Eshop neposlal faktúru za nakúpený tovar

8. okt 2022

Ahojte co môžem spraviť ak mi eshop neposlal faktúru za zakúpený tovar ? Ak by som chcela reklamovať žiadajú faktúru a žiadnu nezaslali. Na email neodpovedaju uz 2 týždne, 2x som písala.

matullienka
8. okt 2022

Skús doplniť nazov e shopu, nešlo náhodou o tovar z Číny?

danielahamar
8. okt 2022

Mne osobne sa stalo s jednou lekarnou to, že som pýtala FA k do danému tovaru, lebo som ho chcela vrátiť a neposlali, poslali mi ju až po termíne možnosti vratenia🤐 a ja osobne robím s eshopom a FA posielam v deň doručenia, skus pozrieť spam, či náhodou niekde nezbehla

alexas56
8. okt 2022

ide naozaj o skutočný ,,eshop'' ? lebo teraz je veľmi in hrať sa na ,,podnikateľov'' a predávať len tak bez bločka, faktury...

petulda333
8. okt 2022

No mne napr niekedy pride faktura na email spolu so spravou,ze tovar bol odoslany. Papierova forma mi uz ani nechodi

autor
9. okt 2022

Bol to eshop prisrdiecku.sk
@matullienka

@petulda333 nepotrebujem papierovú formu, stačí e mail, ale proste ten tovar nestal 2e a keby chcem reklamovať nemám ako.

petulda333
9. okt 2022

A nemas email v spame alebo medzi reklamami? Mne to niekedy pride tam

autor
9. okt 2022

@petulda333 nie to som pozerala hľadala som lebo som písala uz minulý týždeň mail ze ich žiadam o faktúru tak som stále pozerala aj spam všetko a nebola tam tak asi pred 3 dňami som písala znovu a stále nic

petulda333
9. okt 2022

Napis im alebo zavolaj,ze pokial fakturu nedorucia das o tom vediet SOI a danovemu uradu. Ak sa neozvu,nahlas ich

autor
9. okt 2022

@petulda333 ďakujem, no ten telefón nikto beral, skúsim im zajtra znovu napisat.