasnej pocit kdyz jsem s nema v blizkosti takove mrazeni na hlave na kuzi a na zadech velmi prijemne 😎

dididi30
13. okt 2009

mne berie energiu kamoska a pred rokmi ucitel 😝 bolo to hrozne citelne 🙄 😖 citila som sa strasne unavena......pri kamoske preto, lebo sa jej musim prisposobit, co ja nerobievam vobec 😕 😅 ale nevadi mi to, neviem, asi mi na nej zalezi 🙂 😎

inak neviem ci mimo temy, ale mozno ani nie, v noci mavam casto pocit, ako keby ma niekto prilahol 😔 , vraj to mrtvy chodia za zivymi...uz sa aj stalo,ze som chcela kricat a nedalo sa ☹ ....mozno pre niekoho smiesne, ale pre mna veru nie, dost ludi ma s tym skusenost 🤐

erikasadek
13. okt 2009

didi, ahoj toje nieco uplne ine;.
bolo to len raz?
napis mi do ip. 🙂 ak chces..

dididi30
13. okt 2009

erika hej? no len tak , medzi recou, idem ti napisat 😉

pacna
13. okt 2009

didi nevola sa to "sotona" ci tak nejak to volala babka

dididi30
13. okt 2009

pacna, no neviem....vies o tom nieco viac? napis ip, dakujem 😎

suki
13. okt 2009

Já to znám...teda jako, že to z lidí hodně cítím....buď jsem úplně nabitá energií a nebo mě jejich přítomnost saje 😝 😝 veškerou energii, fakt já to cítím hooodně moc.

draga
13. okt 2009

tak já musím říct a přiznat se, že jsem kdysi sama na sobě zjistila, že jsem upír...kdysi o tom byl i pořad v tv, kde přímo bylo ukázáno jak se dá zjisti, zda v davu lidí někdo takový je...přišla jsem na to úplně náhodou při meditacích, kdy jsme byli pohromadě a já odcházela domů vždycky strašně horká, sálalo ze mě a strašně mě pálily chodidla, jedna paní, která se tímto zabývala, mi řekla, že jsem ta co nasává energii z davu a že si mám dávat pozor a nějak mi to všechno ještě vysvětlovala...přitom jsem to nedělala úmyslně... 😲

titkovamiriam
13. okt 2009

fiiii tak toto nepoznam ako poznam ludi ktory su mi nesympaticky az sa ich stranim a sama neviem preco,no zeby odsavali energiu .... to neviem 😀

inkinka
13. okt 2009

draga, to je to, čo som písala, že veľa ľudí to robí neúmyselne , nie zo zloby

linette
13. okt 2009

potvorka to co si opisala vsetko sedi aj na "moju upirku" 😒 ona velmi silno vie opantat okolie svojou "dobrotou" az jej zobu z ruky a velmi dobre vie potom manipulovat s ludmi, ma ich v hrsti by som povedala. ja som sa z tej velkej pavuciny vymotala a nechcem tam padnut znova. (hoci mi stale robi zle aj ked na dialku, ked si na nu pomyslim tak mi je v momente zle ako psychicky tak i fyzicky).
nenechaj sa v robote, namiesto vykrikovania s nou sa radsej smej a ukaz prednou aka si stastna a neukazuj jej, ze ta vytaca (aj ked to tak bude, nedaj najavo, to bude pre nu sok), zelam vela stastia

wild.horses
13. okt 2009

no uplne akoby som citala o jednej osobe 😝

draga
13. okt 2009

inkinka právě...a to mě na tom trochu děsilo... 😉 že někomu můžu ublížit aniž bych chtěla...musím se kontrolovat a někdy to prostě nejde 😔

inkinka
13. okt 2009

draga 😔 postupne to zlomíš 🙂

emyly
13. okt 2009

macka....o tej osobe viem svoje 😀 čierne oči,uhrančivý pohľad,v srdci nenávisť.... prázdny kýbeľ do ruky a ide sa na vec....bosorovať.... 😝

yanna.o
14. okt 2009

jak to tak čtu, tak mám dojem, že některé to vidíte až moc filmově až magicky.. 😕 🙂

Jinak ještě obecně.. každá vlezdoprdelka, nesebevědomá osoba s nějakými svými problémy, se kterými neustále "otravuje" ostatní, přece není upír ne? To je jen o energiích - upír si bere, nemusí u toho mít ani uhrančivé oči a povahově může být úplně v pohodě. Samozřejmě je možné, že je to upír a navíc nesympatický, ale je také možné, že je to jen o vašich osobních antipatiích a zbytek si vsugerováváte.

Taky jsem měla v práci krávu, otravnou, hloupou, zamindrákovanou, co dělala problémy. Ale nic víc snad nedělala, i když dobře mi s ní samozřejmě nebylo a když dala výpověď, byla jsem moc ráda. 😀 Ale taky jsem potkala holku, která byla milá, ale lezla mi do hlavy. Vlezla tam spánkama, což jsem fyzicky cítila a hrabala se ve mně, což mi teda dost vadilo, jelikož jsem pak myslela na věci, co bych na ně radši nemyslela. Ona tuto schopnost získala náhle, odhad měla dobrý, to je fakt, ale neuměla to používat, kontrolovat se a tak rozhovory s ní byly sice zajímavé, ale nepříjemné.

draga, třeba ty nejseš ten případ.. že je ti po meditaci horko nebo máš horké ruce, na tom snad nic není. Jestli paní nebyla jenom moc chytrá 😅 Nebo je v tom ještě něco?

potvorka88
autor
14. okt 2009

Žienky viem, že by som ju mala odpálkovať milotou, dobrotou a pozitívnymi myšlienkami, ale nedokážem to spraviť. Nedokážem sa k niekomu, kto mi ublížil a ubližuje správať pozitívne. Ten kto to dokáže je asi na duchovnej úrovni vyššie. Dnes skúsim tú tzv. ochrannú bublinu a uvidím, či to bude fungovať.

linette
14. okt 2009

potvorka ja tiez neviem byt mila na tu osobu, ktora mi ublizila/ublizuje. viem, ze mala by som byt, ale vyzaduje si to cas. a neviem ako dlhy cas. tiez viem, zeby som jej mala odpustit, no mam presne ten isty nazor co ty. ved ked mi niekto ublizuje tak nepridem k nemu opytat sa ako sa ma?, nie? uplne sa jej vyhybam ako len mozem a to si ini ludia vysvetluju zle, pritom vedia o co ide. ale aj tak som ja ta zla, to pretoze ona ich ma v hrsti. ona je az moc sebavedoma az namyslena by som povedala. kto sa jej nepaci, tak toho kritizuje a hra na vsetky mozne svetove strany, podla toho, co jej vyhovuje a velka skoda, ze vzdy nachyta ludi, ktori su v nejakej spojitosti somnou a ublizuje mi prostrednictvom nich alebo nieco sama vyvedie. dufam, ze to skonci rychlo. (ale to je na dlho).

yanna.o
14. okt 2009

potvorka, to není o tom, abys milovala nějakou protivu, ale o tom ,že tobě samotné bude líp, tak to zkus. Přiď do práce (nebo kde jí potkáváš), buď nad věcí, s úsměvem.. 😀 😉 Tebe přece nic takového nemůže rozhodit. A uvědom si, že ona není zlá, třeba se trápí.. nevíš, jaký měla život. Tak se nad nějaké spory povznes a polituj jí.

No a jestli se i tak bude i nadále nemožná, tak jí neoplácej milotou, ale rovnou jí pošli do pr.. 😀 😉 A vůbec se s ní nezabývej 😝

potvorka88
autor
14. okt 2009

yanni tá druhá rada sa mi páči viac 😀

yanna.o
14. okt 2009

linete, tohle mě taky vždycky vytočí.. když poznám na někom, že hraje nefér, dělá problémy, je závistivý, nepřející, shazuje, uráží, ale má u toho úsměv od ucha k uchu a nikdo jiný kromě mě to nepozná 😨 Respektive pozná, ale až po pár měsících! 😅 Kdežto mě je to jasné po týdnu.. 😅 Ale furt to neznamená, že je upír, i když v jistém smysl je to výcuc taky a pořádný 😠 V tom případě se mi líbí taky víc ta druhá varianta 😀

Jinak ta holka, co mi nějakým způsobem lezla do hlavy, tak ta nebyla upír. Ale energii měla silnou a nějak věděla, jakou jsem měla minulost, ale netuším, kolik toho konkrétně viděla, co všechno si přečetla, jestli to bylo jen obecné nebo přečetla i víc.. A to mi je fakt nepříjemné. Protože soukromí je soukromí 😠 😀 😉

yanna.o
14. okt 2009

přečetla v tý hlavě myslím pochopitelně.. ne někde v papírech 😀

yanna.o
14. okt 2009

Jinak ty rady tu už padly.. zbytečně s těmi nepříjemnými lidmi nevykecávat, takže se na ně ani nedívat (k vidění na nich nic není 😀 ), pokud možno se jim úplně vyhnout (což v kanclu třeba nejde). čím víc jste rozhozený, naštvaný, čím víc se užíráte tím, co zas řekli, udělali... , tím víc oni sajou a dělá jim to dobře. Takže si jich pokud možno nevšímejte a mějte prázdnou hlavu a povrchní myšlenky. Žádný niterný pocity.
Nebo jim na rovinu řekněte, ať si uvědomí, že takový hvězdy nejsou, že to a ono zas udělali špatně (pracovně) a že jste si už všimli, jak se snaží dělat rozbroje, tak ať nehrajou divadlo. A že takhle by to nešlo. Nebo jim to vracejte po svém a třeba dají výpověď sami 😀 😉 Nebo jestli ta práce za moc nestojí, tak dejte výpověď vy a spláchnete 2 mouchy jednou ranou 😀