Escapelle po 8 hodinách od styku

endy227
1. aug 2023

Ahojte baby. Pred 5 dňami som mala pohlavny styk s priatelom. Stala na nam nehoda. Pretrhol sa nam kondom a citila som ako vsetko zostalo vo mne. Po 8 hodinach som uzila tabletku escapelle, podla kalendara som mala posledny den ovulaciu. Odvtedy mi je strasne nevolno. Neskutocna unava, nervozna som, mam bolesti v krizoch v podbrusku, mam navaly tepla, niekedy zimnicu, hlava sa mi toci. Mam troska akoby naliate prsia. Otazka je musi prist po uziti escapelle do 5 tich dni menstruacia alebo je normalne ze mi este stale neprisla? Myslite ze tabletka ucinkovala? Dakujem za kazdu odpoved

hsara99
1. aug 2023

Toto sú bežne nežiadúce účinky escapelle a či ti mesntruacia príde uvidíš v tom termíne, kedy ti ma prísť, aj keď je pravda že tabletka ti môže cyklus rozhádzať. Sprav si keď tak v očakávanom dátume test.

endy227
autor
1. aug 2023

@hsara99 normalna menstruacia by mi mala prist 8meho.

nikha2809
1. aug 2023

Mne po užití escapelle prišla až tak ako mala, nie do 5 dni.Tusim ešte 3 dní mi ms meskala

endy227
autor
1. aug 2023

@nikha2809 dakujem za odpoved. Som z toho neskutocne vystresovana. Menstruacia by mala prist 8meho. Tak dufam ze pride🥺

nikha2809
1. aug 2023

@endy227 jeejda aj ja som bola ani som nespalavala poriadne, možno aj zo stresu meskala.Snad všetko dopadne tak ako si praješ 🍀

rebrambora
1. aug 2023

Mna uuuplne maximalne Escapelle rozhadzalo. Asi 2 tyzdne mi bolo zle a kym sa mi menstruacia dala do normalu, to boli mesiace.

sajmonka_1216
1. aug 2023

ked tak stresuješ, môže meškať ešte viac..
mne sa tiež stalo, že som ms dostala pár hodín od toho, ako som si urobila test a videla, že je negatívny.. akoby ten stres opadol, ostala som kľudná a bolo to ok

koniarova
1. aug 2023

Všetky tieto pocity nemáš z tabletky, ani tehotenstva. Ale zo stresu. Príde, neboj.

kr058
1. aug 2023

Dobrý deň, všetko, čo potrebujete o núdzovej antikoncepcii vedieť: https://budmezdravi.sk/dolezite-fakty-nudzova-a...

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
endy227
autor
6. aug 2023

@julia2002 tak AHOJTE ZIENKY. MENZES PRISIEL NA 10DEN OD UZITIA ESCAPELLE.... 2 DNI SKOR AKO MALA PRIST MENSTRUACIA.... DAKUJEM VAM VSETKYM KTORE STE SA VYJADRILI K MOJMU PRISPEVKU. ♥️♥️♥️♥️♥️