Existuje dočasná tetovačka pre dospelých ?

mareka49
19. jan 2020

Ahojte, mate skusenost s nejakou tetovackou pre dospeleho?
Nie hena, alebo nieco, co by musela aplikovat tretia osoba.
Nieco co si "natetujem" sama.
Chcem len na jednu akciu.
Brazdila net a nic moc nenasla.
Dakujem

lucyluv
19. jan 2020

Ja som kupila tetovacky v ochode s oblecenim, neviem presne ktory, ale taky ten jeden pre mlade baby, bud Bershka, Taly weil, stradivarius.. nejaky taky to bol urcite. Ja som kupovala take v boho style, strieborne, zlate.. mali to tych stojanoch ako su retiazky, nausnice atd..

iukas
19. jan 2020

@mareka49 skus este trosku pobrazdit, hoci je pravda, ze v lete ich mas v kazdom obchode. ja som kupila niekde cez net, stranku si uz nespomeniem, aj pre muza na cely chrbat aj na celu ruku, aj pre seba pekne tetovacky v lete na kupko, aplikacia klasika, namocit a trpezlivo vydrzat. Ale ak chce nieco krajsie so zárukou, nieco plesové, skoro každý kozmetický salón má trblietavé alebo henna tetovanie.

valentina365
19. jan 2020

@mareka49 skus pozriet na nete "kresky", maju toho kopec, slovenska firma. Alebo zo zahranicnych napr aliexpres.

river_song
19. jan 2020

@mareka49 inak kedysi sa aj hena dala kupit tusim v dm v takej tube, ze len odstrihnes spic a "tetujes".. so sablonou sa dalo spravit hocico doma za pár minút

predajmamina
19. jan 2020

@river_song ahoj 😊 a prosím ťa ono to zmizne časom ?

river_song
20. jan 2020

@predajmamina áno, to sa postupne vymyje

kim_possible
7. jún 2022

@river_song a akej to bolo farby?

river_song
8. jún 2022

@kim_possible hnede, potom sa postupne umýva do oranzovej az zltej.. ale asi zalezi od kvality tej henny